Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Viacom puki co w Polsce jeszcze króluje ..... jeszcze bo jak Albo 4 fan albo Eska wejdzie do Mux I to już kwiczą z oglądalnością :P Być dostępnym na Sat i kablu .... a być dostępnym wymienione wcześniej plus " Na każdym drucie w 99% Polski" co zapewni DVB-T zmiażdży niestety Vivę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 Kwietnia na VIVIE pojawi się znany z Nickelodeon serial Big Time Rush który będzie emitowany o godzinie 8:00 i 8:30, a po za tym na VIVIE pojawił się program Moje Supersłodkie Urodziny, to znaczy że produkcje MTV i Nickelodeon będą na VIVIE, czekam na to aby VIVA wyemitowała SpongeBoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepsze te Big Time Rush niż 20 powtórka Hot or Not. Poza tym i tak muza leci cienka jak barszcz więc może i lepsze są te seriale. Tylko dziwna pora emisji - 8 rano, ale znając życie to w tygodniu będą to puszcząć o różnych porach aby każdy mógł zobaczyć Co do SpongeBob to jestem na 99% pewny, że dadzą je jeszcze przed wakacjami. Wiele rzeczy już prorokowałem na tym forum i większość się sprawdzała, tak więc jeszcze wspomnicie moje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istna Viva De robi sie z Polskiej Vivy ..... ah .... I Viva Polska jak zapewniało MTV przed przejęciem "Bedzie muzyczna " AHA akurat 6 lat mineło i hop siup :( ... ale Jest Eska Jest 4 Fan.

 

Odpadek Viacomu - czyli Viva - Taka stacja nie jest potrzebna.

 

również obstawiam że pan gąbka na Wakacje pojawi się najpóźniej. W ogóle na jesień przewiduję "Ostro-Trójkątną" Vivę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bo jednak dużo nastolatków woli teraz oglądać programy rozrywkowe typu "Polowanie na singla", czy "Moje super słodkie urodziny". Muzyka zeszła na drugi plan, bo już na samej muzyce nie da się zarabić tak jak kiedyś i nie jest ona już tak oglądana w TV jak kiedyś. Dlatego MTV zaczęło iść inną drogą i VIVA Polska też zaczyna. Może nam się to nie podobać, ale nic na to nie poradzimy. Pisanie, że VIVIE spadnie oglądalność jest śmieszne, bo to jest wszystko przemyślaną strategią, na którą by sobie nie pozwolili gdyby nie przyniosłaby im korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva De od kliku dni Pełen 16/9 kiedy Viva Polska ???? < Jest to straszne zacofanie Techniczne >

 

"Raimundo"

Bardzo dobrze! Gratuluje Vivie dobrej decyzji. Jeśli będą emitować więcej seriali aktorskich czy kreskówek z Nicka to jestem jak najbardziej za. Tak jak jest to w niemieckiej wersji programu. Dodatkowy plus, że Viva jest FTA.

 

 

:shock::shock::shock: zawsze się znajdzie ten 1% :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oliver S-c, właśnie tędy droga. Mały jest odsetek ludzi, którym nie podoba się, że MTV Polska i VIVA Polska są takie jakie są. Zrozumcie, że gdyby oglądalność była słaba i mała kasa byłaby z tego, to MTV Networks nie postępowałoby tak jak postępuje. Obecnie obie stacje kierowane są do nastolatków, którzy uwielbiają takie rozrywkowe programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tak przezywać te zmiany na VIVIE . Są Eska , 4Fun , Rebel czy Czwórka . VIVA dla mnie umarła już dawno w okolicach 2005 roku . We wrześniu możemy się spodziewać w weekendy do południa "Na wspólnej" , następnie 4 godzinnego pasma NICKA a wieczorkiem głupiutkich programów MTV. Może w nocy najdzie się jakiś czas dla muzyki :)

 

W sumie nawet lepiej. Nie będzie mnie przynajmniej tak bolało ,że na najpopularniejszym kanale muzycznym w Polsce największymi hitami są Letni [beep]ki Podryw , Pewex czy Stachursky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście ŻENADA! Mam nadzieję, że gdy ruszy Polo TV to Viva i reszta zdejmie Dp. Jeden DOBRZE ZROBIONY kanał wystarczy...

 

Polo TV już ruszył : http://www.polotv.com.pl/

ale disco polo nie zniknie z Vivy na 100%

A jak już jesteśmy przy % , to fajnie że na VIVIE jest "100% VIVA" , jedyne pasmo w ktorym spotyka sie jakies nowosci bo w innych to szkoda gadac! :( ciągle PEWEX - DZIUNIA albo inny badziew..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...