Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ty Ice jak zwykle poważny . Po prostu pół żartem , pół serio wyraziłem swoją opinię o pracownikach VIVA PL . W końcu przecież narzekania wielu widzów na grafikę VIVY PL nie są nieuzasadnione i są też po części winą braku umiejętności pracowników tej stacji , zajmujących się tym . Nie muszę kończyć wyższych studiów , żeby o tym wiedzieć :lol: . A ty aż taki jesteś obeznany, że takie rzeczy piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni przecież nadają z Londynu nie tylko polskie kanały ale też inne wersje. Tam jest ponad 100 kanałow nadawnych z MTv Networks. Do wtorku tego najpóźniej ma zostać wymieniony cały sprzęt nadawczy VIVA PL. Znikną chyba też ten czarny border po prawej stronie i ta zielona linia po lewej? Trzeba czekac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku tego najpóźniej ma zostać wymieniony cały sprzęt nadawczy VIVA PL. Znikną chyba też ten czarny border po prawej stronie i ta zielona linia po lewej?

 

 

Skąd macie te informacje?

Można jaśniej z tym borderem i z tą zieloną linią, bo szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę kończyć wyższych studiów , żeby o tym wiedzieć :lol:

A czy ja o tym akurat mówię? Myślałem, że napisałem posta, którego sens każdy zrozumie.

 

A ty aż taki jesteś obeznany, że takie rzeczy piszesz?

Jak na razie to tak. Pewnie sam jakbyś usiadł tam to nie wiedziałbyś gdzie ręce wsadzić a śmiać się to jednak umiesz z ludzi tam pracujących. Zmiana sprzętu ma na celu optymalizację, zwiększenie możliwości w wyniku czego będą mogli bardziej kombinować z grafiką - bo oto im chodzi. A to, że widzowie narzekają to fakt. I dobrze, bo w tym celu coś robią. Nie chce mi się wymieniać innych powodów wprowadzenia nowego sprzętu do grafiki (sprzęt nadawczy), bo każdy kto nawet nie wie może domyśleć się po nazwie, albo pójdzie łatwiejszą drogą i skorzysta z googla.

I jak widać nie muszę być taki cool śmieszny jak co poniektórzy. Mnie przeszkadza czasami głupie szyderstwo i naciągany humor a Tobie moja czasami bardzo uderzająca powaga. Także o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z PARTYZONE na MTV.

Nie da się oglądać tego programu!!! To był najlepszy program na MTV, co tydzień nowości i ogólnie same hiciory.

A teraz od kiedy zmienili grafikę lecą w każdy piątek i sobotę kilka razy w ciągu całego programu (3 godz.) te same klipy:

wiley, fatboy slim, chemical brothers i do tego beyonce, will.i.am, jennifer lopez, rihanna (co mają wspólnego z klubową muzą).

Zawsze można było tu zobaczyć najnowszeklipy, które na vivie leciały np. za tydz albo dwa, albo wogole.

Porażka teraz na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize chyba już tak nie będzie jak było przedtem bo premiery klipów Dance są teraz na VIVIE PL z uwagi na to że są negocjowane na wyłączność dla danej stacji MTV Net. Polska i w tym przypadku dla samej VIVY Polska? Zaczęli ostro konkurować z ESKA TV bo poczuli się zagrożeni i nie tylko ze strony ESKI TV ale też zapowiedziami startu kolejnych konkurentów takich jak Machina TV, RMF MAXXX TV czy Tuba.TV.

Co do PartyZone na MTV PL to raczej chyba ten program dobiega końca na antenie MTV PL bo muzyka klubowa i tak leci non stop na VIVA Polska. Prawdopodobnie zlikwidują go na MTV PL i przeniosą na antenę VIVA PL pod inną nazwą np. Club Rotation. może to się stać zaraz po wakacjach. To co się w tej chwili dzieje czyli puszczanie nie klubowych klipów i wkólko to samo to zapewne celowe by zniechęcić widzów do tego pasma i wywalić je z ramówki. Nie oszukujmy się MTV PL już nie jest stacją muzyczną i wiele pasm z jej anteny wyemigrowano na VIVA PL lub całkiem zlikwidowano. Wiadomo po co? MTV PL i VIVA PL nie mogą ze sobą konkurować a i tak kasa trafia z obu stacji do jednego worka :-)

VH1 Polska też zeszła na PSY i jest TRAGICZNA! Wogóle ostatnio wprowadzili jakieś upięknienia do grafiki że aż strach. Elementy grafiki gigantycznych rozmiarów a pola na pozdrowienia w pasmie Twoja Lista ... są na połowę ekranu :-(

To juz chyba koniec bliski VH1 PL. Stacja jest tak zaniedbana i tak przynudza że aż strach. Wkółko te same klipy, nędzna i ta sama grafika obskurna i wogóle jakość. Najlepsze jest to że nie planują zmiany grafiki Vh1 PL.

Zmienili grafiki MTV i VIVY PL a Vh1 PL w zawieszeniu :-(

Zauważyłem że przebudowują ramówkę VIVY i MTV PL i chyba nowości po wakacjach zagoszczą na obu antenach tylko że na MTV PL to pewnie dadzą nowe reality shows :-)

Na VIVA PL ostro się reklamują by oglądać "Poranki z VIVĄ" więc będzie mniej smsów a więcej produkcji typu listy przebojów i pasma tematyczne muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może VIVA PL jako pierwsza przejdzie na obraz 16:9? :-)

 

Jeżeli chcą konkurować z Eska TV we wszystkim to możliwe . Ale nic nigdy do końca nie wiadomo . W każdym razie nawet plotek o przejściu Vivy PL na 16:9 nie ma :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zmienili. Oczywiście ten zegar to żadna rewelacja. MTV już rok temu go wprowadził, za czasów poprzedniej grafiki. Ale ułatwia - dobrze że jest.

Napisy się mieszczą bez problemu jak na razie. Widać różnicę w czcionce. Freszcie! Na dodatek przy zmianie logo na inny kolor pojawiasię belka z adresem http://www.viva-tv.pl. Tylko naprawdę przesadzają z tą zmianą koloru logo - za często !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...