Skocz do zawartości

Gdy skończy sie umowa na 17 m-cy


moteroo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz opłacić tylko pakietu Familijnego, nawet jak to będzie twój ostatni miesiąc z CP. Do samego końca musisz zapłacić za te pakiety na które masz umowy: Familijny +Relax Mix. To, że przez 1 miesiąc umowa będzie już na czas nieokreślony, nie oznacza, że można przestać płacić np. za Relax Mix, bo komuś tak pasuje - umowa to umowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dokladnie. wypowiadasz umowę na pakiet relax mix i masz 3 miesiace wypowiedzenia tej umowy. Nawet jeśli w trakcie wypowiedzenia przekształca się w umowę na czas nieokreślony, nie oznacza to, że w ten sposób nie jesteś zobowiązany do tego pakietu. Klienci często myślą, że jak umowa jest po okresie 17 miesięcy, to mogą nawet przestać płacić, bo przecież umowa była na 17miesięcy. Nie wiem czy to zgrywanie się, szpanowanie niewiedzą, brak znajomości alfabetu, brak chęci do przeczytania regulaminu, który kiedyś podpisali. Żaden dostawca nie napisze w klauzuli, że po okresie podstawowym umowa sama się kończy, bo automatycznie odcina sobie doplyw kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam umowa na 17 miesięcy kończy mi sie 30.01.2009r. Chciałem się dowiedzieć czy orientujecie się czy jest możliwość np. Przejść z pakietów Relax mix film + Familijny. Na pakiet mini. Oczywiście podpisujac umowe na kolejne miesiace. Tak zebym od lutego płacił już za sam mini ?? Proszę o opowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale na nazwisko szwagra. Żeby zarejestrować na Ciebie, szwagier musi wyjść z inicjatywą. Czyli wysłać pismo z prośbą o przerejestrowanie i załączyć Xero Twojego dowodu osobistego. Ty opłać 42,80 (Familijny bez umowy). CP przerejestruje dekoder i wyśle Ci umowę na dowolny pakiet (wyślij po ok 2tyg. maila w tej sprawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie wypowiedzialem umowe z cyfrowym polsatem w listopadzie obowiazywał mnie 3 miesieczny okres wypowiedzi wiec dnia 2 marca powinienem zakonczyc umowe wpłaciłem ostania wpłate własnie teraz po czym pisze mi ze nastepna kwota jest do zapłacenia w marcu:| czyzby moje wypowiedzenie nie doszło do niech ze kaza mi płacic nastepna płatnosc? prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa przed końcem 3 miesiąca wypowiedzenia powinna wysłać list potwierdzający, że dana umowa została już zakończona. Ze swojej strony móglbyś zadzwonić na infolinię 0801 08 08 08 lub 222 127 222 i dowiedzieć się, czy i kiedy takie pisemko wpłynęło oraz kiedy kończy się umowa. polsat sam nie zadzwoni w tej sprawie.

Poza tym głupio będzie gdy po tych 3 miesiacach wyczekiwania okaże się, że takie pismo nigdy do nich nie wpłynęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja cos od siebie napisze jak przepiega rozstanie z CP u mojego ojca. Umowe mial na czas nieokreslony. Poczatkiem grudnia nawowilem go, aby zrezygnowal z CP i wzial sobie inna platforme, dokladnie C+. Tak tez zrobil. Do CP napisal pismo ze z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia sklada rezygnacje (definitywny koniec na dzien 18.III). Pismo poszlo poleconym priorytetem ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Calosc wyslana 11.XII. Zwrotka wrocila po jakims czasie. Data odbioru przez CP to 16.XII. Wiec 18.III powinno byc koniec. Powinno. Ale... z uwagi, ze pismo z CP nie przyszlo z potwiedzeniem tego faktu a ze swojego doswiadczenia wiem ze powinno dzisiaj dzownie do CP. I co sie dowiaduje. Ze ... "konsultant CP dzwonil do ojca 13.I i ze ojciec odlozyl decyzje o rozwiazaniu :lol2: ". Ojciec obok slucha na glosnomowiacym i zbaranial. Nikt nie dzwonil. Bo nawet nie mialby o czym mowic. Skoro wysyla wypowiedzenie to znaczy ze chce zakonczyc umowe. Tym bardziej ze od grudnia ma juz inna platforme. Kobitka cos tam wstukuje w komputer, no to ja za ten czas ide po wydruk rozmow przychodzacych i wychodzacych, ktore pod koniec miesiaca drukuje aparat. W dniu 13.I zero telefonu na stacjonarny (a taki podany byl do kontaktu). Ba, plus minus 2 dni od tej daty tez zero telefonu przychodzacego. Ide po telefon i patrze w historii, kto dzwonil. Cala historia w aparacie jest do 6 miesiecy w tyl. Zero telefonu z kierunku 22 i zero telefonu z numeru zastrzezonego (wtedy pisze ze byla rozmowa prywatna). Normalne jaja, na sile chce zatrzymac ludzi i robia to takimi perfidnymi metodami. Tak klamac. Na koniec Pani powiedziala, ze ktos oddzwoni w tej sprawie jak sie wyjasni sytuacja. Sic. Na moja sugestie, ze skoro "dzwonil konsultant" to rozmowy sa nagrywane nastala dluga cisza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To, że rozmowy MOGĄ być nagrywane to nie znaczy, że konsultant ma w to wgląd.

2. "konsultant CP dzwonil do ojca 13.I i ze ojciec odlozyl decyzje o rozwiazaniu" - pewnie chodziło o to, że mieli zadzwonić, ale oferty dla stałych klientów są wstrzymane i dopiero zadzwonią. Coś tam zaoferują i jest decyzja - tak lub nie. Jeżeli nie to rozwiązują umowę zgodnie z pismem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...