Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam, ty trollujesz czy serio tak cię to rusza, a "oszustów" chcesz stawiać przed sąd? :crazy:

#Miguel, Ja nie trolluję i nie stawiam wprawdzie nikogo przed sąd. Pisałem to dla przykładu i chciałem właśnie to podkreślić.

 

 

 

Firma VIACOM POLSKA napisała do do mnie, że sprawdzi to zgłoszenie o nieprawidłowych wynikach z dzisiejszego TY WYBIERASZ.

 

@Kacper, Może sprawdzą, bo wiesz, albo komputer pomylił piosenki, albo ktoś pracujący w Vivie pomylił wyniki. Viacom ma na głowie też sprawy związane z innymi kanałami, m. in. VH1, Comedy Central, Nickelodeon, Nick Jr. oraz Paramount Channel. Nie mogło się stać celowo z dzisiejszymi wynikami w TY WYBIERASZ. To był błąd z ich strony i mam nadzieję, że następnym razem go nie popełnią(oby tak się nie stało)

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio błąd w TY WYBIERASZ był 9 stycznia. Dzisiaj w TY WYBIERASZ pierwsze 4. miejsca były chyba prawidłowe. Moźe nie zdążyli dopisać pozostałych piosenek i tak wyszło albo komputer wybrał piosenki właśnie z pozostałych archiwalnych notowań TY WYBIERASZ. No cóż. Zobaczymy jak VIACOM mi odpisze.

===========================
100% DANCE - 09.04.16. (14:00 - 15:00)
MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX) (2016)
MARTIN SOLVEIG & GTA - INTOXICATED (2015)
MATT SIMONS - CATCH & RELEASE (DEEPEND REMIX) (2016)
DAFT PUNK - LOSE YOURSELF TO DANCE (2013)
FLO RIDA - WILD ONES (2012)
ALAN WALKER - FADED (2015)
SIA FEAT. SEAN PAUL - CHEAP THRILLS (2016)
ARIANA GRANDE FEAT. ZEDD - BREAK FREE (2014)
JENNIFER LOPEZ FEAT. IGGY AZALEA - BOOTY (2014)
MAJOR LAZER FEAT. NYLA & FUSE ODG - LIGHT IT UP (REMIX) (2016)
KLINGANDE FEAT. DAYLIGHT - LOSING U (2016)
LMFAO - I'M IN MIAMI TRICK (2008)
===========================
===========================
CLUB CHART - 09.04.16. (15:00 - 16:10)
#15. KYGO FEAT. ELLA HENDERSON - HERE FOR YOU P (2015)
#14. MADCON - KEEP MY COOL P (2015)
#13. BASTO - HOLD YOU P (2015)
#12. ZARA LARSSON - LUSH LIFE P (2015)
#11. THE CHAINSMOKERS - ROSES P (2015)
#10. TOBTOK FEAT. RIVER - FAST CAR P (2016)
#9. FELIX JAEHN FEAT. LOST FREQUENCIES & LINYING - EAGLE EYES (LUCAS & STEVE REMIX) P (2015)
#8. WILLY WILLIAM - EGO +6 (2015)
#7. DNCE - CAKE BY THE OCEAN = (2015)
#6. AVICII - BROKEN ARROWS +6 (2015)
#5. DJ ANTOINE - THANK YOU +1 (2015)
#4. AXWELL /\ INGROSSO FEAT. PUSHA T. - THIS TIME N (2015)
#3. MATT SIMONS - CATCH & RELEASE (DEEPEND REMIX) +1 (2016)
#2. THE KING'S SON FEAT. BLACKO - I'M NOT RICH +1 (2015)
#1. HARDWELL & ARMIN VAN BUUREN - OFF THE HOOK = (2015)
===========================
Fałszywe wyniki w CLUB CHART. Tu nie chodzi o to, że miały lecieć te nowe dodane piosenki. 7 piosenek od 15-ego do 9-tego miejsca były poza 15-tką były w głosowaniu, a pojawiły się w CLUB CHART. A na dodatek utwory WILLY WILLIAM - EGO i THE KING'S SON FEAT. BLACKO - I'M NOT RICH na złym miejscu się pojawiły. Pominięto utwory, które były w 15-tce w głosowaniu. Na 2. miejscu powinien być TUNGEVAAG & RAABAN X CHARLIE WHO? - RUSSIAN ROULETTE. Ja wam VIVA dziękuję za takie zachowanie. Halo! To widzowie głosują, a nie wy, że układacie listę.
 
W końcu AXWELL /\ INGROSSO FEAT. PUSHA T. - THIS TIME poleciał w CLUB CHART :)
Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj VIVA oszukiwała z fałszywymi wynikami, udowadniając to w TY WYBIERASZ i CLUB CHART. Powinni ogarnąć to wszystko. Niech zaczną dokładnie liczyć głosy widzów, niech zainwestują w zakup nowego komputera wybierającego piosenki do playlisty, bo ten obecny albo się zepsuł lub zaciął przez to, że ciągle to samo leci w każdym paśmie. Gdyby dodali więcej klasyków, które się nie pojawiły od lutego 2015 roku ze zmianą profilu na EDM oraz więcej nowości(nie 2, 3 czy 4), to można byłoby na luzie oglądać VIVĘ.

 

Chciałbym, żeby puścili z tanecznych klasyków polskich i zagranicznych, ewentualnie z nowości, które znam/znałem z radia i tv(mogą być, na przykład w TY WYBIERASZ lub w pasmach ogólnych, m. in. VIVA DANCE, 100% DANCE, itd.):

Kalwi & Remi - Explosion

Reni Jusis - Kiedyś Cię Znajdę

Agnieszka Chylińska - Nie Mogę Ci Zapomnieć

Agnieszka Chylińska - Wybaczam Ci

Charlie XCX - Boom Clap

MNEK - The Rhythm

Margaret - Heartbeat

Monika Lewczuk - Zabiorę Cię Stąd

Italobrothers - King's & Queens

Italobrothers - Welcome To The Dancefloor

Duke Dumont - Ocean Drive

Nicki Minaj - The Night Is Still Young

Otilia - Aventura

Faydee - Can't Let Go

Swanky Tunes - Wherever U Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyżej utwory chciałbym też widzieć na Vivie. Natomiast ja dołożę te utwory. Są z 2015-2016 roku.

 

Matthew Koma - So F**kin' Romantic

Chris Brown - Fine By Me

Audien - Something Better ft. Lady Antebellum

Matt Nash - Rivers (I'll Take Care Of You)

Steve Aoki, NERVO & Tony Junior - Lightning Strikes

Skrillex - Stranger (Skrillex Remix w/ Tennyson & White Sea)

Meghan Trainor - Better When I'm Dancin'

Diplo - Set Me Free (featuring Liz)

Nicky Romero - Lighthouse

KSHMR and BASSJACKERS ft SIRAH - Memories

MØ - Kamikaze

MAGIC! - #SundayFunday

Dillon Francis, Skrillex - Bun Up the Dance

Martin Garrix - Bouncybob (Feat. Justin Mylo & Mesto)

Steve Aoki & Walk Off The Earth - Home We'll Go (Take My Hand)

Cl - Hello Bitches

Shaun Frank & KSHMR - Heaven (feat. Delaney Jane)

Robyn, La Bagatelle Magique - Love Is Free ft. Maluca

Zara Larsson, MNEK - Never Forget You

Jason Derulo - Get Ugly

Showtek & Eva Shaw - N2U (feat. Martha Wash)

99 Souls - The Girl Is Mine (featuring Destiny's Child & Brandy)

R3HAB & KSHMR - Strong

KDA - Turn The Music Louder (Rumble) ft. Tinie Tempah, Katy B

Dawin - Dessert ft. Silentó

Ariana Grande - Focus

Fleur East - Sax

PSY - DADDY(feat. CL of 2NE1) M/V

Junior J - Keep It Comin'

Mako - Smoke Filled Room

Lost Kings - You ft. Katelyn Tarver

Valentino Khan - Deep Down Low

SASH! vs Olly James - Ecuador

AlunaGeorge - I'm In Control ft. Popcaan

BØRNS - Electric Love (Oliver Remix)

LEA RUE - Sleep, For The Weak! (Lost Frequencies Remix)

The Chemical Brothers - Wide Open ft. Beck

Ummet Ozcan - Wake Up The Sun

Grimes - Kill V. Maim

Steve Aoki - Heaven On Earth ft. Sherry St. Germain

DJ Snake - Middle ft. Bipolar Sunshine

OMI - Drop In The Ocean feat. AronChupa

Nicky Romero & Stadiumx - Harmony

Fifth Harmony - Work from Home ft. Ty Dolla $ign

Otto Knows - Dying For You (ft. Lindsey Stirling and Alex Aris)

Mike Martin Feat London Ellis - Home

AronChupa - Little Swing ft. Little Sis Nora

Julian Perretta - Miracle

Don Diablo - Tonight

SNBRN - Gangsta Walk feat. Nate Dogg

KSHMR and Felix Snow - Touch ft. Madi

R3hab & BURNS - Near Me

Fleur East - Day in LA (More and More)

Basto & Natasha Bedingfield - Unicorn

Pitbull - Freedom

Skrillex & Diplo - "Mind" feat. Kai

Icona Pop - Someone Who Can Dance

Ellie Goulding - Something In The Way You Move

Hermitude ft. Big K.R.I.T. - The Buzz feat. Mataya and Young Tapz

J Sutta - Forever

Gorgon City - All Four Walls ft. Vaults

Akcent feat. Jordan - Deeply In Love [Love The Show]

Cash Cash - Aftershock ft Jacquie Lee

Yves V vs Skytech & Fafaq - Fever

Yolanda Be Cool & DCUP - From Me To You

Tujamo - Drop That Low (When I Dip)

NERVO - Bulletproof feat. Harrison Miya

Riton - Rinse & Repeat ft. Kah-Lo

Jen Jis - Women feat. Lawrence Lea

GTA - Red Lips feat. Sam Bruno (Skrillex Remix)

Disco Fries - Born Ready (Halogen Mix) ft. Hope Murphy

Bassjackers & Joe Ghost ft. MOTi - On The Floor Like

Alexandra Stan feat. Mohombi - Balans

R3hab & Quintino - Freak

Hardwell & KURA - Calavera

Baauer - Temple ft. M.I.A., G-DRAGON

Iggy Azalea - Team

Tiësto & Bobby Puma - Making Me Dizzy

Dada Life - Tic Tic Tic ft. Lzzy Hale

Hardwell feat. Jake Reese - Run Wild

Kiiara - Gold

Martin Garrix - 'Now That I've Found You (feat. John & Michel)'

Meghan Trainor - NO

CHARLY BLACK - GYAL YOU A PARTY ANIMAL

INNA - Bad Boys

Sia - Cheap Thrills

Yall - Hundred Miles ft. Gabriela Richardson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tak przeżywam? No niezupełnie ;)

 

A w głosowaniu TY WYBIERASZ co tydzień gdzieś z 70 piosenek jest. Ale sam widzisz, że wczoraj w TY WYBIERASZ wkradł się błąd. No jeżeli głosowałeś to wiesz.

 

Czy wiecie, że na Vivie lecą dwie wersje utworu MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX)? Pierwsza zaczyna się od śpiewania już Mike'a Posnera i jest podpisana w belce MIKE POSNER - IN IBIZA, a druga zaczyna się w scenie przy lustrze, czyli od początku i jest podpisana w belce MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, że na Vivie lecą dwie wersje utworu MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA (SEEB REMIX)? Pierwsza zaczyna się od śpiewania już Mike'a Posnera i jest podpisana w belce MIKE POSNER - IN IBIZA, a druga zaczyna się w scenie przy lustrze, czyli od początku i jest podpisana w belce MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA.

To niech poprawią jeszcze błąd i dodadzą (Seeb Remix). Tak samo z Eagle Eyes w tytule i nazwie Frequencies. Poza tym w "Roses" The Chainsmokers brakuje FEAT. ROZES i płyty bouquet. Major Lazer z płyty: peace is the mission: extended. Ostatnio coraz więcej błędów się pojawia.

Jak tak namiętnie piszecie do Vivy i podobno potrafią was wysłuchać to napiszcie o tym do nich i niech jeszcze dodadzą Duke Dumont "Ocean Drive".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj

 

Duke Dumont - Ocean Drive już kilka razy im proponowałem ten utwór, aby zagrali. Jakby nie mogli wziąć z VH1 POLSKA, bo tam leci ten utwór.

 

Ale to dziwne, że lecą dwa takie same utwory Mike'a Posnera na Vivie. Tą pierwszą wzięli z niemieckiej Vivy, bo też jest tak podpisana, a tą drugą samodzielnie uzyskali.

 

MTV MOVIE AWARDS - Wyniki:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89388-mtv-movie-awards-wyniki

 

Szkoda, że na żywo nie było tego na Vivie. Będą jak wiadomo retransmisje.

 

Top 10: Najpopularniejsze:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89364-top-10-najpopularniejsze

 

Dzisiaj

 

Nowość na Vivie: Tinie Tempah Feat. Zara Larsson - Girls Like:https://youtu.be/OEiva3cMv6k

 

Kto oglądał z was galę MTV MOVIE AWARDS 2016 o 1:30 na Vivie?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie oglądałem w 1:30 w nocy MTV MOVIE AWARDS :(  dzisiaj o 17:30 obejrzę :)

 

A dzisiaj rano, oglądając VIVA DANCE, natknąłem się na jakąś belkę na dole, na której pisało MARTIN GARRIX: DROGA DO SŁAWY, NIEDZIELA 22:00. Pewnie to zostało napisane w belce, dlatego że 17 kwietnia o 22:00 będzie jeden z odcinków programu The Ride, w którym będzie coś o Martinie Garrix'ie. Nie mogę się doczekać, kiedy to właśnie wyemitują :)

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galę też obejrzę o 17:30.


To dobrze, że na Vivie na ekranie na dole jest informacja o tym programie z Martinem Garrixem.

Już wiem, dlaczego grają dwa razy utwór "Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)". Otóż jedna wersja jest ocenzurowana, czyli nie ma scen +18 i jest grana w dzień i w nocy. W belce to jest MIKE POSNER - IN IBIZA, a druga wersja jest bez cenzury, czyli wersja z YouTube, gdzie są sceny +18 i jest grana w nocy (już po 22:00 można trafić na tą wersję). Podpisane w belce: MIKE POSNER - I TOOK A PILL IN IBIZA.

Uwaga! 16 i 17 kwietnia na Vivie co godzinę będą leciały klipy Martina Garrixa:
http://m.viva-tv.pl/newsy/89430-z-okazji-wystepu-martina-garrixa-w-the-ride-mamy-dla-was-cos-specjalnego

Może polecą te co w ogóle nie leciały na Vivie :) No bo w artykule jest napisane, że niemal wszystkie polecą jego kawałki.

Top 10: Miłosne kawałki:
http://m.viva-tv.pl/newsy/89432-top-10-milosne-kawalki

VIACOM POLSKA szuka kogoś do takiej pracy: https://www.linkedin.com/jobs2/view/120474930

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta belka (co jest na dole ekranu na środku) informująca o programie "Droga Do Sławy!" z Martinem Garrixem, który będzie w niedzielę o 22:00 pojawia się, gdy zacznie się pasmo i po reklamach podczas klipu.

 

Skoro 16 i 17 kwietnią będą grać co godzinę utwory Martina Garrixa, to na pewno pojawią się te utwory, bo mają w swojej bazie i grali od lutego do dzisiaj:

Martin Garrix - Animals

Afrojack & Martin Garrix - Turn Up The Speakers

Dimitri Vegas, Martin Garrix, Like Mike - Tremor

Martin Garrix & Jay Hardway - Wizard

Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down

Martin Garrix & MOTi - Virus (How About Now)

Sander van Doorn, Martin Garrix, DVBBS - Gold Skies (ft. Aleesia)

 

Top 10: Najprzystojniejsi:


Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. O tej belce to ja nawet pisałem. Wczoraj, jak oglądałem MTV MOVIE AWARDS, to ta belka zasłaniała napisy w języku polskim, ale mniej mi to przeszkadzało.

 

Mają te piosenki w playliście. Z utworów Garrixa znam i uwielbiam Animals i Don't Look Down. Każdy ma przecież swój gust, a o gustach się nie mówi =D

 

Zauważyliście, że teraz mało nowości dodaje VIVA Polska? Mogliby puścić:

 

YALL FEAT. GABRIELA RICHARDSON - HUNDRED MILES

DUKE DUMONT - OCEAN DRIVE

DAN BALAN - FUNNY LOVE

DUA LIPA - LAST DANCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj podczas powtórki gali MTV MOVIE AWARDS 2016 oraz z Czerwonego Dywanu były błędy w napisach w języku polskim, a dzisiaj była wersja z lektorem. No i było wypikowane słowo na "F" po angielsku, a lektor normalnie powiedział te słowo w języku polskim na "P". Mistrzowie!!! :D

 

Lista gwiazd muzycznych i utwór, który wykonały:

 

MTV MOVIE AWARDS 2016

HALSEY - CASTLE

ARIANA GRANDE - DANGEROUS WOMAN

 

 

W tym tygodniu tylko jedna nowość została dodana. Być może, dlatego, że w sobotę i w niedzielę mogą być utwory Martina Garrixa, które jeszcze nie leciały na Vivie. Chciałbym, żeby dodawali więcej nowości, tak jak jest na niemieckiej Vivie.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To kiedy ostatnio widziałeś na Vivie? Bo ja ostatnio w Sylwestra w paśmie 1500STO900.

 

W poniedziałek w nocy widziałem ostatnio widziany przez emnie w grudniu utwór DVBBS - NEVER LEAVE.

 

Teraz leci dawno niewidziany przeze mnie utwór DAVID GUETTA FEAT. EMELI SANDE - WHAT I DID FOR LOVE.

 

TOP 10: NAJLEPSZE RAP FURY:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89535-top-10-najlepsze-rap-fury

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Eska TV. Stacja zmieni się w Ósemka TV i wprowadzi rozrywkę

 

Jak myślicie? Czy w związku z tym VIVA otrzymuje złotą szansę na powrót? Warunkiem byłby rzecz jasna powrót do formuły sprzed 2012 roku.

Według mnie otrzymuje :) Może w związku z tym co się dzieje z Eską TV więcej się będzie działo na Vivie, bo VIACOM uzna, źe jest spora szansa na podium. Tylko trzeba chcieć. 4FUN Media ma co świętować, bo jest najbliżej, ale zaraz po tej firmie to VIACOM POLSKA. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA mogłaby wrócić do grania muzyki różnorodnej, np. muzyki pop, a nie ciągle elektroniczna muzyka taneczna. Jak widzicie, innym się to powoli nudzi słuchanie non stop w kółko powtarzających się klipów. Konkurencyjna Eska TV wkrótce zmieni się w Ósemka TV i będzie miała tak jak VIVA w okresie 2012-2014/2015 oraz MTV Polska, na którym muzyka leci tylko w nocy, a od początku dnia rozrywka i seriale. Mogłaby VIVA dać jakieś tematyczne TOP 10, które jest tylko i wyłącznie na ich stronie internetowej i zmieniać tematy w TY WYBIERASZ. Niech pomyślą nad tym chociaż raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma teraz szansę (chyba ostatnią) na powrót. Skoro Eska znika z rynku, to leniwce z VIACOMu powinni już werbować zespół do zmian na kanale VIVA. 

Więc teraz, albo nigdy. Wołać prezenterów, robić nowe playlisty i do dzieła! Czas skończyć okres wegetacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z zdaniem poprzedników! Ponadto powinni wrócić do różnorodnej muzyki, oprawa może zostać, a prezenterów gdy ewentualnie zostaną zwolnieni z Eski zawsze można p[beep]rnąć, a Viacom będzie miał zyski

 

PS. Jeśli kanał miałby "wrócić" to tylko FTA :)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Chyba tak pozostanie jak jest. Wolałbym jakieś tematy (oprócz EDM) w TY WYBIERASZ. Naprawdę fajnie się oglądało te pasmo, a od lutego 2015 r. coraz gorzej, gdyż ciągle do dzisiaj jest temat EDM. Zatrudnienie prezenterów to jest dobry pomysł. Tylko trzeba jeszcze pomyśleć nad nowymi pasmami lub przywrócić te dawne. Naprawdę na to ich stać tylko trzeba chcieć, a nie grać w piłkarzyki (mają tam :)).

 

Top 10: Piątek, Piąteczek!:

http://m.viva-tv.pl/newsy/89656-top-10-piatek-piateczek / O i przywrócenie tego tematycznego notowania też by się przydało :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...