Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się oliver... Na vive tylko raz jeden roku leci program na żywo i to niech by był lepiej nadawany w 4:3 a nie w 16:9 bo o nadawaniu w tym formacie muszą się jeszcze wiele nauczyć. Chciałbym powiedzieć że nie wiem jak było w roku 2007, ale w tym roku podczas viva comet to tylko kamerki były ustawione w 16:9 i logo vivy było przesunięte na obraz czynny, jak byli zapowiadani artyści i nagrody to cała prezentacja była w 4:3. Ta stacja nigdy nie będzie nadawać w 16:9. Pamiętam kiedyś wysłałem do nich maila z pytaniem czego nie nadają w 16:9? To mi odpisali beepy że teledyski otrzymują w letterboxie... To te beepy nawet nie umią zrobić z letterboxa 16:9, nawet ja mam program który do tego służy. W polsacie play w programie pt. Przytul mnie mocniej lecą teledyski w full 16:9 i wygląda to bardzo ładnie :brawo: . Gdyby viva była nadal własnością Niemców to już dawno by nadawali w 16:9. Tyle o tej beepowatej telewizji :>

PS: Mam pytanie. Mianowicie czy viva od początku swojego istnienia nadawała na tym samym tp. i wjakiej rozdzielczoci i jakośći powiedzcie mi bo ja nie wiem :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że VIVA Niemców była o niebo lepsza od Viacom'skiej. Tylko muzyka. Niemcy wiele razy udowodnili że potrafią tworzyć muzyczne stacje (VIVA Zwei, VIVA Plus). Co do MTV to skrót od Music TeleVision, a prawie nie ma tam muzyki. Powinni zmienić nazwę na RTV (Rozrywka TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeszcze ja się tutaj wtrącę ;)

 

Uwaga do @kamiloooinspektor i @Ice. Jeszcze do tej pory nie zapoznaliście się z Regulaminem. Macie ze sobą jakiś konflikt, wyjaśnijcie to między sobą na PW. Ty @Ice już zostałeś uakarany za to przewinienie i nadal nie wyciągnąłeś żadnych odpowiednich wniosków.

Regulamin mówi wyraźnie. Jeszcze jeden konflikt między Wami i otrzymacie po punkcie kary.

5. Zakazuje się prowadzenia osobistych dyskusji, oraz sporów na forum publicznym. Jest od tego system prywatnych wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd technika emisji obsługującego playout w Londynie. Często się zdarzają takie wpadki, zarówno powtarzanie się piosenek, jak również błędna emisja klipów podczas list przebojów. To chyba z racji tego, że w Warszawie kręci się jedynie wstawki pomiędzy klipy, nie montuje się ich razem z teledyskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z Londynu nadaje większość europejskich stacji MTV. To samo jest z VH1 (wcześniej MTV Classic), Comedy Central i Nickelodeonem. Chodziło o integrację kanałów VIVA Media z MTV Networks. Ułatwia to m.in. wymianę programową pomiędzy kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już wiesz, zresztą to nie jest żadna nowość, bo wiadomo o tym od dawna. Lepiej jest mieć zagraniczną decyzję niż polską wystawioną przez naszą żałosną KRRiTV. Zresztą powody posiadania jej zagranicą zostały wymienione powyżej. Nie ma się czym ekscytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Get the clip" zawita do Polski

Doba wiadomość dla polskich widzów, którzy od dawna atakują nadawcę kanału VIVA Polska, o wprowadzenie do ramówki interaktywnego programu "Get the clip". W tym roku program ten zawita na ekrany polskich telewizorów.

Źródło :arrow:http://media2.pl/media/46508-get-the-clip-zawita-do-polski.html

 

Na media2.pl napisali, że "Get the clip" zawita do Polski, a przecież już raz program ten był na antenie Vivy PL, ale później znikł, a teraz powróci. I tym sposobem zapewne znowu jeden teledysk będzie emitowany kilka razy w ciągu godziny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program nie zawita na Viva Polska.

Informacja Media2.pl odnośnie tego programu została zmieniona. ''Get the clip'' na razie nie powróci do tej stacji. Pojawi się natomiast program o podobnej formule tylko, że pod inną nazwą. Emitowany będzie w stacji MTV Polska i tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...