Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na naszej stacji VIVA wreszcie dodali np. Nelly Furtado - Night Is Young,

ale jako pierwsi dodali Rihanna Feat. David Guetta - Who's That Chick, Kukulska - Wierność jest nudna, i jeszcze Mirami Feat. VovaZil'Vova - Sexualna ale jeszcze go na Vivie nie widzałem... ale to jakiś krok w przód... chociaż i tak są zacofani z muzyką, a co to wielkiego zobaczyć co leci chociażby w radiu i dodać klipy do playlisty chyba to trudne nie jest skoro u konkurencji wszystko jest wcześniej... a jeszcze denerwuje to, że jak włączę VIVę to albo kłiiiz albo densflor albo hot or not albo disco ;// a tu kolejna edycja hot or notu się szykuje ;// i znowu powtórki przez co najmniej rok.... bo drugą edycję powtarzają chyba od początku 2010 roku ... no to bez przesady...

 

a swoją drogą to co teraz niemcy mogą powiedzieć o swojej VIVIE .... porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirami "Sexualna" już od ponad tyg leci na 4fun. Nelly Furtado widziałem już 3 stycznia na Vivie. Ale prawda - "Who's That Chick?" u nas na naszej Vivie pierwsze było, też mnie to "zaszokowało", niech jeszcze dadzą drugą wersję teledysku do tej piosenki to już będzie czadzik. Jednak i tak 4fun.tv ma najwięcej nowości, Eska też ale 4fun wymiata od jakiś 2 miesięcy. I ta różnorodność tematycznych programów. Niech jeszcze Viva puszcza klip BoundZound Feat. Oceana "Bang" - jest zajefajny, no i 4fun już go puszcza ponad tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście HOT OR NOT jest dla mnie spoko (Oczywiście nowe odcinki itp. - lepsze od Polskiej edycji Programów MTV) I DOBRZE że są tylko przerywnikami od muzyki ... a nie jak w Niemczech muzyka jest przerywnikiem .....

 

Racja Viva jest dalej MUZYCZNA i można psioczyć itp ... ale jakoś trzymają "FASON " kanału muzycznego .... i chociaż w połowie nawiązują do marki VIVA kiedy to była oddzielna spółka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo: na Viva DE jest Club Rotation Dance Chart w piątki po 1 w nocy. Nie zmienia to faktu, że ich Viva jest tragiczna. Czy nikt w Niemczech nie może wpaść na stworzenie kanału muzycznego z muzyką taką jak w Polsce, czy po prostu z muzyką jak dawna NAJLEPSZA Viva? Czy dawny założyciel Vivy nie chce się już w to bawić i stworzyć nowego kanału, bo jest to nieopłacalne? U nas nieźle starają się 4fun.tv, Eska, są alternatywą dla Vivy i mtv, a w Niemczech co - Deluxe Music? Szacunek dla naszej Vivy za tyle muzyki w ramówce :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bytesize

Jak to nie ma? A widziałeś takie cudo jak iMusic1? Kanał prowadzony przez dawnego prezentera Vivy de - Mola Adebisi. Jest to kanał naprawdę dużo lepszy od naszej Vivy, tym bardziej eski. Muzyka leci różna, często z lat 90 - złotego okresu stacji viva de.

Ostatnio gdzieś czytałem, że została ona włączona w Berlinie w dvb-t.

Co do naszej vivy pl - wczoraj w 10na10 były niezłe kawałki z Liroy & Ice T na czele.

Fajnie by było gdyby w tym programie puszczali również klipy z drugiej połowy lat 90 - zmieniliby nazwę, tym bardziej, że zaraz już będzie 10na11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza Viva niby zacofana a ich z denną playlistą i też zacofana i to z klipami o ponad pół roku, więc po co to gdybanie. Tak było z Edward Maya, czy klipami Inna, gdzie puszczają teraz Deja Vu, albo klipy September. Rihanna "Hard" wogóle ominęli. I przede wszystkim minus dla nich za prawie brak muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Viva trzyma jeszcze "poziom stacji muzycznej" w miarę dobra playlista .

 

Ktoś pisał że viva de lepsza ??? A Vivę niemiecką można jeszcze nazwać muzyczną stacją ??? To darmowe coś podobnego do MTV POLSKA w wydaniu niemieckim. W sumie fajnie mieć ALE NA OSOBNEJ STACJI darmowe króliczki i inne HOT SZOŁY ;) a z Vivy De zrobili darmowy Śmietnik reklamujący Kodowany MTV .

 

Czy Niemcy coś jeszcze produkują dla Vivy ?? Chyba nie . a nasza to casting na to to casting na tamto plus 80% muzyki :) Tak trzymaj VIV-o POLSKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak pokazują sondaże oglądalności nie może nawet przebić 4 Fana ... coś jej słabo idzie . I w cale sie nie dziwe bo po 15 minutach łubcym łubcym w 1 nurcie muzycznym się nudzi.... a Viva jednak ostatnio sie stała różnorodna to znaczy Hot Hity sa PLUS Disco Polo PLUS 10 na 10 czyli starsze klipy.

 

Brak jeszcze coś "z pazurem" czyli coś ciężkiego no i może z hip-hopem /rapem i praktycznie wszystko na 1 stacji będzie po trochu :)

 

Ps. I warto dodać posegregowane a nie jak na Rebel . W Planet Viva nie doznasz DISCO polo i na odwrót w 10 na 10 NP Inna itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Planet VIVA nie puszczą wam disko polo bo to byłoby samobójstwo dla nich program Disco Ponad Wszystko jest zrobiony żeby tylko umocnić pozycję stacji w oglądalności bo ostatnio coś im nie szło... i nie zdziwię się jak ten program niedługo zejdzie z anteny...

 

Nowe klipy na kanale VIVA Polska:

DIDDY - DIRTY MONEY FEAT. SKYLAR GREY - COMING HOME i ENRIQUE IGLESIAS FEAT. LUDACRIS - TONIGHT (I'M LOVING YOU)

 

Nasza VIVA wychodzi na prostą... ale mogliby dodawać nowe klipy na bieżąco i zrobić program typu NEU i NEU XXL z niemieckiej wersji VIVA i tam puszczać nowości coś jak NON STOP FRESH na 4FUN.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co dziwić, że ogladalność im trochę spadła, jak tylko powtórki Hot or Not i inne [beep]ółki.

Co do programu z nowościami jestem za!!!!!! Był taki przecież na Viva Polska od 2000-2005r Nowe na Vivie, leciał w soboty o 19 i przez godz. mieli od 12-15 nowości tyg. Ale to tylko marzenia :(

 

W dzisiejszym notowaniu Club Charts puścili bardzo fajny klip, zresztą chyba mega świeży, bo nigdzie go nie widziałem i nie słyszałem - Eric Prydz "Niton (The Reason)". Był jeszcze Tinchy Strider ft. Melanie Fiona "Let It Rain". Zresztą notowanie fajne tym razem, ale potwierdzili jeszcze bardziej tymi dwoma klipami, że żadne "niby głosowanie" przez widzów to pic na wodę, bo tych klipów nie ma w wyborze do głosowania. Ale Eric Prydz to był klip idealnie, najlepiej dopasowany do klimatu Club Charts a nawet Club Rotation :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na chwilę włączyłem vivę a tam powtórka listy top 50 z niedzieli. Miejsce 20 leciał Justin Timberlake, a wcoraj pamiętam że ta sama piosenka była w okolicy 3 lub 4 miejsca. Czyli puszczają co chcą i jak chcą. Pozatym w trakcie tej dzisiejszej powtórkowej (????) listy lecą gry smsowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Viva w ciągu ostatnich dwóch lat zeszła naprawdę nisko, zero wartościowych teledysków i esemesowe gry sprawiają, że kanał upada coraz niżej. Już dawno przerzuciłem się na Rebel TV a ostatnio na Czwórkę ( radio na wizji ), Vivę omijam z daleka nawet jak przełączam po kanałach...

PS. kiedyś lubiłem oglądać na Astrze niemiecką wersję Vivy o niebo lepsza od naszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dali się sprzedać , bo nie mieli za bardzo wyboru. Mieli ogromne długi, co wynikało podobno z nieopłacalności puszczania teledysków a wiadomo, że zawsze chodzi o kasę, dlatego Mtv też nie puszcza muzyki, bo nie przynosiło to oczekiwanych dochodów. Niby jest internet i to on przebija wszystko. Nie wiem jak to jest do końca.

Muzyka techno jest spoko, ja ją lubię. Hity Members of Mayday, Dr Motte czy Westbam to klasyka. Całe wydarzenie Mayday jest kultowe, jak byłem w szkole średniej to znajomi z klasy jeździli i niesamowite historie mi opowiadali z tych imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...