Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strowger nic jeszcze nie wiadomo czy po likwidacji Vh1 PL dadzą w to miejsce Vh1 European bo nie ma oficjalnego komunikatu MTV Net. PL w tej sprawie. Na pewno wiadomo że Vh1 PL zniknie z dniem 1 października bo skąd by kablówki juz info wysyłały do abonentów że od 1 października w miejsce Vh1 PL będzie Comedy Central Family PL.

Co do zmian na VIVA PL to jest to możliwe. Nie zapominajcie że wraz z likwidacją Vh1 PL pozostanie archiwum klipów tego kanału i gdzieś te klipy rozdzielą i wg mnie podzielą je między VIVE i MTV PL. Wg. mnie likwidacja Vh1 PL zmieni całkowicie sytuacje VIVY PL u nas i zobaczymy to juz w jesiennej ramówce stacji od 1 października. Zmiany w ramówce VIVY jak pamiętam od zawsze były wprowadzane od października gdyż okres września oni jeszcze uważają za czas wakacyjny (studenci jeszcze maja wakacje :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po likwidacji VH 1 charakter VIVY pozostanie niezmieniony. Nie muszą rozdzielać teledysków między VIVĄ a MTV. Będę sobie czekać w bazie na lepsze czasy. VH 1 raczej nie będzie zastąpiony wersją europejską bo nastąpiłoby to wraz ze zlikwidowaniem wersji polskiej. VH 1 najprawdopodobniej będzie dostępne tylko z kart MTV Unlimited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter VIVY Polska na pewno się nie zmieni, tym bardziej teraz, gdy Eska TV pojawiła się na tp. w DVB-S i stanowi dla VIVY poważne zagrożenie. Niebawem też ma wystartować RMF Maxxx TV, a później Tuba TV, więc pozycja VIVY Polska jako lidera może być zagrożona.

 

@jarek999, tylko widzisz, w CP VH1 Polska wchodzi w skład Pakietu Muzyka i po zastąpieniu go Comedy Central Family nie sądzę, aby kanał ten nadal pozostał w tym pakiecie. Dlatego też śmiem twierdzić, iż MTV Networks Polska zdecyduje się na przywrócenie VH1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też widzę prawie tą samą muzykę na VIVIE co na VH1 PL. Tyle że ten drugi emituje trochę muzyki z lat 80 i 90 - ciężko trafić, bo albo pasma są krótkie, wysadzone reklamami i o okropnych godzinach, albo nie ma ich wcale. No jeszcze czasami Final Countdown potrafi zaskoczyć... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter VIVY Polska na pewno się nie zmieni, tym bardziej teraz, gdy Eska TV pojawiła się na tp. w DVB-S i stanowi dla VIVY poważne zagrożenie. Niebawem też ma wystartować RMF Maxxx TV, a później Tuba TV, więc pozycja VIVY Polska jako lidera może być zagrożona.
VIVA ma przede wszystkim większy zasięg w kablówkach i platformach, więc jej oglądalność tak szybko nie spadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że są FTA, nie znaczy, że trafią szybko do kablówek, bo muszą mieć najpierw umowy z operatorami kablowymi, a podpisywanie takich umów trwa czasami bardzo długo.

Co do "zmiany" VIVY, to też nie sądzę, żeby się coś zmieniło po likwidacji VH1, bo czemu też miało by się coś zmieniać. (a tak w ogóle to nie jest jeszcze chyba nawet potwierdzone że VH1 zniknie więc nie radzę tak szybko wyciągać wniosków z plotek ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż naprawdę sie zawiodłem na VIVIE! oni nic w tej stacji nie robią, gdzie są nowe pasma muzyczne? czyzby czekali na to co pokarze konkurencja? liczę na Tube TV i Eska TV. szkoda mi VIVY bo ją oglądam od samego początku i bardzo przykro mi było oglądać upadek VIVY Niemcy którą też oglądam od 93 roku czyli od powstania stacji w Niemczech. mój znajomy z UK mi kiedyś napisał coś takiego:"Wszystko czego dotknie się Viacom zamienia sie w gów...!" Już napisałem odrazu przetłumaczone :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ViVA Polska nowości: MADCON - Freaky Like Me, Selena Gomez & The Scene - Round & Round, Swedish House Mafia Feat. Pharell Williams - One (Your Name) - mało heh ale zawsze to coś :D

 

A ja nadal czekam na!:

 

Remady Feat. Manu L - Give Me The Sign

Professor Green Feat. Lily Allen - Just Be Good To Green

ATB - Could You Believe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Top 50 nawet udane. Nie puścili np. Dody jako milionerki:) i leciało wiele "innych" klipów niż na codzień np. Faith Hill, Hillary Duff, Janet Jackson, Bon Jovi, The Rolling Stones (nr 1), Pharrell Williams, Celine Dion. Różnorodność dziś była i ciekawie się oglądało. Szkoda, że zaraz powtórka powtórki powtórki Hot or Not

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...