Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tatu na Vivie, ale jak zawsze wersja angielska. Od kiedy Viva nie jest niemiecka to nigdy nie widziałem rosyjskich wersji piosenek Tatu. A przecież Viva wylansowała Tatu w Polsce prawie pół roku wcześniej niż usłyszała o nich Europa i puszczały wszystkie inne stacje. Ciekawi mnie co z klipami, które Viva puszczała tyle lat z UK? Powinni je "eksportować" do Amsterdamu, bo większości inaczej nie zobaczymy nawet w Top 5 Best of Viva. Większości rumuńskiego dance nie uraczymy na obecnej Vivie (Akcent, Visez, Yarabi itp), poza Inna czy Aleksandra Stan (którzy w Europie są znani. Domyślam się, że klipy z Vivy Polska z czasów niemieckich zostały w MTV w Niemczech - szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby zamiast Powerlisty dać jakieś inne pasmo poranne, które nie będzie notowaniem, np. VIVA Morning czy coś takiego. I to już od 6:00, a nie dopiero od 7 (nawet czołówka pokazuje na budziku godzinę 6:00 :D ). Aktualnie rano są 4 różne odliczanki, co uważam za bezsensowne. Po drugie, VIVA Top 5 to tylko skrócona wersja Mega Top 10, więc to również wypadałoby z ramówki usunąć. Ponadto na część notowań dają za dużo czasu. Top 10 trwa w rzeczywistości 50 minut (zaczyna sie ok. 9:05, a kończy 9:55). Już nawet nie wypowiadam sie o ramówce na godziny 14:00-16:00, która się w ogóle nie zgadza z prawdą. Niestety na pewno nie dodadzą pasm proponowanych przez @Mates100065, ponieważ raz, że chyba w ogóle już nie rozwijają oferty muzycznej, a dwa, że takie pasma tematyczne im się nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to co niby takiego wartościowego teraz VIVA nadaje, że tkwi zakodowana? Excused, Seks w wielkim mieście? Bo chyba nic innego nie jest na tyle warte, żeby kodować :D Jeszcze rozumiem, jak dodali na początku Futuramę, ale teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - lepsze i świeższą szołowa strefę ma Viva de która jest FTA .Przecież Viva niegdyś w wersji FTA nadawała również amerykańskie produkcje typu Big in America/Britney and Kevin Chaotic i jeszcze te o tańcu zapomniałem jak się nazywało. Viva powinna być darmowa reklamą dla Viacomu w Polsce

Zgadzam się - nie potrzebnie tyle tych list, obliczanek-odliczanek itp.Lepiej mogli by dać zegar z rana jak w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował takie rozwiązanie: (tak, tak, kolejna niemożliwa ramówka)

6:00 VIVA Morning - coś jak VIVA Wecker, a teledyski przerywane jakimiś wejściami prezenterów, np. latem relacjami znad morza

9:00 powtórki VIVA Hits Polska lub Alternative Nation z poprzedniego dnia - opis poniżej

10:45 3 z 1 - 3 piosenki od jednego wykonawcy

11:00 100% VIVA

15:00 Top 10 (tematyczne)

15:45 3 z 1

16:00 VIVA Select - program rozrywkowy. Podczas teledysków zasada ta sama, co w GTC - widzowie głosują na ulubione teledyski i czatują na ekranie. Teledyski przerywane audycjami ze studia, do którego zapraszane są gwiazdy, omawiane są aktualne zdarzenia ze świata showbiznesu

17:30 VIVA Top 10 - kontynuacja Mega Top 10, czyli 10 aktualnie najlepszych hitów

18:15 poniedziałki, środy - VIVA Hits Polska, czyli notowanie 20 polskich piosenek, prowadzone przez Kasię (połączenie VHP i PL Top 10)

18:15 wtorki, czwartki - Alternative Nation - notowanie 20 piosenek alternatywnych, z prowadzącym, który również prezentuje nowości ze świata muzyki alternatywnej

18:15 piątki - Net Charts - widzowie głosują na stronie VIVY na 20 najlepszych piosenek

20:00 poniedziałek-czwartek - Urban Chart - notowanie 20 miejskich kawałków, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych, bez prezentera

20:00 piątki - VIVA Clubbing - notowanie 20 dance'owych kawałków, również bez prezentera

21:30 Przerysowani (z dubbingiem)

22:00 Skins (wersja brytyjska, z napisami)

22:55 Jackass

23:20 Beavis & Butt-head

23:50 VIVA DJ Night

2:00 Nightrider

 

co do muzyki w uniwersalnych pasmach - muzyka urban (hip hop, r&b, d&b itd.), muzyka alternatywna (m.in. indie rock), komercyjny współczesny pop (czyli to, co obecnie) oraz hity lat 00' (tak co 4 piosenka, zamiast pasma Best of VIVA). Proponuję również ograniczyć gry sms do minimum, zwłaszcza, że w 1,5-godzinnym "VIVA Select" można czatować i wybierać piosenki. Nie chce mi się pisać weekendowej ramówki, ale tam byłoby dodatkowo: Chartsurfer, Euro Top 20, Webnięci 2, Kolejno odlicz itp., Tekstowo (teksty piosenek na ekranie), tematyczne Top 50 i Personality (godzina z wybranym wykonawcą, emitowane już dawniej na VIVIE). Co ważne - przerwy reklamowe CO NAJMNIEJ co 4 piosenki (jak obecnie mają 4fun.tv i ESKA TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co jest.. Nikt nawet nie wspomniał o zapowiedzianej już gali VIVA Comet 2013 :P Gala ma zostać tym razem zorganizowana jesienią br. A powodem opóźnienia są przeciągające się rozmowy ze sponsorami.

 

Nie mogę się doczekać może nie tyle z tego względu na samą treść gali, ale by móc zobaczyć jak oprawią tą galę. Ostatnia gala w Niemczech w szatach "ostrej" Vivy wyglądała ładnie. Zobaczymy jak to wyjdzie u nas.

 

źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jesienia-gala-rozdania-nagrod-viva-comet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo a już myślałem że w tym roku Cometów nie będzie... też jestem ciekaw jak to oprawią.

 

P.S. VIVA dawneij nadawała FTA także takie programy, jak Cribs, supersłodkie urocziny, czy Big Time Rush.

 

EDIT: Dziś podczas Top 10 tematem przewodnim było "Nr 1 Hits" i widziałem na VIVIE po raz pierwszy:

Taylor Swift - I Knew You Were Trouble

Labrinth ft. Emeli Sande - Beneath Your Beautiful

Linkin Park - Castle of Glass

Natalia Szroeder & Liber - Wszystkiego na raz

Można je usłyszeć po kilka razy dziennie w esce i 4fun.tv, ale na VIVIE nigdy wcześniej ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to związane z podziałem ramówki VIVY i VH1.Niektóre piosenki są tylko na VH1 np. piosenka Lana Del Rey-Ride była puszczana na VH1 a na VIVIE nie.

Poza tym VIVA ma spore opóżnienia w swojej ramówce np. kiedy VIVA zaczęła puszczać piosenkę Amelia Lily-You Bring Me Joy.Teraz 4fun.tv puszcza już 2 piosenkę Amelia Lily-Shut Up a VIVA zacznie pewnie po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają spóźniony zapłon co do nowości ale nowa Rihannka już leci, widziany klip "Stay" dzisiaj po północy.

 

"Stay" pojawiło się bardzo szybko, bo bodajże już 3 dni po premierze na VEVO (w piątek ok. 10:40 w 100% VIVA). Teraz VIVA zaczęła również grać piosenkę "Just Give Me a Reason" w wykonaniu P!nk i Nate'a Ruessa (wokalisty zespołu Fun), której nie widziałem jeszcze na 4fun.tv i Esce.

 

Dla tych na tym forum, którzy kochają dance i pół roku temu przez 50 stron narzekali, że VIVA go nie gra - dzisiaj było Top 10 - Królowie Dance'u, aczkolwiek były tam również piosenki takie, jak "Ma Cherie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych na tym forum, którzy kochają dance i pół roku temu przez 50 stron narzekali, że VIVA go nie gra - dzisiaj było Top 10 - Królowie Dance'u, aczkolwiek były tam również piosenki takie, jak "Ma Cherie".

Wyobrażam sobie, co oni takiego pokazali w tej playliście... :lol2: Nie widziałem u nich ostatnio żadnego prawdziwego antykomercyjnego klipu dance'owego. A tak w ogóle leciały nowości czy starsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zorientowałem się, że jakoś nie zwracałem uwagi na to co oglądałem (może dlatego, że jakoś nie przepadam za tym gatunkiem), ale zapamiętałem te nowsze - na 10. miejscu Ian Carey - Amnesia, na 8 miejscu Ma Cherie, na 1 miejscu David Guetta - Turn Me On i gdzieś tam się przewinął Benny Benassi. W sumie pamiętam kilka fragmentów teledysków, ale z racji, że nie interesuję się dancem, nie znam ich. Była na 100% jakaś piosenka od Armina van Buurena (nie In & Out of Love) i chyba na 2 lub 3 miejscu Avicii - Levels. Za to w Top 5 Best of VIVA na 1. miejscu ATB - Ecstasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze Top 10 to kolejne Top 10 z serii dance tylko inaczej nazwane. Już Top 10 z "dance" na Vivie było wiele razy. Ostatnio popełnili gafę w Top 50 Sexy Klipy. Puścili 1-sza z trzech wersji klipu "Satisfaction" Benassi Bros, czyli nie tą z sexy dziewczynami. Ale i tak pierwszy raz od czasu Vivy jeszcze niemieckiej zobaczyłem właśnie tą wersję. Kiedyś to przynajmniej Viva puszczała tą właśnie wersję tego klipu, MTV jeszcze inną - rysunkową - i później dopiero wyszła wersja z sexy dziewczynami i obie stacje je puszczały. Teraz to wiadomo - generalnie to samo wszędzie i straszna nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...