Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jak komuś się disco polo nie podoba to niech nie słucha i nie mówi, że disco polo jest,np. "syfem". Nie mówcie tak, np fani rapu czy rocka. Czy ktoś kto słucha disco polo obraża Waszą muzykę?! Moim zdaniem właśnie to (obrażanie disco polo) jest żenadą i tandetą. Więc jak Wam się nie podoba to nie słuchajcie disco polo. Ale też nie obrażajcie tej muzyki! Każdy słucha tego co lubi.

Nie mówcie, że młodzież nie słucha disco polo, bo to zwykła bzdura! Równie dobrze mogę powiedzieć, że nikt nie słucha rocka, bo to "tandeta" . Więc nie obrażajcie disco polo... Wiem, są stereotypy , że disco polo jest "do d..y". Ale założę się, że gdyby np. VIVA pokazywała programy z tą muzyką , to programy te należałyby do najpopularniejszych na tym kanale...

Tak więc nie obrażajcie disco polo i nie mówcie, że słuchają jej tylko tzw. "wieśniacy"! Ta muzyka wciąż żyje i ma się coraz lepiej. Na przekór wszystkim którzy tylko z niej szydzą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się wali - padają propozycje Disco Polo na Vivie :shock:

Przecież to byłoby samobójstwo dla Vivy.

Ci co słuchają disco polo i tak nie oglądaliby Vivy (w sensie że ktoś wcześniej nie oglądał, a teraz zacznie to robić), a obecnych widzów tego kanału by odepchnęło i przeszliby na np. VH1.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu polsat mógłby reaktywować wkońcu muzyczny relaks i wszyscy uczestnicy tematu byliby zadowoleni. Jedni nieobecnością Disco Polo na Vivie a drudzy tym, że mieliby własną telewizję, która nota bene byłaby słuchana ale tylko po cichu - bo sąsiad usłyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy bym tylko miał możliwość to postawił bym WARNA każdemu kto napisł o tym ze disco polo jest głupie, to kicz itp.!!! Ludzie trochę wyrozumiałości nie lubię to nie słucham, a nie obrażam.! JAk ktoś nie lubi niech powie "Disco polo mi sie nie podoba" !!! Ja nie lubie np hard rocków, metalów itd ale nie obrażam, nie lubię tego i tyle! Kto lubi niech sobie słucha, nie bronię. Proponuje moderatorom, władować WARNA, żdemu kto od tej pory napisze coś że jest to głupie czy w inny sposób obrażał disco polo i nie tylko!!! Nauczcie się troche kultury i wyrozumiałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator to właduje, ale Tobie, za używanie czerwonego koloru :lol:

 

A wracając do tematu. VIVA nie jest miejscem na disco polo. Skoro to jest taka popularna muzyka jak twierdzicie, to dlaczego nie ma własnej stacji? Pomyślcie chwilę o tym. Disco polo jest muzyką, która powstał i wywodzi się ze wsi, więc każdy jej miłośnik jest po części wieśniakiem, nie ma co się obrażać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nazywanie Białegostoku wsią nie jest zbyt miło widziane przez kibiców Jagielonii... ale proszę was bardzo wróćmy już do tematu związanego z Vivą.

 

Białystok nie jest wsią.

 

Drodzy koledzy Moderatorzy :wink: Nikt tu nie nawał Białegostoku wsią :mrgreen:

 

Więc proszę nie robić zadymy na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nazywanie Białegostoku wsią nie jest zbyt miło widziane przez kibiców Jagielonii...

... i przez moderatorów :roll: (normalnie samobójstwo...)

 

Widocznie dla VIVY nie opłaca się emitować tego typu muzyki, gdyby miała w tym jakiś biznes, robiła by to. VIVA ma inny "target", kieruje się do ludzi z dużych miast, w których disco polo nie jest popularne (w B-stoku też). :P

 

Jak chcecie sobie pogadać czy disco polo jest O.K. czy ohydne to śmigajcie do Hyde Park ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie wieśniaki , "buraki" itp. ,a tak naprawdę każdy z nas słuchał ,bądź słucha Disco Polo :D Tylko w Polsce wszyscy się tego wstydzą i boją się przyznać.Prawie każdy Polak zna słowa niektórych piosenek :D Moim zdaniem te piosenki DP nadają się głównie na wesela i zabawy :D Oczywiście po spożyciu alkoholu :D

 

A na Vivie napewno nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wy tutaj o nazywaniu Białegostoku "wsią" ( :P ), a widzowie VIVA Polska po raz pierwszy w swojej historii przyznają nagrody muzyczne - VIVA Comet 2007. Impreza ta dotychczas była tylko znana dla niemieckich widzów Vivy.

 

:arrow:http://media2.pl/media/27513-viva-comet ... olsce.html

 

____________________

 

Disco Polo można sobie pooglądać na ITV. Więcej na temat emisji znajduje się na stronie domowej kanału. Od tej chwili kończymy dyskusję o tego typu muzyce. Tak jak wspominał @pitter, niech ktoś założy oddzielny wątek o Disco Polo w HydePark'u :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Viacom wszystko sukcesywnie koduje, dlaczego w przyszłości miałby oszczędzić VIVE? :?

 

Już kiedyś VIVA była kodowana, jednak szybko wycofali się z tej wyjątkowo błędnej decyzji.

 

Zgadza się :) Tylko MTV Polska jest kanałem kierowanym do tej samej grupy odbiorców, jest kodowane i jakoś "żyje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska na czele kanałów muzycznych

Nadawana za darmo z satelity Viva Polska jest najpopularniejszą stacją muzyczną w naszym kraju, z prawie o połowę większą widownią od MTV Polska. Spośród kanałów interaktywnych największą popularnością cieszy się z kolei 4Fun.tv. Jacy widzowie oglądają te stacje?
Więcej: http://www.wirtualnemedia_pl/article/22 ... cznych.htm

 

A dlaczego na czele ? Bo po polsku i FTA. :D Cieszy mnie też sukces VH1 Polska i 4FunTV, ale dziwi mnie oglądalność TVN Gra (1027 osóB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie też sukces VH1 Polska i 4FunTV, ale dziwi mnie oglądalność TVN Gra (1027 osóB).

 

Chyba zacznę tam dzwonić :shock:

Przecież to jest średnia oglądalność, a pewnie w porze typu 8-9 rano jest jeszcze mniej :roll:

 

Oczywiście żarcik, ale myślałem, że więcej osób ogląda nawet najgorsze stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No potrzebne na vivie disco polo jak nie wiem.

Litości :lol: Zaraz znowu się zacznie :x Przeca wątek o tym już mamy :!:

 

 

Cieszy mnie, że polska VIVA jest tak bardzo popularna. Może jednak kanał nie będzie zagrożony zakodowaniem w przyszłości, kiedy z grupy Viacom tylko ta stacja pozostanie FTA. Choć i tak nie wiadomo co "im" strzeli do głowy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...