Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''O co kaman ? '' jest niedopracowany bo właściwie tych dwóch belek co teraz pokazują ,to nie pasują bo są z poprzedniej oprawy ,mi się wydaje że to powinny być belki coś takiego jak wyświetla się belka z imieniem prezentera np: Justyna taką samą czcionką . Może i Viva De też nadaje z Holandii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko skaleczyli Vivę szołami, ale muzycznie jest rewelacyjna. Poprzednia była już tak nudna, że masakra. Klipy, które teraz lecą są de best i zaskakują codziennie.

Cieszę się, że ten szit z UK nie leci. Oczywiście byłoby już doskonale gdyby ilość muzycznych programów była jak przed zmianą, ale to już przeszłość i marzenia.

OCK też dziś widziałem i leciało "In & Out Of Love" i belka trójkąt :lol2: patrzę i się dziwię :lol2:

Lusterko jest ok, zawsze tylko zastanawiam się jak to działa i chyba na prawdę lusterko łapie od środka ekranu. I z lusterkiem tak jak pisze wojtekmedia2 mieliśmy już do czynienia w belkach (to były lata 2002-2004 - najlepsze napisy na Vivie).

Aha i wkurza strasznie, że nie dość, że muzyki mało to wiecznie te smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma teraz w bazie VIVY DE miliony ciekawych klipów do emitowania. ;)

 

Piszesz bzdury totalnie i parę innych osób, które też piszą ciągle że VIVA Polska korzysta z bazy klipów VIVY DE.

 

To BZDURY! VIVA DE nadawane jest z centrum nadawczego Viacomu w Niemczech z Berlina tzn wszystkie stacje na Niemcy, Austrię i Szwajcarię nadają z Berlina.

VIVA PL nadawana jest z centrum nadawczego w Holandii i te klipy co dawno nie widzieliście to baza poczciwego kanału TMF Nederland, który to kanał przejął kila lat temu Viacom i na jego bazie utworzył lokalny oddział MTV Networks NL. Dzięki temu min., powstała wersja MTV w Holandii.

Miałem możliwość oglądania przez pewien czas TMF NL jak jeszcze istniał i klipy pochodzą z ich bazy przebogatej. Z Holandii nadają też min. kanał MTV France np. MTV Idol France i ma te same klipy i te same podpisy tylko że u nich nie ma w podpisach do klipów tytułów płyt.

VIVA Germany i VIVA Hungary nie mają nic wspólnego z centrum nadawczym w Holandii. Obie wersje VIVY są nadawane z całkiem innych central nadawczych Viacomu czyli Berlin i Budapeszt.

To że jest dużo klipów w centrum nadawczym w Holandii które też nadaje VIVA DE to nic nie znaczy bo oddziały niemiecki i i holenderski często się wymieniały klipami między sobą. Tak też jest i było w przypadku Londynu i Amsterdamu bo są połączone światłowodami.

Zmianę centrum nadawczego z Londynu na Amsterdam tydzień wcześniej potwierdziła mi osoba z Viacom PL. Trzeba było rozładować centrum nadawcze w Londynie od lokalnych stacji MTV Net. i tak poza tym to centrum ma nowoczesny sprzęt nadawczy o czym sami się możecie przekonać oglądając kanały Viacomu w tym VIVA PL obecnie i porównując jakość obrazu kanałów nadawanych z Londynu i polskich z Amsterdamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko łapie obraz ze środka z lewej części ekranu. :D

Prawdę piszesz ;). Tyle, że to nawet nie można chyba nazwać lusterkiem (jedynie potocznie), bo logo nie odbija ekranu tylko pokazuje dokładnie to samo co znajduje się w tej lewej części środka ekranu. Obraz nie jest odwrócony. Można to zauważyć przy jakiś charakterystycznych kształtach. Przypatrzie się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/418578_10151111302657008_777813831_n.jpg

 

Widzieliście? DJ Remo w koszulce VIVY... Przecież strzelił focha z Robertem M w tamtym roku, a teraz się pogodzili? :lol2:

 

A oto co napisał Remo pod zdjęciem :)

YO. Aż mi dziś mały dreszczyk emocji przeszedł po plecach. Otwieram paczkę a tam koszulka od " wyraźnie innej Vivy ". Lekko szok - bo przecież to co ja im krwi na psułem to szok. Ten akt to raczej dowód na to, że są momenty gdzie pier***lony biznes trzeba odstawić na bok. Tym bardziej, że promujemy miłość i pokój. No cóż włączę TV i obadam - czy zostanę nie obiecuję, ale na pewno obiektywnie ocenię i jak mi się spodoba to będę oglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że VIVA PL korzysta z bazy klipów VIVA DE/AUT, nie miałem pewności, bo nie pracuję VIACOM-ie, więc tego nie wiem... To były tylko takie skojarzenia i domysły, bo playlista VIVY PL aktualnie jest bardzo podobna do playlisty VIVY DE. Jeśli chodzi o bazy klipów, to jaki kanał korzysta z jakiej bazy wiedzą tylko ludzie z VIMN i tłumaczenie, że jeśli MTV IDOL FR puszcza trochę tych samych klipów co VIVA PL przesądza o tym, że korzystają z jednej i tej samej bazy klipów jest moim zdaniem głupie, bo wiele stacji puszcza te same klipy i nawet mogą mieć te same podpisy w belkach i to o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mógłby być w tym samym miejscu, co w niemieckim odpowiedniku Power Listy, czyli VIVA Wecker: http://www.youtube.com/watch?v=VZ-eufo3vo4

Tak ,wiem że tam mógłby być ,ale bardziej by mi się podobało pod logo i gdyby jeszcze podczas ''PowerListy'' logo było takie jak na reklamach ,a potem znowu lusterko to fajnie by wyglądało , a ,mam pytanie może ktoś z was ogląda ''PowerListę'' co tam puszczają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety oni wolą emitować programy dla gejów.

Homoseksualista to też człowiek, poza tym reklamodawcy nie wyszukują (póki co) grup docelowych na podstawie orientacji. Mało tego, "Next" czy "Co na to tato?" oglądam także ja, a mam dziewczynę, jest mi z nią dobrze i nie patrzę na pupcie chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Również liczę że te (programiki) znikną z ramówki ,ale najbardziej to mi żal niedzielnego ''Top 50'' pamietam ,tak mi zostało w pamięci z 24 czerwca fajne klipy wtedy puszczali ,choć i ostatnie Top 20 było git same nowości i do tego dance ,liczę ze w niedziele to powtórzą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jest szkoda Viva Clubbing. Jeszcze zrobili mi nadzieje, że wróci bo na stronie jest teraz ta lista.

A tak w ogóle dlaczego wy mówicie "randki gejów" a nie na przykład "randki lesbijek"? W ogóle nie rozumiem czemu one są bardziej akceptowane przez społeczeństwo... (poruszając ten temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...