Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię! Moim zdaniem tej muzyki będzie coraz mniej, coraz więcej szitów amerykańskich z MTV i tandetnych produkcji rodzimej produkcji, które jak Mjuziik Kłiizz czy Hot or Not, które jest praktycznie zawsze jak włączę Vivę. 4fun już idzie w górę, ciekawe programy, brak monotonii, dużo nowości, belki z napisami dokładnie i kompletnie wypełnione (jeszcze tylko te smsy niech usuną). Eska też ok, ale coś się rypie. Viva należy do Viacomu, czyli tak jak MTV pójdzie na dno. I to szybko, tak jak już zrobili z Viva Niemiecką, gdzie ludzie na forum bluzgają, gdzie jest muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie disco polo na VIVIE jest puszczane tylko dla brechtu. Kasia na koniec "Power Listy" parsknęła śmiechem zapraszając na "Disco ponad wszystko". Daro prowadzi ten program z szyderstwem na ustach, sposób realizacji też jest prześmiewczy. Teledyski nie są emitowane z systemu, są wmontowane w program. VIVA nie robi tego programu dla fanów disco polo. Wręcz przeciwnie: emituje najgłupsze i najbardziej wieśniackie teledyski, oczywiście dla brechtu. Nieśmiesznych teledysków z głupim tekstem w tym programie nikt nie ujrzy. Nawet jak sam teledysk jest średnio śmieszny i prostacki to Daro robi odpowiednią zapowiedź by to prostactwo uwypuklić. Godzina brechtu na niedzielnym kacu - to jest cały zamysł VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 - nie zgodzę się, że wszystkie klipy są śmieszne. Mirage czy Boys to już wysoka półka. Ale fakt dzisiejszy odcinek był dużo gorszy niż poprzedni. Zobaczymy co to będzie za tydzień. Jeżeli jednak twój post okaże się prawdą to i mój czarny scenariusz się wypełni - KOLEJNY ETAP NAGONKI MEDIALNEJ. Wszyscy zauważają, że disco powraca, utwory są na wysokim poziomie, niektóre o niebo lepsze niż RMF czy VIVA. Jak coś może być lepsze od ich gwiazdeczek to od razu trzeba to zmieszać z błotem żeby nie zawadzało. Nie zdziwię się jak za tydzień zobaczę takie klipy jak "Tera mnie to wali" czy "[beep]leńka". Wtedy będzie już wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mnie ciekawi czy Nasza Viva zmieni Oprawę graficzną w styczniu .., (a może na Wiosnę ?)

Program 100 klipów coś tam ... Nawet spoko ;) Dzisiejsze top 20 też ujdzie w tłumie ;) zawsze lepsze niż SZOŁY FROM MTV :)

 

PS. A co do cenzury to Viva to od 2005 Viacom(MTV) a MTV ma cenzurowane klipy .... tak też teraz jest na Vivie De ( o ile się trafi na muzykę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara dobra Viva miała gdzieś cenzurę. Nadawali z Niemiec i nie musieli cenzurować klipów. U nas w południe leciał 50 Cent & Snoop Dogg "P.I.M.P", gdzie w klipie panienki parodiowały bez stanika. Jak w klipie był pokazywany środkowy palec, to na Vivie nie zasłaniali go. Eamon i jego słynny klip "F.U. (I Don't Want You Back)" leciał jak się słyszy, a MTV oczywiście nawet tytuł skróciło o "słowa przed nawiasem". Głupota! Dlatego np. jakby Viva była jak kiedyś (czyli DE BEST:) to klip Cee-Loo Green "F.U" nie leciałby ze słowami i tytułem "Forget You" (nawet jak tego się słucha to brzmi nie zachęcająco). Do tego Sexi Viva i ta czerwona kreska pod logo. Śmiechu warte. Co najdziwniejsze, że prawie codziennie puszczają tam klip Paffendorf "Crazy Sexy Marvelous" i z tą kreską pod logo, a przecież nawet MTV puszczało ten klip normalnie w 20 Klubowych i Disco 2000, kiedy te programy leciały o 18-tej lub od 20-tej. Ja już się pogodziłem z tym, że takiej Vivy jak kiedyś nie będzie i że będzie coraz gorzej. Żal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Music - nie słucham disco polo ale nie jestem przeciwnikiem tej muzyki. Obejrzałem dziś fragment "VI-PO Disco Hity" i były tam takie teledyski jak X-Trans - Tak jak chcę, Masters - Jestem królem disco, Chanel - Helka. Piosenki jak piosenki, mogą się podobać lub nie ale trudno powiedzieć, że są żenujące. Przełączam na VIVĘ a tam na dzień dobry Tomasz Niecik - Cztery osiemnastki gdzie koleś skacze jak żaba i rusza się jak sprężyna, Magnetix - Zgrabne nogi, gdzie koleś rymuje "twarz" z "używasz" i w ogóle tekst jest nie najwyższych lotów, i Vexel - Ola Li Ola La gdzie facet rusza się jak żul na wiejskim festynie i tańczy przy traktorze. Wymienione przeze mnie teledyski z VIVY mają oczywiście swój urok w określonych sytuacjach i nie mam nic do nich. Mnie ten program bawi ale emitowanie tylko takich teledysków przez VIVĘ dla mnie ewidentnie zdradza zamiar tego programu dlatego podniecenie zespołów disco polo i fanów tej muzyki jest nieco przedwczesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 - akurat te piosenki (VIPO) są dobre jak dla mnie i dla większości fanów DP. Ale niestety od pewnego czasu nie oglądam tego programu, bo popełniają ten sam błąd co w Disco Relaxie... mieszają dobre disco z biesiadą, a tego nie cierpię. Niestety VIVA dzisiaj zrobiła to samo... Chodzi mi tu o klipy Vexel i Makro(teledysk "Samochody" zobaczyłem po raz pierwszy i myślałem, że to jakieś stare). Gdyby nie one to program utrzymałby poziom sprzed tygodnia. Reszta: Mirage - 1 liga, Jorrgus - jeden z lepszych, Zibo - też ok, Etna - wielki plus za przypomnienie tego teledysku z 2002 roku, Servis - Ona - też mi się podał.

A co do:

Tomasz Niecik - fakt teledysk polewkowy, ale wśród młodzieży lubiącej DP to się sprzedaje - widzę to bo moje koleżanki szaleją na jego punkcie.

Magnetix - również typowo młodzieżowa piosenka, ostry bit etc.

Podsumowując gdyby nie Vexel i Makro to do dzisiejszego odcinka nie miałbym zastrzeżeń, pewnie jak i większość fanów DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten program aż tak specjalnie się nie podoba częste reklamy i głupie teksty Dariusza prowadzącego. Zdecydowanie lepiej wypada "Gospoda Radia Kaszëbë" w CSB TV nie jest przerywana reklamami Piotr wczoraj pojechał z Kamerą do osób które wygrały płyty za najciekawsze pozdrowienia od przyszłego wydania będzie można wysyłać pozdrowienia Wideo i zdjęcia na gospoda@csbtv.pl program się rozwija wkrótce i tam pojawią się teledyski z Green Stara nie dawno byli w Blue Starze to był wywiad z zespołem Boys a w zeszłym tygodniu z zespołem Drossel. Teledyski kaszubskich zespołów pojawiają się sporadycznie za pewne celowo zostały pominięte ze względu na jakość clipów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...