Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA Polska w lipcu 2012 roku traci pozycję lidera wśród kanałów muzycznych. Liderem pierwszego miesiąca okazała się natomiast telewizja Polo TV - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

Największy spadek notuje VIVA Polska, która oddała koszulkę lidera konkurencji spadając na miejsce trzecie z wynikiem 23,3 tys. widzów (spadek udziałów o ponad 30 proc.).

 

http://media2.pl/badania/94675-Muzyczna ... tml?ict=sg

 

Nowe badania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA traci, oj traci, ale nie ma co się załamywać, i tak jest dobrze. Za chwilę pojawią się głosy, że gdyby te programy nie widniały w ramówce VIVY, byłoby wyżej. :)

 

Programy programami poniekąd racja ale Polo i Eska jest dostępna praktycznie Wszędzie za sprawa DVB-T a Viva teraz jeszcze kodowana( Przepowiadałem to już rok temu na Forum hahahah) + te programy. Myślę że obecna grafika również nie przemawia do " słittt hot trzynastek " . Viva Polska upadnie jak TMF w Holandii ( Obym teraz nie miał racji hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Viva sprzed 17 czerwca muzycznie oraz oprawa była kierowana raczej własnie do Gimnazjalistek ( przepraszam za uogólnienie ale wiadomo o co chodzi ) i bliżej była Eski. Nawet bod klipami Brodki z oprawi na YT widać komentarze "Muzykę ma mało młodzieżowa ale ten kawałek jest nawet spoko". Teraz lekko mroczna kawałki czasami z Rebel sa nadawane .

Ostatnia deska ratunku dla Vivy to ze Eski i Polo nie ma na liście w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia deska ratunku dla Vivy to wy[beep]e programów MTV. Playlista jest dobra. Brakuje mi jeszcze rapu. Pamiętacie pasmo 100% Hip Hop ? Te ciołki zamiast dawać Polski to męczyli amerykański.

Pamiętam pamiętam ! Dokładnie Rap Polski Rap ! Na YT milionowe ilości osłonięć a bark w mediach . Jakieś USA Rap Dance mogę czyścić z przekleństw a Polski rap nie ??? Zresztą wytwórnie "czyszczą" aby był przed 22 ;)

 

@Marek1991 - Chodzę do gimnazjum w nie małym mieście i mam dużo koleżanek i uwierz mi, że teraz wszyscy słuchają rapu & reggae albo rocka i metalu lat 70' i 80'. Dziwne, nie?...

Ok Ok. Zawieszam temat ( za stary jestem nie wiem, co się dzieje w Gimnazjach hahaha) ale chodzi mi o ludzi ograniczających się muzycznie do muzyki z Vivy Eski itp że to "Mega super" i nic innego nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA traci, oj traci, ale nie ma co się załamywać, i tak jest dobrze. Za chwilę pojawią się głosy, że gdyby te programy nie widniały w ramówce VIVY, byłoby wyżej. :)

 

Pojawią się głosy ,bo to prawda ,ja wiedziałem że tak będzie i dobrze ,niech usuną te programy z MTV a jak ramówka nie zmieni się na lepsze to za miesiąc będzie jeszcze gorzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki i paski z tłumaczeniem klipu w " O Co Kaman?! " zawsze były "wtopione" w teledysk. Nie wyłączyli belek w OCK i dlatego się pojawiają.

 

@matiok, fajnie odwzorowałeś tą grafikę tylko wszystkie elementy są za duże.

 

:)

 

Co do badań, to VIVA ładnie poleciała w dół... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do wy[beep]a jest "Szał Ciał", "Co na to tato?", "Next" i po raz n-ty powtórka "Hot or Not". Te programy kompletnie nie pasują do profilu VIVY. :roll:

Jestem również za wprowadzeniem ciekawych pasm z teledyskami. Nie tylko wałkować ciągle nowości, ale również starsze klipy. Chętnie widziałbym powrót "Personality" i "Vivamovie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by tak nie chciał. Ale Viva i tak zrobi swoje bo tu im chodzi tylko o kasę. Obawiam się że zamiast nowych pasm muzycznych zaczną pojawiać się tylko badziewia. Za 2 tygodnie powinny być wstępne informacje co czeka nas we wrześniu, oczywiście trzymam kciuki aby to były pozytywne informacje więcej muzyki i tylko Futurama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem im o tym złym kroku ze zmianami a oni mi odpisali że mają nadzieję że te zmiany zmienią coś i poprawią wynik. Jak widać jest jeszcze gorzej. Zakodowanie stacji i zmiana profilu wszystko popsuły.

 

Mają nadzieję że robiąc z vivy drugie mtv ,zwiększą oglądalność tej pierwszej ,dwie stacje pokazujące to samo ,nie ma co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączyli belek w OCK i dlatego się pojawiają.

 

Te belki są wmontowane w teledysk wraz z tłumaczeniem. Nie da się ich wyłączyć. To belki ekranowe nie powinny się pojawiać, a pojawiają się. Pytanie dlaczego.

Jeżeli chodzi o oglądalność. Jest jeszcze za wcześnie aby ocenić czy zmiany się przyjęły. Nie zapominajmy że przez połowę lipca mieliśmy jeszcze słodką VIVĘ z ubogą playlistą i showami. Myślę, że przyjęcie się zmian będzie można ocenić po wynikach oglądalności z wrześnie, października, szczególnie że trwa jeszcze kampania reklamowa :Nowej VIVY" , która obejmuje wszystkie kanały VIACOMU i niektóre portale internetowe , w tym Facebook i wrzuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te belki są wmontowane w teledysk wraz z tłumaczeniem. Nie da się ich wyłączyć. To belki ekranowe nie powinny się pojawiać, a pojawiają się. Pytanie dlaczego.

 

Przecież napisałem: "Belki i paski z tłumaczeniem klipu w " O Co Kaman?! " zawsze były "wtopione" w teledysk."

 

...a pisząc: "Nie wyłączyli belek w OCK i dlatego się pojawiają." chodziło mi właśnie o trójkątne belki ekranowe.

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

VIVA DJ NIGHT 02.08.2012

 

#01. Alex C. Feat. Francisco - Love In The Morning

#02. Jean Claude Ades & Sam Obernik - Work Of Art

#03. Rank 1 - L.E.D. There be Light

#04. Calvin Harris - Flashback

=== REKLAMA ===

#05. Tom Novy & VeraLovesMusic - The Right Time (Barnes & Heatcliff Remix)

#06. Mike Candys Feat. Sandra Wild - Sunshine (Fly So High)

#07. Ida Corr & Fedde Le Grand - Let Me Think About It

#08. Will.I.Am Feat. Eva Simons - This Is Love

#09. Room 5 Feat. Oliver Cheatham - Make Luv

#10. Far East Movement Feat. Dev & The Cataracs - Like A G6

=== REKLAMA ===

#11. Antoine Clamaran - Gold

#12. D'Banj - Oliver Twist

#13. Tom Novy Feat. Lima - Now Or Never

=== REKLAMA ===

#14. Rico Bernasconi Vs. Ace Of Base - Cruel Summer

#15. Ferry Corsten Vs. Armin Van Buuren - Brute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...