Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oliver S-c niestety chyba nie oglądasz lub nie zaglądasz na VIVA Niemcy w ciagu dnia? Tam jest prawie 60% ramówki to seriale animowane, serial młodzieżowe, reality shows w tym BigBrother niemiecki. TRAGEDIA! Z muzyki to listy przebojów i trochę Planet VIVA. U nas na VIVIE leci przynajmniej non stop muza cały czas a tam co druga godzina to programy nie muzyczne a wieczorami w prime time jakiejś durne seriale animowane rodem z kanału siostrzanego Viacomu NICK.

Poprawa jakości chyba szybko nie nastapi. Viacom wie jak zarabiać kase a odciążenie TP na HotBirdzie i podniesienie rozdzielczości i jakości dzwięku przynajmniej do 256 KB/s nie jest w tej chwili wg nich możliwe. Miejsce na Hotbirdzie jest teraz drigie więc muszą u pycgać na TP ile się da w przyzwoitej jakosci.

Grafikę napewno zmienią w tym roku ale kiedy dokładnie nie chca powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość.Mam nadzieję,że tak już zostanie.....ale cóż im się nagle stało,że postanowili wprowadzić taką zmianę??

Czyżby start kanału Eska TV od 28 maja?? Jeśli tak to tym bardziej się cieszę,bo teraz właśnie widać,że konkurencja wśród kanałów muzycznych jest potrzebna,bo poza 4FUN TV kanały Viacomu nie miały do tej pory żadnej konkurencji,ale teraz ma się to zmienić,dzięki Esce TV,i jeszcze RMF Maxxx TV oraz Pino TV.Wreszcie ludzie będą mieli jakiś wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby się nie okazało, ze na tych wszystkich (teoretycznych) kanałach leci to samo bo uwierz mi nikt na tym nie zyska, (mam na myśli nas czyli widzów) a stracą właśnie te stacje wymienione przez Ciebie i VivaPL bo wystarczy przejrzeć ten wątek jak i drugi na temat 4fun.tv i poczytać ile tam jest narzekań na to jak zeszły na psy obie stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NOWE LISTY PRZEBOJÓW NA VIVIE! W czwartki o godzinie 17.00 (od 28 maja) emitowana będzie "TOP1 Lista". W każdym programie prezentowanych będzie 10 teledysków z pierwszych miejsc list przebojów z całego świata. Lista zastąpi Euro Top.. Od czerwca 2009 r. pojawi się "Tip-Top Lista", która będzie emitowana codziennie (od poniedziałku do piątku) o godzinie 10. Będzie to lista teledysków, które mają największą oglądalność w VIVA Polska. Od 8 czerwca stacja rozpocznie emisję codziennej listy dla dziewcząt - "4 Girls Only" (o godzinie 18).

Bedziej mniej smsów :-)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zauważyłem, że mam na tym programie czarny pas z prawej strony ekranu. Mam to na kompie i na tunerze stacjonarnym. Sprawdziłem też archiwalne nagrania i wychodzi, że jest to od dłuższego czasu. Czy też tak macie? Przy analogowym sygnale jest to mało widoczne, ale już przez hdmi pas z prawej strony razi w oczy. Wygląda to, jakby był przesunięty w lewo. Czy to taki rewelacyjny sposób nadawania? Na innych kanałach tego nie ma. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem to teraz, bo do tej pory oglądałem przez analoga (znaczy przez euro). Wykopałem dużo starsze nagrania i tam tego nie ma. Jak nadawali z rozdzielczością 720/576 , to było ok. Wypada pogratulować profesjonalizmu nadawcy. :roll: Jak oglądam na kompie, to z lewej strony mam jeszcze zielony pionowy pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj widziałem zapowiedź programu "PL Top 10" z nową oprawą graficzną. Nie wiem, czy można to nazwać nową oprawą, ponieważ jest ona identyczna, jak zapowiedzi programów w VIVA DE. Czyli nie będzie to jakaś rewolucja. Dzisiaj pod koniec listy "Power Lista" logo głupiało. Raz małe, raz duże te co zmienia kolory. Jeżeli prowadzą testy, to być może jutro wkońcu ruszy cała szata graficzna. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro, może za tydzień, może za dwa, a może - na razie - wcale. A tak bardziej serio - MTV nie wydało oficjalnego komunikatu w tej sprawie, a oczywiste jest to, że podzieliliby się z mediami tą informacją wcześniej. Poza tym - czy to mało razy testowali różne rzeczy na ekranie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Grafiki przerw na reklamę są najlepsze z tego wszystkiego. Logo za często się animuję. Co ok. 20 sekund zmienia kolor. Niektóre wersję są mało czytelne. Wielkość loga jest taka sama jak na VIVA DE, ale tam o wiele lepiej wygląda z tego względu, że korzystają z innego systemu emisyjnego. Grafika z tytułem teledysków niewiele się zmieniła. Jest jedynie lepiej dopracowana i ma trochę inne kolory. Niestety porażka totalna to ta czcionka. Jest za duża. Ucina nazwy artystów. Mogli już zrobić taką wielkość jak na VIVA DE albo w ogóle dać inną. Myślałem, że poprawią jakość obrazu, ale został bez zmian. Nadal jest border z prawej strony. No coż. Cieszmy się, że nadeszły w końcu obiecane zmiany :) Są jakie są, ale zawsze to jakaś zmiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, że takie wpadki wywołują u niektórych takie zdziwienie. :] To nie pierwszy raz Viva Polska. Oni lubią bawić się grafiką o każdej porze. ;) Nie mniej jednak nie robią tego dla jej, czy widzimisię a w konkretnym celu...

 

Zmiana nie zachwyciła, ale zdecydowanie jest lepiej. I jak już pisałem gdzie indziej - Ci którzy nie oglądają Viva De (a jest takich sporo) odczują myślę, że pozytywną różnicę, bo poprzednia oprawa była strasznie oklepana i już... nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...