Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że tym razem zmiana nie jest marginalna, bo nagle z ramówki wyleciał serial będący jednym z hitów odmienionej Vivy, który leciał 3 razy dziennie pon-pt i 5 razy w sobotę, miał bardzo dobre wyniki i ma jeszcze sporo niewyemitowanych odcinków. Wyleciał w dniu, w którym wciąż był obecny w ramówce na ten i kolejne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę... Prawdę mówiąc wolałem po kilka razy dziennie słuchać " We are gonna dancing to the sea, all I want is you, you're Ma Cherie. " niż oglądać w kółko powtórki właśnie teraz gdy VIVA muzycznie jest bardzo dobra.

Tęsknie za tą piątkową ramówką z początku lipca...

 

6:00 Mega Top 10
7:00 Power Lista
8:20 VIVA Top 5
8:40 Top 5 Best of VIVA
9:00 100% VIVA
10:00 Mega Top 10
11:00 100% VIVA
13:00 O Co Kaman?!
14:00 VIVA Top 5
14:20 Top 5 Best of VIVA
14:40 100% VIVA
15:00 In & Out
16:00 Viva Mjuzik Kłiiiz SuperStar
16:30 100% VIVA
18:00 Mega Top 10
19:00 Plotek
19:30 Kolejno odlicz, czyli VIVA10NAJ
20:00 Chartsurfer
21:30 Najlepsze na domówkę
23:00 Mega Top 10
0:00 VIVA DJ Night
1:00 100% VIVA

 

Tylko 1,5 godziny szołów w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz VIVA DJ Night zaczyna się o 1.15 pogieło ich ,nie dziwota że widzowie się od nich odwracają spadek mają 39% no i dobrze oby rósł z miesiąca na miesiąc a te niedzielne TOP50 to lipa jak zwykle w ich wykonaniu . Jedynie oprócz DJ Night które jest późną nocą można jeszcze obejrzeć TOP 5 Best of VIVA tak jak dziś '' sonique it feels so good ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.LO czy Owl City i Carly Rae Jepsen to wcale nie playlista DJ Night. Tylko symbol w trójkącie im się pomieszał. Coś im się pokręciło bo o tej porze zawsze było Viva Hits Polska. Ale Viva to Viva, czasami no comment. Aha i taki mały szczegół odnośnie Sonique z błędem w płycie NULL zamiast Hear My Cry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.LO czy Owl City i Carly Rae Jepsen to wcale nie playlista DJ Night. Tylko symbol w trójkącie im się pomieszał. Coś im się pokręciło bo o tej porze zawsze było Viva Hits Polska.

Nie oglądałem całego magazynu ale po "Move for me" stwierdziłem, że jest to playlista DJ Night bo gdyby poleciał w 100% VIVA byłbym w lekkim szoku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne leci teraz pasmo - "Music". Zapachniało mi VIVĄ Niemiecką.

Raczej austriacką, bo w VIVA Ger to pasmo jest wchłaniane przez "SMS GURU" i "VIVA QUIZ".

 

ale po co to pasmo. Mamy teraz 'Music" i '100%VIVA'..

W "MUSIC" nie drażni wielki trójkąt. Widzisz różnicę?

 

VIVA PL: "MUSIC"

viva1.png&action=rotate

 

viva2s.png&action=rotate

 

viva4r.png&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...