Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy to jest zapis na pudelku jakie formaty obsluguje..mkv itp itd.

Zaden operator nigdy tego nie doda do swojego dekodera zeby byla obsluga z usb.

Piszecie ze bedzie sporo zmian.

Wiadomo w jakim w ogole kwartale?

Czy to pewne info czy piszecie na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś nowego - pakiet IPLA MIX całkowicie pusty...

 

Normalnie już brak mi sił, dzwoniłem przez kilka dni w sprawie pakietu IPLA MIX i za każdym razem słyszę coś nowego ,wczoraj wymieniem dekoder evobox na nowy bo podobno na poprzednim był błąd w oprogramowaniu i jest to samo tylko napis "Na chwile obecną pakiet nie posiada żadnych materiałów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalaby sie opcja ktora umozliwialaby wylaczenie pracy dysku jezeli dekoder jest w trybie wylaczenia czy uśpienia ponieważ słyszę w nocy caly czas jak dysk jest wlaczony i pobiera prąd.....

Ja też w nocy słyszę jak prąd sączy się do gniazdka :D Ale ja mam PACE i on w nocy ściąga VOD bo mam pojedyńczy konwerter :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

Czy wiesz co jeszcze będzie poprawione w najbliższym czasie?

 

Co do hałasu z dekodera/dusku - hmm, podobnie jak Turbo.

Co do zużycia prądu - to jest PVR... I niestety czasem to kosztuje. Jednak tu znów - trochę mniej niż Turbo z nc+.

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dysku nie slychac.

Dzis i wczoraj katowalem na icoku iple.

Pytam co z rozdzialka 720 bo przenosi mnie do kupna ipli extra a na hd7000 wybieralem ta jakosc bez problemu.

Wiec po ok 15 meilach wywnioskowalem ze mysla ze rozmawiaja z [beep]em wciskajac swoje regulki a w glownej mierze to to ze majac evo i chcac to 720 to musimy sobie zakupic ten pakiet.

Cyrki.

Bo na dekoderach serii HD bylo to za darmo.

 

A odnosnie dostepnosci filmow czy innych tresci w wykupionych pakietach rowniez mam PUSTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj Evoboxa wraz z konwerterem unicable i tak na świeżo, po ok. 2 godz zabawy stwierdzam że nareszcie CP doczekał się porządnego dekodera.

 

Przesiadłem się z ESI-88 który moim zdaniem dotychczas był najlepszym dekoderem CP i jak dla mnie pod każdym względem Evobox jest lepszy.

Można się ewentualnie przyczepić do braku nazw kanałów na dekoderze.

 

Jeśli chodzi o głośność działania to nie widzę różnicy w stosunku do ESI-88. Generalnie wg. mnie jest cicho a słuch podobno mam dobry ☺

 

Mam tylko pytanie apropo działania funkcji PIP.

W teście (a właściwie opisie funkcji) w Satkurierze, napisali, ze po kliknięciu na pilocie OK i najechaniu na inny kanał niż aktualnie oglądany powinien pojawić się podgląd na żywo tego kanału. U mnie czegoś takiego nie ma. W ustawieniach dekodera nie widziałem tej opcji.

Czy w takim razie w Satkurierze coś pokręcili, czy też gdzieś tę opcję trzeba jednak włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458

Czy wiesz co jeszcze będzie poprawione w najbliższym czasie?

 

Co do hałasu z dekodera/dusku - hmm, podobnie jak Turbo.

Co do zużycia prądu - to jest PVR... I niestety czasem to kosztuje. Jednak tu znów - trochę mniej niż Turbo z nc+.

Tyle że Turbo  ściąga VOD więc jest uzasadnienie ciągłej pracy dysku a w Evobox nie ma potrzeby by dysk chodził non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalaby sie opcja ktora umozliwialaby wylaczenie pracy dysku jezeli dekoder jest w trybie wylaczenia czy uśpienia ponieważ słyszę w nocy caly czas jak dysk jest wlaczony i pobiera prąd.....

Włącz tryb oszczędzania energii Czuwanie zamiast Uśpienia.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70cm. Strasznie się tutaj wielu uparło na te sześćdziesiątki. CP nigdy nie sprzedawał czasz wielkości 60cm. Koniec OT.

Napisałem że konwerter mam z CP a nie antenę, więc po czym wnioskujesz że się na coś uparłem?

Talerz mam stary dziurkowany 60 cm bodajże z N-ki, ale głowy nie dam.

 

Zamierzam zmienić talerz na większy, bo SNR np. na BBC Brit jest w okolicach 12, więc trochę słabo. Tylko że na 70 cm którą dostałem z konwerterem wg. mnie się nie opłaca i chcę kupić taki z 90 cm żeby dwa razy sie nie bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...