Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale z was znawcy.. VIVA jest kodowana od jakiegoś czasu a ma lepszą oglądalność niż darmowe 4fun

W grupie docelowej VIVA wyprzedza w udziałach 4fun.TV już TYLKO o 0,01% :!: A tak poza tym oglądalność Vivy = tendencja spadkowa.

 

lcinko: nadal lepszą niż jakikolwiek inny muzyczny satelitarny kanał FTA.

Po pierwsze: przyzwyczajenie do marki, która jest obecna najdłużej na rynku polskim wśród muzycznych kanałów

Po drugie: wielu przez pewien czas nie miało dostępu do Eski, której z resztą nadal brak na oficjalnej liście największego operatora satelitarnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi już przeszło i wisi mi co się dalej stanie z tą stacją ,a że mam logo w awatarze ,a niech sobie będzie ja już praktycznie wcale nie oglądam vivy oprócz ''DJ NIGHT'' gdyby się opamiętali i ponownie wprowadzili więcej pasm z muzyką a tak się raczej nie stanie (będą szli bardziej w trudne sparwy)to bym wrócił do tej stacji a tak tylko się denerwuje ,dobrze by było gdyby dużo ludzi co jest uzależniona od vivy ze względu na poprzednie lata się od nie odwróciła ,może spadek był by jeszcze większy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.A zresztą.Co z tego,że ma lepszą oglądalność niż darmowy 4fun?

Za długo tak nie pobędzie,bo podobnie było z MTV Polska.Drugie miejsce potem 3 potem 4 no i 5 a teraz nie wiem.

Pomijając fakt,że zmniejszono ilość muzyki,to jeszcze niemal wszystkie programy ( poza futuramą no i może webniętymi ) to WIELKI SYF I BYLE CO.

No bo np.takich produkcji jak ,,chyba ich pogięło'' to już trochę było i jest np.na Pulsie było ,,Szok Wideo''.Na TVN TURBO jest Parszywa 20,Schockwave.

A po co komu taki syf jak next czy co na to tato? Raz,że powtarzają,dwa że NIE DA SIĘ WYTRZYMAĆ jak się przełącza po kanałach i np.w niedzielę chyba na VIVĘ się trafi to i godzinami ,,NEXT'' leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie sobie z Astra 19.2 muzyczny kanał IM1. Od 22.00 do 23 leci pasmo Club Culture, sto razy lepsze od DJ Night na Vivie.

Według mnie IM1 to teraz godny następca starej Vivy. Zmienili ramówke teraz tylko sama muzyka, mało reklam i wycofali telezakupy

 

Dokładnie :brawo: Kanał spoko i można czasami poczuć się jak widz niemieckiej Vivy w latach 90... :roll:

 

P.S.

 

Nie mieć podstawy jaką jest Astra 19.2? To już wolałbym zdjąć antenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, pomyliłeś tematy. Hot Summer jak wiadomo leci na 4fun.TV

 

No i co z tego ,że pomylił ,ty też na początku myliłeś VH1 z VIVĄ i jakoś wtedy uwagi nikt nie zwracał ,każdy się może pomylić ,a rzeczywiście zlikwidowali już ten dopisek VMA ,oni sami nie wiedzą czy będą emitować tą galę czy nie a ta reklama ''przeczytałeś cały internet'' już weszła do systemu na dobre do zimy będzie puszczana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...