Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zmiany w VIVA Polska - nowa szefowa od programu! Magdalena Zdunikowska pokieruje zespołem programowym młodzieżowej telewizji VIVA Polska. Obowiązki przejmie bezpośrednio od Magdaleny Adamskiej, która w związku z nowymi wyzwaniami zawodowymi, opuszcza firmę z końcem tygodnia."

 

źródło:

http://media2.pl/media/98028-Zmiany-w-V ... gramu.html

 

A to ciekawe co się stało że Pani Adamska odchodzi z Viacomu? :-) Chyba eksperyment z VIVA Polska to KLAPA! Widownia odpływa a kanał traci z dnia na dzień pozycję na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmiany w VIVA Polska - nowa szefowa od programu! Magdalena Zdunikowska pokieruje zespołem programowym młodzieżowej telewizji VIVA Polska. Obowiązki przejmie bezpośrednio od Magdaleny Adamskiej, która w związku z nowymi wyzwaniami zawodowymi, opuszcza firmę z końcem tygodnia."

 

To może w końcu coś się ruszy z Viva albo poprawią ofertę rozrywkowa albo nagły zwrot w muzykę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom nie ma zwyczaju ,przerabiać swoich wcześniej za**** stacji muzycznych w gnojniki ,żeby później znowu przywracać je do czasów ich świetności osoby takie jak np: Zxcvbnm nigdy nie widziały prawdziwej vivy i nie mają pojęcia co to kanał viva prawdziwy z muzyką techno mówie tu o niemieckiej wersji taka jest teraz grupa docelowa jak on, więc czego się dobrego spodziewać mamy my starzy widzowie naszej kiedyś ukochanej stacji muzycznej z niebiesko-żółtym i szarym logotypem .

 

PS: A co do ''Ecuador'' to nic specjalnego pojawił się w Top5 Best of VIVA ,bo już tam był widziałem go jakoś pod koniec sierpnia ,a po co aktualizować listę ? Puszczają w kółko to samo ,ba nawet kiedyś chyba po 2 w nocy puścili też ten kawałek w ''100%Viva'' ,wtedy to się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocium panie, nie wygaduj komuś, że nie widział prawdziwej VIVY, bo raczej sam tego nie doświadczyłeś. Tak naprawdę gdy VIVA reprezentowała sobą jeszcze jakiś wyrafinowany poziom muzyczny, Ty jarałeś się "Wunschpunsch" na Fox Kids. Polska VIVA zawsze była tym gorszym pośród rodziny VIVA Media AG, najbardziej natomiast dbano o jej niemiecki oddział. Gdy zrezygnowano z klepania samego hip-hopu i postawiono na różnorodność, szybko dopadł ich Viacom komercjalizując do cna antenę. Można powiedzieć, że VIVA Polska to kanał o bogatej historii, ale w większości to brednie - nawet nie zdążyli zatrząść rynkiem. A "prawdziwą" nazwałbym VIVĘ z lat 90. w wersji niemieckiej, tak jak niektórzy tęsknią za MTV Europe, które tak naprawdę już dawno przeszło do historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a co ja napisałem że prawdziwe techno(niemiecki-holenderski dance) leciał na vivie GERMANY do 2006 roku później stacja zaczeła się zmieniać w reality show i komercje na viva pl do 2004 roku przeważał hip-hop dlatego dużo osób nie może teraz przeboleć że ta stacja prawie wcale nie puszcza tego gatunku ,viva pl była naprawdę dobrą stacją muzyczną w latach 2005-2008 ja i dużo osób tak uważa ,dlaczego ? Bo wtedy puszczali dużo europejskiej muzyki dance kiedy viva germany przestała ,co do viacomu to się zgadzam później było coraz gorzej więcej [beep]ów z USA jeszcze pamiętam w 2009 roku na vivie można było posłuchać muzyki dance ,dziś to tragedia .

PS : Ciebie chyba nadal nie ma na świecie i zainwestuj wkońcu w okulary ,czasem mam wrażenie że ty wogóle nie wiesz co to viva jak napisał Pablo21 wiesz już ci mówiłem nie wystarczy się oczytać wikipedii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol: Ja raczej prosiłbym o reakcję jakiejś rangą wyżej osoby. Zaczyna się tutaj nieciekawie.

 

@Skrilex195: Mam raczej dość średnią pamięć, ale pamiętam VIVĘ Polską z jej początków więc skończ to obrażanie. A teraz dyskutujemy o tym, co jest teraz, użalać można się we "Wspomnieniach czar", tam są tematy typu "Viva Polska dawniej" czy tematy o MTV 2 Pop.

 

A co do ''Ecuador'' to nic specjalnego pojawił się w Top5 Best of VIVA ,bo już tam był widziałem go jakoś pod koniec sierpnia ,a po co aktualizować listę ? Puszczają w kółko to samo ,ba nawet kiedyś chyba po 2 w nocy puścili też ten kawałek w ''100%Viva'' ,wtedy to się zdziwiłem.

 

Nie siedzę przy kanałach muzycznych tak często jak ty, i nie pamiętam poszczególnych list w programach. Nawet powtórki piosenek co 2,5 miesiąca wydają mi się normalne. Gdzie tak nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zxcvbnm Vivy nie oglądam, już no od września będzie gdzieś ,także nie siedze na tym kanale teraz tak jak ty skoro ci się podobają Nexty i inne programy których multum już było na MTV to oglądaj . Ja byłem można powiedzieć nałogowym widzem tej stacji przez ostatnie lata ,kiedy była muzyka na tej stacji ,a to że ktoś czasem sobie powspomina co było na tej stacji jak była ''muzyczna'' to nie znaczy że śmieci w wątku ,lepsze to niż twoje teraz wałkowanie że Next leci o tej porze a Futurama na Comedy Central .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie rozumiesz tego, co napisałem. Nie powiedziałem, że lubię "Nexty", a jeśli tak, to chciałbym się dowiedzieć gdzie tak powiedziałem. Mówiłem o "Kolejno odlicz". A co wałkowania, to wielu użytkowników tu wałkuje, jaka to VIVA jest zła. Naprawdę parę osób tak mówiło (mówi nadal, może i dobrze) i przykleja się kolejne kilka osób, które mówią o tym samym, więc uważam, że to są śmieci, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a co ja napisałem że prawdziwe techno(niemiecki-holenderski dance) leciał na vivie GERMANY do 2006 roku później stacja zaczeła się zmieniać w reality show i komercje na viva pl do 2004 roku przeważał hip-hop dlatego dużo osób nie może teraz przeboleć że ta stacja prawie wcale nie puszcza tego gatunku ,viva pl była naprawdę dobrą stacją muzyczną w latach 2005-2008 ja i dużo osób tak uważa ,dlaczego ? Bo wtedy puszczali dużo europejskiej muzyki dance kiedy viva germany przestała ,co do viacomu to się zgadzam później było coraz gorzej więcej [beep]ów z USA jeszcze pamiętam w 2009 roku na vivie można było posłuchać muzyki dance ,dziś to tragedia .

Ale co mnie obchodzi tak szczegółowa historia VIVY? Rynek się zmienił, nadawca także. Kiedyś tworzono telewizję z pasją, jednak nie było konkurencji. Viacom widzi VIVĘ inaczej i przestań nad tym tak płakać.

 

PS : Ciebie chyba nadal nie ma na świecie i zainwestuj wkońcu w okulary ,czasem mam wrażenie że ty wogóle nie wiesz co to viva jak napisał Pablo21 wiesz już ci mówiłem nie wystarczy się oczytać wikipedii .

Wiesz co małolacie, sam sobie przeczysz i może popracuj nad wymową swoich słów bowiem albo muszę "zainwestować w okulary" albo "oczytałem się wikipedii". Sorry ale po raz kolejny podkreślam brak jasności w twoich postach, zwracasz mi bezpodstawnie uwagę, co nie jest przejawem powalającej inteligencji, lecz braku rozeznania - jedna osoba wystąpiła przeciwko mnie i już uważasz, że jesteś cool i mnie niszczysz - niestety ani PW z nędznej jakości obelgami, które mi non stop wysyłasz zamiast odpowiadać na forum publicznym, ani takie jak w/w uwagi na mnie nie działają.

 

No ale odpowiadając: do oceny nie potrzebna mi Wikipedia, a oczy, które mam w pełni zdrowe. Tobie też uwierzę, że masz jak popracujesz nad postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście od hip hopu sprawiło że Viva stała się różnorodna, ale z drugiej strony popadła w nijakość, która z każdym rokiem gdy playlista stawała się uboższa rosła. Śmieszne są posty, gdzie ktoś piszę "to koniec Vivy" MTV postawiła na taki profil jakieś 7 lat temu (albo i dłużej) i mimo że oglądalność spada to nie słychać żeby były plany likwidacji tej stacji - choć wiadomo że sama nazwa MTV to zdecydowanie większa marka niż Viva. Zresztą jest Eska, 4Fun, Rebel czy TV Disco, więc tak naprawdę każdy gatunek (poza rapem niestety) jest obecny w telewizji. Więc nie ma co płakać. Jedyne o co mam większe pretensje do stacji to jeszcze większe ograniczenie swojej playlisty jeśli już czasu na muzykę jest mniej to mogliby nie emitować w kółko : Rihanna, David Guetta czy PSY, a postawić bardziej na rodzimych artystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mimo że oglądalność spada to nie słychać żeby były plany likwidacji tej stacji - choć wiadomo że sama nazwa MTV to zdecydowanie większa marka niż Viva.

W Holandii mogła upaść i zniknąć marka TMF (Dokładnie 1 IX 2011 ) więc tym bardziej Viva Polska jak najbardziej może :P( z taką "nijaką" ofertą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Polska nie upadnie, bo np. takie MTV PL ma marne wyniki oglądalności i jakoś nie słychać o końcu tego kanału.

 

Seriale: "Seks w wielkim mieście" i "Przypadek zgodny z planem" wg programu na stronie VIVY, będą emitować od jutra (Seks w wielkim mieście: PN-PT 20:50, 21:25; Przypadek zgodny z planem: PN-PT 21:55).

 

Poza tym, na razie zawiesili emisję seriali: "Jesteś tam Chelsea?" i "We dwoje raźniej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA obecna przypomina mi VH1 2 lata temu.Wtedy wieczorem też zamiast muzyki były powtórki z Comedy Central.Viacom mówił,że słaba oglądalność i te same piosenki co na VIVIE.W końcu zrobili całodobowy klon CC.Pół roku temu nagle przywrócili VH1 Polska a, w lipcu zaczęli niszczyć VIVĘ.Czyli według Viacomu powinna być tylko jedna stacja muzyczna najpierw była to VIVA, a teraz VH1.Może dlatego, że VIVA puszcza tylko współczesne hity ,a VH1 głównie w weekendy puszcza też stare hity.Teraz pytanie co dalej?

1.VIVA będzie kanałem z powtórkami z MTV,Comedy Central i może w przyszłości z Nickelodeon.Muzyka będzie w godzinach 2:00-8:00.

2.VIVA zostanie zlikwidowana i:

a)zamiast niej będzie VIVA niemiecka

b)zamiast niej będzie MTV MUSIC polski z muzyką pop,dance,rock (tak jak w Wielkiej Brytanii jest MTV z szołami i klony MTV z muzyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii mogła upaść i zniknąć marka TMF (Dokładnie 1 IX 2011 ) więc tym bardziej Viva Polska jak najbardziej może :P

To w Holandii TMF był tak silną marką jak u nas VIVA :?:

 

Od grudnia 2 nowe seriale: "Seks w wielkim mieście" i "Przypadek zgodny z planem". Powtórka powtórek z Comedy Central :roll:

To już koniec VIVY...

Te seriale startują nawet wcześniej niż w grudniu. Widać już nowe rządy na czele stacji. W chwili obecnej ramówka VIVY to masakra, ale nie z tego względu, że są seriale a nie ma muzyki. W lipcu ogromna przemiana, nowe opcje programowe - wszystkie upadły. Kolejne zmiany od 5 listopada, również szumnie zapowiadane - seriale z tych zmian spadły zaledwie po kilkunastu dniach, motyw muzyczny dalej stary (gdzie Mela Koteluk?).

 

Oni chyba sami nie wiedzą co robią. Mają strasznie ruchomą ramówkę, niczego nie można być pewnym. Za miesiąc VIVA może okazać się nawet kanałem kreskówkowym . Panuje tam totalny chaos i nie ma osoby, która zrobiła by z tym porządek, ustaliła konkretną drogę, którą mieliby podążać i trzymać się ustalonych postanowień. Obecnie błądzą. Przykre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Teraz pytanie co dalej?

1.VIVA będzie kanałem z powtórkami z MTV,Comedy Central i może w przyszłości z Nickelodeon.Muzyka będzie w godzinach 2:00-8:00.

2.VIVA zostanie zlikwidowana i:

a)zamiast niej będzie VIVA niemiecka

b)zamiast niej będzie MTV MUSIC polski z muzyką pop,dance,rock (tak jak w Wielkiej Brytanii jest MTV z szołami i klony MTV z muzyką)

 

Co za bzdury... Nabijacie posty i w kółko piszecie o tym samym. Skończcie z tym, bo to staje się nudne. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...