Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku oni dużo rzeczy by mogli zrobic wcale się tak nie wysilając , wiesz ile ja bym chciał rzeczy żeby poprawili lub dodali , ale to tułmoki i lenie (likwidują dobre rzeczy i wstawiają jakiś [beep] viva polska albo geramny jeszcze albo nawet chocby 6 lat temu , niebo a ziemia) (Jeśli chodzi o paroty i zrywacze to z 2 lata temu były bardzo dobre grafiki wszystkie były takie same tylko inna gra to inny kolor np. parot fioletowa,zrywacz różowa,łowy połowy niebieska i wtedy jeszcze mi to tak nie przeszkadzało bo było to chociaż wizualnie dobre a teraz wszystko robione na odpi....l . Co do viva UK to powstanie tej stacji to obraza marki VIVA szczególnie tej z lat 90 oraz do 2006 roku,przecież to jakiś [beep] nie kanał jeszcze gorsze od vivy de o naszej nie wspominając :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj obraza marki Viva ogromna. Co lepsze przez jakiś czas w UK była Viva niemiecka w latach 90-tych. Anglicy ją znali i chwalili (wiem od paru rodowitych anglików). Nie wiem tylko kiedy to było. Podejrzewam, że w 97 roku, bo wtedy MTV zaczęło puszczać wiele klipów z Vivy, a w notowaniu MTV HitList UK pełno było kawałków właśnie z Vivy. Chyba, że po prostu akurat w radio w UK puszczali i dlatego anglicy znali te kawałki, a były to np. Red 5 "I love you, stop!", Future Breeze, DJ Quicksilver, C-Block, Brooklyn Bounce itp. Nawet pierwsze klipy NSync leciały parę razy, a wtedy tylko Viva ich promowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red 5 "I love you, stop!", Future Breeze, DJ Quicksilver, C-Block, Brooklyn Bounce itp.

 

Te klipy przecież istnieją i to w dobrej jakości nie tak jak na You Tube. Nie wyrzucili tych klipów do kosza, nie zni[beep]i, nie zlikwidowali... Dziwię się że - już pomijając Vivę - nikt nie wpadnie na pomysł aby je pokazywać! Jest VH1 czy VH1 Classic ale tam lecą klipy tzw. z górnej póły prawdziwa klasyka dla wybranych osób. Dla mnie także dobra ale klipy z Vivy z lat 90 także bym sobie poprzypominał. Dobrym pomysłem było TV Disco ale pozazdrościli POLO Tv i zaczęli puszczać Disco Polo a klipy z gatunku Eurodance są tam teraz jak na lekarstwo. Najbardziej pasowałaby tutaj właśnie Viva bo to ona ma to wszystko w garści ale jak widać ma to w du*** Gdyby ktoś od nich pomyślał to powstałby osobny program np. Viva Classic na wzór VH1 Classic gdzie puszczano by to wszystko co 15 lat temu. Archiwum jest przeogromne! Oglądalność w Europie byłaby zapewne spora a na głównej Vivie niech dalej emitowali by sieczkę w postaci bajek i show. Szkoda gadać i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Classic nie możliwe. Nie będą przecież robic konkurencji dla samych siebie czyli VH1 PL. Była przecież w drugiej połowie lat 90-tych Viva II ze starą muzą i tylko ogromne straty przynosiła i ją zlikwidowali i dali w jej miejsce Viva +. Jak już będą coś zmieniać to jedyny kierunek jaki obiorą to będzie coraz mniej muzyki na Vivie. Kasa i jeszcze raz kasa, a widz łi tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wiele osób zostanie przy Vivie ponieważ jest ona jedyna w CP (wraz z 4fun.tv) kanałem muzycznym FTA, a większość osób nie umie/nie chce wyszukać sobie samemu np. Eski, a MTV Live HD i VH1 kosztują.

 

Tak myślisz :?: Nie zapominaj, że Eska za niedługo zasięgiem obejmie większą część kraju i dostęp do niej będzie łatwiejszy niż do satelitarnej VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@adrian349, Wszystko fajnie, ale ciekawe czy taki Kowalski ktory nie potrafi wyszukac Eski w swoim dekoderze, bedzie sie rzucal na DVB-T ? pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wiele osób zostanie przy Vivie ponieważ jest ona jedyna w CP (wraz z 4fun.tv) kanałem muzycznym FTA, a większość osób nie umie/nie chce wyszukać sobie samemu np. Eski, a MTV Live HD i VH1 kosztują.

 

Tak myślisz :?: Nie zapominaj, że Eska za niedługo zasięgiem obejmie większą część kraju i dostęp do niej będzie łatwiejszy niż do satelitarnej VIVY.

I co z tego? Większość osób ma kablówkę lub satelitę (czytaj: C+, CP, n) i mają w głębokim poważaniu NTC.

Wiem to bo sami moi rodzice mają w [beep]*e NTC bo mają kablówkę i nie chce im się przełączać. Mój brat ma C+, moja siostra ma CP, moi znajomi mają kablówki-osiedlowe najczęściej. I nie obchodzi ich NTC.

A poza tym dużo osób ma dosyć nowe telewizory (kupione z 2-3 lata temu) i nie posiadają one tunera MPEG4, tylko MPEG2. Ja jestem tego prztpadkiem. :woot:

 

A według mnie Viva popełnia największy błąd taki, że kasuje programy i nie zastępuje je niczym konkretnym.

Przykładem jest chociażby ostatnie wy[beep]e charts (Ringtone, Net i Download)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci PL TOP 10 playlista jest normalna a w tle kaśka opowida o prezentach pod choinkę i o skarpecie emitują WSTAWKI z bożego narodzenia (BOŻE CO ZA TUMANY !!!JAKIE BŁĘDY KTO TAM PRACUJE . TA STACJA TO SAMO DNO PRZESZŁA JUŻ WSZYSTKIE MOŻLIWE KONPROMITACJE B.R.A.K. S.Ł.Ó.W !!!

Jak to czytacie : jesteście żałośni żal mi was :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wczoraj im sie udalo. Na miejscu bodajze 39 zauwazyle stary dobry teledysk atb-let you go. Super za czasow tamtej vivy no ale to tylko lista zobaczymy poczynania vivy,ale musze powiedziec ze gry sms zaczely sie juz powoli znowu pojawiac :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Szkoda że viva podczas dnia nie emituje dobrego trance oraz podobnych do tego klipów .

 

Dokładnie przydałoby się wnieść muzyki trance do naszych polskich stacji, a nie tylko raz na jakiś czas puścić armina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie wskazuje, jedynie pojawią się specjalnie wydania Top:

 

- Top 20: Weekend urodzinowy, 09.06 godz. 20:00,

- Top 100: Weekend 100 królów, 10.06 godz. 11:00,

- Top 10: Weekend urodzinowy, 10.06 godz. 22:00,

- Top 100: Urodzinowe, 11.06 godz. 10:00,

- Top 20: Najlepsze polskie - Urodziny Vivy, 16.06 godz. 20:00,

- Top 100: Najlepsze polskie - Urodziny Vivy, 17.06 godz. 11:00,

- Top 10: Najlepsze polskie - Urodziny Vivy, 17.06, godz. 22:00,

- Top 100: Najlepsze polskie - Urodziny Vivy, 18.06, godz. 10:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie wskazuje, jedynie pojawią się specjalnie wydania Top

 

W takim razie kiedy oni mają zamiar to zrobić :?: W obecnym stanie nie chce się na ten kanał spoglądać.. Stare bumpery, "stare" 4:3, słaba playlista.

 

 

A tak odchodząc od tematu, wcześniej w tym wątku jeden z użytkowników wspomniał, że na temat wejścia VIVY na polski rynek mówiono nawet w TVP (w Wiadomościach bodajże). Czy to prawda :?: Może komuś udało się to utrwalić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beztytuutne.png

 

Mam nadzieje, że kadr z teledysku każdy poznaje, podpis niestety się nie zgadza. Teraz pytanie , czy chcieli wyemitować teledysk Roberta M czy Ela Rose.

 

Wiem , że gdy leci teledysk Ela Rose - I Can't Feel to pojawia się podpis Andreea Banica feat. Dony - Samba, więc mają problem z tym teledyskiem . ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak odchodząc od tematu, wcześniej w tym wątku jeden z użytkowników wspomniał, że na temat wejścia VIVY na polski rynek mówiono nawet w TVP (w Wiadomościach bodajże). Czy to prawda :?: Może komuś udało się to utrwalić :?:

 

 

Ja to mówiłem - Pamiętam to jak dzisiaj letnie już popołudnie wydanie wiadomości . Niestety ja nie mam nagrane ...

 

PS. Viva to jeden wielki " kubeł na śmieci " ani tam nie ma nowości , ani różnorodności format / oprawa TRAGICZNA ... Już jak chcę zobaczyć co tam w Popie słychać( a tragiczny poziom nadawanego Pop-u w naszych stacjach muzycznych jest odrębną sprawą) wolę wrzucić Eskę , E4me TV albo iM1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beztytuutne.png

 

Mam nadzieje, że kadr z teledysku każdy poznaje, podpis niestety się nie zgadza. Teraz pytanie , czy chcieli wyemitować teledysk Roberta M czy Ela Rose.

 

Wiem , że gdy leci teledysk Ela Rose - I Can't Feel to pojawia się podpis Andreea Banica feat. Dony - Samba, więc mają problem z tym teledyskiem . ^^

Widzę, że też oglądałeś wczoraj DJ Night. ;)

Nie wiem czy oglądałeś od początku ale pierwszy klip "Peter Luts - The Rain" z 2010 roku leciał w 4:3 ! Viva się cofa? Przecież ten klip jest nakręcony w 16:9, a oni emitują go w 4:3... Trzeba się rozwijać, a nie cofać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...