Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ViVa polska to program kiczowaty, predzej guma do rzucia dla oczu niz dla uszu. W dodatku martwi mnie brak starszych teledysków z lat 80 i 90. Same teledyski z gołymi tyłkami i w prowokatorskim stylu. A paski i reklamy to dopiero wnerwiaja człowieka. Zgadzam sie z opinia ze VH 1 jest w porzadku, miałem dwa razy okazje obejrzec programy w tej stacji i muszę przyznać że repertuar teledysków jest na poziomie. :smile:

Rzucia :woot: a co to jest rzucia :curious: bo guma to jest, ale raczej do żucia :> może słownik języka polskiego, zamiast Vivy PL :twisted: chyba, że to jakieś slang :>

Jak dla mnie to Viva PL jeszcze ujdzie "w tłoku" :lol: tak nielicznych :/ polskich kanałów muzycznych, tylko te programy smsowe są denerwujące :? z tym to się akurat muszę zgodzić :wink: ale zawartość muzyczna jeszcze może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas właścicielem Vivy jest MTV Netwerks, albo Viacom, sam już tego nie rozróżniam :P

 

Konkurencja? Gdzie? W Polsce? Ja jej nie widze jakoś...

 

MTV Networks to korporacja medialna należąca do koncernu Viacom. VIVA więc należy "bardziej" bezpośrednio do Viacom.

Konkurencją dla VIVY w Polsce jest MTV (z tej samej stajni Viacom) i 4 Fun TV. Dodatkowo inne kanały muzyczne FTA z HB i Astry. Skoro mogą zarabiać dodatkowo na sms'ach to tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie osobiście VIVA Polska jest całkiem dobrym kanałem, chociaż brakuje mi kanału, który pokazywałby tylko polską muzykę z różnych lat, tą starszą i tą najnowszą. Coś na wzór rosyjskich RU TV i MUSIC BOX RU, czy BRIDGE TV z różnymi teledyskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje jeszcze MTV Classic? bo się nie orientuje

Guma do żucia dla oczu to taka metafora- poprostu gdy się ogląda VIVA Polska nas wzrok przyciaga koloryt, przepych i goliznę zamiast na serio zachwycać się muzyką i przesłaniem autora tekstu piosenki lub teledysku. Nasz wzrok uwielbia ogladać jak mucha kolorowe symbole, itp na ekranie traktując jako przyjemnosc jak podczas zucia gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Ogladam vive od niedawna i jest hu..wa chcialbym sie zapytać jak grała kiedys i w którym roku stała sie własnością mtv odpiszcie

 

 

To, że VIVA Polska gra taką muzykę dziś to nie wina MTV tylko wina obecnej mody. VIVA Polska gra taką muzykę jaka jest teraz na topie i to tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak kiedys grała viva i jakie teledyski byli czy byli lepsze czy gorsze i jak bylo z reklamami pozdro

Kiedyś.... w VIVIE można było usłyszeć dużo polskiego hip hopu ,ale też było trochę muzyki rockowej.VIVA wtedy była bardziej alternatywna.Reklam było o wiele mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że VIVA Polska gra taką muzykę dziś to nie wina MTV tylko wina obecnej mody. VIVA Polska gra taką muzykę jaka jest teraz na topie i to tyle na ten temat.

 

A czyja?Jasne,że MTV.MTV jest takie samo.Więcej gadania,a mniej muzyki.A,przecież powinno być tego drugiego więcej(Music Television).Najlepsza jest VH1! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie piosenki w stylu chr w vive takie sa ale nie wszystkie np ostatnio widzialem kawałek synchronize lips na tvp 2 a na vivie sie jak na razie nie pojawił chociaz jest on hitem pewnie bedzie tak samo jak z east c. were are you ktòry pojawił sie niedawno choć teledysk byl dawno temu co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie teraz wszystkie stacje muzyczne są mniej więcej beznadziejne tak jak obecne gatunki. Raz słyszałem techno (typu club rotation) w którym 5 sekundowa przegrywka jest powtarzana wkoło i proszę mają 5 minutową "muzę" do której wszyscy kiwają głowami.

VH1 też już się zbytnio przepełnia nowoczesnością, VH1 Classic to swego rodzaju ucieczka, tylko na jak długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyja?Jasne,że MTV.MTV jest takie samo.Więcej gadania,a mniej muzyki.A,przecież powinno być tego drugiego więcej(Music Television).Najlepsza jest VH1! :brawo:

 

Gadasz głupoty. To, że teraz takie kawałki lekkie, łatwe i przyjemne są na fali to nie winna MTV tylko obecnych trendów w muzyce. Tak samo kiedyś było u nas z disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza była Viva z lat 90-tych.Fajna oprawa graficzna,pełne teledyski niczym nie zasłonięte aż chciało się oglądać,utwory aż tak często się nie powtarzały.Sprawdzcie sami na Youtube,tam są nagrania ze starej dobrej Vivy,kiedy jeszcze nie było polskiej wersji językowej.w tamtych czasach to było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...