Skocz do zawartości

Gdy skończy sie umowa na 17 m-cy


moteroo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieszczoch : mini jest dostępne tylko dla "nowych" klientów - czyli przy zakupie nowego dekodera. Najniższym dostepnym ab. na starym dekoderze jest familijny

 

 

kiedy konczy Ci sie okres "w cenie" masz dwie opcje ..

 

1. opłacać bez umowo [ w wybranych przez siebie miesiącach ] , co wiąże sie z wyższymi kosztami za poszczególne pakiety

 

2. związać sie umową i płacić mniej.

Chyba nie można opłacać tylko w wybranych miesiącach gdy mamy umowę na czas nieokreślony.

Przed końcem umowy musimy wysłać wypowiedzenie i poprosić o przejście na opcje prepaid.

W przypadku pozostania na umowie na czas nieokreślony trzeba co miesiąc płacić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam umowę na 17 msc, która kończy mi się w czerwcu. Na infolini dowiedziałem się że przechodzi ona potem na czas nieokreślony. Chcąc zachować aktualne pakiety tzn. familijnu+RM będę musiał płacić 57,80, a nie jak dotychczas 49,80. Poinformowano mnie, że nie ma możliwości zawarcia porozumienia(podpisania nowej umowy) na te dwa pakiety, tak żeby płacić za nie trochę mniej.

Szkoda,bo kiedyś czytałem że istnieje taka możliwość. Widocznie to było możliwe kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przejscia na MINI to tylko dla nowych i z wykupem dekodera na wlasnosc innej opcji nie ma, dzis umowa na 24 lub 25 m-c.

Mam umowę na 17 msc, która kończy mi się w czerwcu.

Jak nie chcesz sie wiazac z Polszitem wysylaj pismo ze nie kontynujesz promocji z zachowaniem terminu, i z czerwcem ich zegnasz. jak nie wyslesz to umowa przechodzi na czas nieokreslony z 3 m-c okresem wypowiedzenia.

Chcąc zachować aktualne pakiety tzn. familijnu+RM będę musiał płacić 57,80a nie jak dotychczas 49,80
Takie jest niestety zycie

 

Ja osobiscie polecam rozwiazanie umowy do czerwca, bo jak zostaniesz to poznasz uroki bycia klientem Poliszitu predzej lub pozniej.

Poinformowano mnie, że nie ma możliwości zawarcia porozumienia(podpisania nowej umowy) na te dwa pakiety, tak żeby płacić za nie trochę mniej.

To sa wlasnie uroki bycia stalym klientem.

Twoj wybor, ofert jest wiele jedne lepsze inne gorsze, jedno stwierdze, w naszych realiach nie oplaca sie byc dluzej zwiazany niz umowa wzieta w jakiejs promocji. A promocje byly i beda, platformy Polsz.. C+ osiagnely poziom klientow pozwalajacy miec zyski i stalych klientow maja za nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaby, moze i nie, w podstawowej ofercie ma dosc ciekawy zestaw kanalow po trochu dla wsystkich.

Jestem w tej platformie 3 lata, a to jest dosc dlugi okres by mozna cos o operatorze platformy powiedziec. W 2005 oferta w porownaniu do C+ byla tansza i lepsza. W czasie umowy promocyjnej bylo OK, sprzet dzialal w miare. Niestety po przejsciu umowy (automat) na czas nieokreslony zaczely sie schody, a to z blokowaniem dekodera (20 razy w ciagu godziny) tylko twardy reset pomagal, po interwencji (40 min oczekiwania na tel) w COK przez jakis czas jak reka odjal, i to pare razy na rok. Zmania cen, regulaminow promocji Relax Mix bez powiadamiania, sorry w ich systemach zawsze bylo odnotowane ze wyslali, tylko ja mam jakiegos dziwnego pecha ze nigdy pisma o takich informacjach nie dochodzily, inne reklamujace nowe super oferty przychodzily, I jak to nazwac. Mamy 21 wiek i toszke szacunku dla abo ktorzy wlozyli im troche kasy cos tak okolo 2 tys, chyba sie nalezy. A to co powyzej wierz ZNIECHECA, bo ile moga robic z ciebie "gł..."

Jak sie podoba Tobie POLSAT Twoj wybor, gusta sa rozne i z mini sie nie dyskutuje. A co do zniechecania, zle to odbierasz ja staram sie opisac mala czastke rzeczywistosci, a kazdy wybiera sam. Warto sie zastanowic czy pozwalac by umowa jaka masz przeszla na czas nieokreslony. I najwazniejsze CZYTAC UMOWY REGULAMINY. Dzis jestem pewny ze ta patforme opuszcze, i przed podjeciem decyzji w co wejde: N, C+, a moze jedna z kablowek jakie sa na moim terenie, czytam fora, REGULAMINY. Byc moze kiedys wroce do POLSATU, ale nie dluzej niz umowa promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Niestety nikt z was nie ma racji 8) . W umowie 17-m-cy piszę w punkcje umowy: Umowa 17 m-sy po minionych 17 m-sy umowa zostaje przedłużona na czas nieokreślony . Pakiety pozostają te ktore się posiada i ten cennik który był czyli p.familijny 29.90 relax mix 19.90 :arrow:8):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,bo kiedyś czytałem że istnieje taka możliwość. Widocznie to było możliwe kiedyś...

Przeoczenie nigdy nie bylo tak ze po okresie promocyjnym nie obowiazywaly by Ciebie podwyzki.

Jezeli tak by bylo ja za famil placil bym 29,9. Cena promocyna obowiazuje TYLKO W OKRESIE TRWANIA UMOWY "PROMOCYJNEJ" w Twoim przypadku 17 m-c, czyli do czerwca famil i chyba RM masz po promocyjenj cenie, a nie jak wiekszosc starych abo famil po 37,9, (cale 5 miechow po starej cenie. )

 

Chcąc zachować aktualne pakiety tzn. familijnu+RM będę musiał płacić 57,80, a nie jak dotychczas 49,80. ...

Jak nie pasuje Ci nowa cena po okresie "przymusowym" czytaj promocyjnym, co Ciebie zatrzymuje w CP. masz droge wolna, i prosty sposob na rozstanie sie z CP, tylko wyslanie pisma ze rezygnujesz.

Poinformowano mnie, że nie ma możliwości zawarcia porozumienia(podpisania nowej umowy) na te dwa pakiety, tak żeby płacić za nie trochę mniej....

Zyjemy w wolnym kraju (poki co), i tez masz wolny wybor, sledz nowe oferty platform i wybieraj to Co tobie pasuje i na co Cie stac. Nie musisz wiazac sie z CP po okresie promocyjnym bedzie 3 m-c na wypowiedzenie umowy.

Bogatszy o 3 letnie doswiadczenia z tym operatorem, mowie Ci NIE WARTO (jak zapewne i z innymi operatoreami podobie) tylko czas promocji a potem jak operator da dobra oferte mozna sie zastanowic. Nie licz na takie postepowanie CP, osiagneli juz zadowalajaca liczbe abo i przestaje im juz zalezec na utrzymaniu jednego z 2mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisać to wypowiedzenie żeby bylo ono prawidłowe

 

Wg regulaminu przed upływem "Okresu Podstawowego" (promocyjnego) klientowi przysługuje prawo do złożenia oświadczenia ze nie zamierza kontynuować umowy w zakresie obowiazku utrzymywania aktywnego ... to co wziałeś w promocji. W regulaminie z 2005 roku nie pisze jaki jest okres dla złożenia oświadczenia :o dzien, miesiac ??

 

Piszesz pismo podajac nr kontraktu, date zawarcia umowy swoje dane osobowe, ze nie zamierzasz po okresie podstawowym (promocyjnym) kontynuować umowy, nie musisz podawać przyczyn.

Przeczytaj regulamin jaki powinieneś dostać podpisujac umowe w punkcie gdzie nabywaleś sprzęt, tam byc moze jest napisany jaki jest wymagany termin złozenia oswiadczenia. Wazne wyslij poleconym, jak chcesz miec pweność ze dostali, za potwierdzeniem odbioru, lub idz do punktu dystrybucji CP moze tam przyjma, jak robi to C+.

 

.... TVN Gra i czy moge na tej podstawie zerwać umowe z CP bez żadnych konsekwencji??

Kanał ten nie jest w ofercie CP, jest to kanał FTA, (zobacz zestaw kanalow CP masz podane w umowie/regulaminie) tak wiec nie bedzie to podstawa do zerwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujące pytanie: jestem posiadaczem nowego dekodera HD co wiązało się z podpisaniem nowej umowy. Dotychczasową umowę wypowiedzialem. Okres wypowiedzenia upływa 30 kwietnia 2008. Teraz mam kupca na mój stary dekoder Echostar 616. Czy osoba kupująca może przepisać umowę na siebie aby ja kontynuować? Czy fakt sprzedaży mam zgłosić do CP, czy nowy właściciel ma sam się zgłosić do CP?

Dziękuję i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy powinieneś wysłać do CP miesiąc wcześniej - 12 lutego, po 12 marca umowa przejdzie już w umowę na okres nieoznaczony, ale wypowiedzenie możesz wysłać też i po 12 marca, będziesz płacił o 1 miesiąc dłużej.

Nawet jak będziesz płacił tylko za wybrane miesiące, to i tak nową kartę muszą ci przysłać, bo na starej od czerwca nie będzie już możliwości oglądania oferty CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś bardzo w[beep]iłem...

Jakiś czas temu wypowiedziałem umowę na Sagema 4285

Jakieś 8mc temu popsuł mi sie pilot i musiałem po rozmowie telefonicznej z BOK kupić go we własnym zakresie bo nie dają nowych...

Więc po rozwiązaniu umowy wysłałem im dekoder wraz z tym pilotem i tak by mi się do niczego nie przydał...

Dziś przychodzi pismo, że w zestawie brakuje oryginalnego pilota i z tego powodu nie oddadzą mi kaucji 100zł...

Ciekawe czy jak bym im wysłał popsutego pilota to samo by powiedzieli, jak bym go miał tez bym im wysłał ale go wyrzuciłem...

Trudno walić te kaucje, ale jestem jeszcze 40zł w plecy za nowego pilota, czyli razem 140zł

 

Ahh ten Polsat, mimo obsługi i tak z nim zostanę na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

majson23 ja kiedyś napisałem tak (i dzięki temu teraz mam nowy dekoder hd :D ):

 

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu Podstawowego (Familijnego) po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem xx-xx-xxxx.

Umowa zawarta była w dniu xx-xx-xxxx pomiędzy mną tj. X X, X, 22-400 Zamość, nr Dowodu osobistego X,

nr dekodera X, nr abonenta X, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. A mianowicie z oferty polskich platform ma zniknąć kanał TVN Gra i czy moge na tej podstawie zerwać umowe z CP bez żadnych konsekwencji??

Nie ma takiej opcji. Regulamin świadczenia usług mówi że CP zastrzega sobie prawo do zmiany oferty programowej. Inaczej dodanie nowych kanałów też było by podstawą do zarwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...