Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze, że w naszych belkach nie ma www. Eska TV jest identyczna jak Viva DE, choćby pod względem puszczania klipów tzn Viva DE zawsze puszczała klipy od momentu "muzyki w nich". Tylko na MTV można było zobaczyć np. cały klip Puff Daddy "I'll be missing you", na Vivie początku jak jedzie na motorze Puff Daddy to nie zobaczyłeś. MTV2Pop było dobre, ale po prostu Viva Plus 2. Co do weekendu na Viva PL co jest teraz to ok - jak zobaczyłem klip NSync to się uśmiałem z loków Justina Timberlaka. Ale np Eminema puścili klip z 2000r, a nie 1-szy "My Name Is" z 1998. Ale i tak podoba mi się, że w końcu coś innego puścili i to parę godz.

Bart poczytaj to forum od początku - masz tu wszystkie niezbędne info. W innych tematach co cię interesują też. I na youtube jest pełno klipów ze starej Vivy DE, Polskiej, MTV2 Pop, MTV Europe, Viva Plus. Jednym słowem masz odpowiedź, że od kiedy Viacom przejęło Vivę to jest jeden wielki syf i coraz gorzej i tak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę klipy bez niemuzycznej częśći, bo jeśli jest ona długa to po kilku obejrzeniach po prostu strasznie się nudzi. Dzisiejszy weekend dość ciekawy, zobaczyłem kilka końcowych miejsc, bo więcej nie chciało mi się oglądać. Tylko widziałem jeden błąd, tzn. leciało Backstreet Boys - I want it that way, a przecież ich 1 numer to We've got in on czy jakoś tak z 1994 lub 1995 roku, no ale zapewne viva nie ma ich starszych klipów więc puściła to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka ... że jest ładna wiadomo :P Ale teraz jest Bardzo ładna . Będzie z niej super prezenterka w przyszłości ( jeśli podąży dalej tą drogą) - To ona Powinna Prowadzić YCD.

Zgadzam się z Jacykowem < Tym stylistą z HoN> Schudła , nabrała stylu ... No ... No ... :)

 

przechwytywaniewtrybiepih.jpg

 

 

przechwytywaniewtrybieplc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie te czasy ze w vivie czy mtv bylo po okolo 6 prezenterow. Lansuja Kaske bo w sumie kto inny nadaje sie na prowadzenie programow.

pamietam dawne czasy w mtv europe gdzie prezenetrzy na zywo pojawiali sie juz od 6 rano. wejscia bylo co 15 min no i co godzine przed pelna mtv news .To byly czasy!!

Dodam jeszcze ze kazdy z prezenterow byl zwiazany z muzyka np Paul King ktory wystepowal w zespole rockowym, Ingo ,RaY Cookes itd. a nie to co sie teraz dzieje ze trzeba sie rozebrac ,zrobibic z siebie glupa albo isc na casting by pracowac w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam podobne zdanie na ten temat. Jakiś czas temu zmusiłem się do obejrzenia programu Hot or Not i jeśli tak ma się wybierać prezentera do stacji muzycznej to ja dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić takie coś jak : cześć z tej strony .....( jakaś gwiazda) oglądacie vive tak samo jak było na niemieckiej vive .

 

Ps. Mam jeszcze takie pytanie viva mtv i inne kanały należące do mtv net polska nadawane są z londynu czyli z tego samego studia nadawczego co nadają kanały mtv z angli (np. mtv dance , rocks , vh1 europe itd. ) tak ?

 

Ale jaja widziałem przed chwilą reklamę że na vivie od soboty startuje serial Big time rush z nicka , to nieuniknione nasza viva zmienia się w niemiecką za rok juz nie będzie muzy tylko progarmy i seriale .... do ramówki niemieckiej też powoli dowalali bajki seriale tylko patrzeć jak zmienią grafikę !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co się teraz dzieję z ramówką VIVY PL to jakiś KOSZMAR! Praktycznie codziennie od 19-20 do 22-23 programiki reality shows powtarzane z MTV PL. Co to ma wspólnego z muzyką? W obecnej chwili ich początkowe obietnice tzn MTV Net. o tym że VIVA PL będzie w 100% muzyczną stacją to KŁAMSTWO. Dają drogę wolną Eska TV i przyszłej konkurencji niestety. To czego VIVA nie da zaoferuje konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc niestety nasza viva zbliża się ku grobowi. Na szczęście już Eska zaczyna puszczać również starsze klipy bo z powodu ich braku lubiałem popatrzeć jeszcze na vivę. Lecz niestety nasza viva już prawie nikogo nie obchodzi. Oglądalnoś spada i wszyscy zaczynają oglądać Eskę. Już nawet większość pubów i restauracji zaczyna przełączać się na Eskę. Więc nasza Viva kochana więcej patrz na Niemców a napewno trafisz w dobry kierunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2, nie wiem do jakich pubów Ty chodzisz, ale do tych co ja chodzę nie puszczają Eski czy VIVY. W pubach do których ja chodzę puszczają jazz, trip-hop, chill-out lub muzyka alternatywna. Ja mając pub wstydziłym się puścić szmirę, którą serwuje Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że zawsze oglądałem vive i nawet sie do nie przyzwyczajiłem od lat mam vive np. w kablówce teraz w n-ce i eska tv mam dopiero od 3 miesięcy ale rzeczywiście eska tv puszcza dużo więcej muzy a viva idzie w strone mtv tak jak poszła viva germany tylko że ona wyglądała lepiej i nie miała błędów technicznych jak prawie zawsze nasza ja niewiem co te mtv net wyrabia polskie i niemieckie itp. ogólnie viacom tu paluszki maczał (ale na początku było jasne mtv reality show a viva muzyka a teraz i viva reality show dla mnie to jakieś poryte niewiem jak dla was . No i dobrze niech eska tv wyprzedzi oglądalnością vive to viva się nauczy doceniać widzów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem staroświecki, ale od dziecka viva i mtv kreowały europejski rynek muzyczny i u nich poznawałem nowych artystów. Oglądam stacje muzyczne po to, żeby później słuchać tej muzy którą puszczają np na youtubie, bo to znam. Serwowanie po sieci i szukanie klipów (zwłaszcza nowych) to sorki ale nie mam na to czasu. Wolę włączyć w wolnym czasie tv i zobaczyć na vivie czy raczej esce lub 4fun co nowego leci.

Co do vivy to chyba jednak mają gdzieś, że konkurencja muzycznie ją przegania i tym samym tracą kasę, dlatego przerzucą się na durne szoły - kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś im dzisiaj rano logo się zacięło ... muzycznie są sporo do tyłu... ale mam jakiś sentyment do Vivy.

 

Myślę że wszystko się rozstrzygnie kto wejdzie z kanałów muzycznych do MUX 1 < eska czy 4 fan> ten zapewni sobie zasięg prawie 100% .

 

Viva dalej zostanie ze swoim 1,5 % czy 2% oglądalnością ... i to w tedy podejmie jakieś gwałtowne ruchy. Bo TV Satelitarna Ok. Sporo ją mają ale być dostępnym z "Każdego drutu - U każdego" to chyba coś więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś nowe wyniki oglądalności kanałów muzycznych?

 

w lutym wg Nielsen AM wyglądało to mniej więcej tak:

 

Viva - 0,61%

MTV - 0,29%

4fun - 0,29%

eska - 0,09%

rebel (mój ulubiony) - niestety 0,009%

 

najpopularniejszy program to oczywiście Disco ponad wszystko na Vivie- 2,7%

 

źródło: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...