Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównując nowości dodawane na VIVIE Poland w tym roku, a tym bardziej w obecnym okresie do roku ubiegłego, pragnę stwierdzić że tegoroczne teledyski są znacznie przyjaźniejszymi dla ucha niż klipy z roku ubiegłego. Tych z 2015 prawie w ogóle się nie dało słuchać (lecz jest kilka wyjątków), a te obecne nie kaleczą tak bardzo mego słuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Pisałem już o tym. Nawet sam VIACOM mi pisał, że też dokładają do playlisty Vivy utwory pop.

Zdarza się czasami, że w TY WYBIERASZ pojawi się troszeczkę muzyki pop, ale piosenki EDM przecież w tym paśmie też są, nie oszukujmy się. W pasmach ogólnych też się tak zdarza.

Szkoda, że niczym VIVA nas nie zaskoczy w te wakacje. Gdyby zebrali trochę siły na całe wakacje i we wrześniu wróciliby do grania muzyki pop? Tak czy siak, na razie im pozostaje w lato sama muzyka EDM i do znudzenia... Zobaczymy, co po wakacjach jesienią...

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIACOM nie chce na razie zdradzać szczegółów.

 

TOP 10: BASS: http://m.viva-tv.pl/newsy/92714-top-10-bass

Edytowane przez kacper130700
Usunięto fragment postu. Niniejsze forum to nie jest miejsce na ogłoszenia o pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej sytuacji nie było, że na kanałach muzycznych były reklamy w postaci seriali/programów. Na kanałach ogólnych można spotkać tego typu audycje. Dziwię się, że na Vivie będzie coś takiego leciało. Pewnie pójdą tą samą drogą...

 

Gdy wszedłem w głosowanie TY WYBIERASZ, to zauważyłem utwór WILEY - WEARING MY ROLEX. Postanowiłem zagłosować. W sumie jakoś daje radę złapać utwory nielecące w pozostałych pasmach, głosując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej sytuacji nie było, że na kanałach muzycznych były reklamy w postaci seriali/programów. Na kanałach ogólnych można spotkać tego typu audycje. Dziwię się, że na Vivie będzie coś takiego leciało. Pewnie pójdą tą samą drogą...

 

Gdy wszedłem w głosowanie TY WYBIERASZ, to zauważyłem utwór WILEY - WEARING MY ROLEX. Postanowiłem zagłosować. W sumie jakoś daje radę złapać utwory nielecące w pozostałych pasmach, głosując.

Nigdy wcześniej nie było w ogóle takich [...]. A teraz są i będą gdziekolwiek indziej z szansą zarobku, dla telewizji i tego co to daje na to pomysł, tutaj mBank, a w Polsacie BZ WBK czy co to tam.

Edytowane przez Barti
Na forum nie używamy określeń niecenzuralnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszedłem w głosowanie TY WYBIERASZ, to zauważyłem utwór WILEY - WEARING MY ROLEX. Postanowiłem zagłosować. W sumie jakoś daje radę złapać utwory nielecące w pozostałych pasmach, głosując.

Ja się cały czas staram, aby ten klip był w 50-tce, ale nic z tego, bo ten utwór mało ludzi tam głosujących zna. Cieszę się, że w tym roku parę razy już był SHIFT K3Y - TOUCH :) W głosowaniu jest też, np. DADA LIFE FEAT. SEBASTIAN BACH - BORN TO RAGE grany przed tą zmianą profilu na EDM. Obecnie tylko w TY WYBIERASZ będzie okazja posłuchać ten utwór. Ale kiedy? Tego nie wiadomo. Staram się.

 

A właśnie zauważyłem dzisiaj, że wreszcie poprawnie jest podpisany klip SAK NOEL & SALVI FEAT. SEAN PAUL - TRUMPETS.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, racja. Czy tak zostanie na dłużej?


Wg strony prasy na MTV też ma być ten program mBanku.

Na MTV będzie się nazywało "mbank short" i będzie dłuższe. Albo 25 minut albo 15 minut.


TOP 10: NA BOGATO: http://m.viva-tv.pl/newsy/92762-top-10-na-bogato

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...