Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy. Przed chwilą wyświetlił się komunikat z prośbą o zgodę na aktualizację oprogramowania. Potwierdziłem. Po jakimś czasie komunikat, że aktualizacja nie powiodła się. O co może chodzić?

Oczywiście jestem użytkownikiem Evoboxa z zestawem antenowym dedykowanym przez CP.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie pobierania aktualizacji był komunikat o błedach w poborze pliku w pkt 3 na 4. A potem samoczynnym restarcie EVOBOX obudził się na kanale... 1*** jakiejś Al Jazeera :)

Nadal jest to co było czyli wersja 1.7.3

 

Pisałem, że tak może być ale poszedł do kosza jako niepoprawny korporacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiłem się wczoraj. Zaplanowałem z EPG nagranie filmu "Senna" na TVN7 żeby obejrzeć na spokojnie bez reklam. Nagranie ruszyło dopiero jak w połowie filmu przełączyłem na TVN7. Mam nadzieję że to było pierwszy i ostatni raz.

 

A do znawców pytanie - jakakolwiek aplikacja na iOS (mam na myśli CPGO) pojawi się wreszcie? Idealnie by było gdyby się dało w jakikolwiek sposób zdalnie zlecać nagrania. W końcu sprzęty ADB to potrafią (a przynajmniej do pewnego momentu turbacz konkurencji potrafił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już spokój z tym nowym softem. Wrzucili by go dzisiaj z jakimiś błędami i znow 15 stron bólu [beep] że problemy, że euro i żyć się nie da. Kiedy będzie to będzie. Wracajac do Support'a to ja na jego miejscu juz dawno temu dałbym sobie spokój z jakąkolwiek aktywnością w tym temacie. Doceńcie to, że ktoś ma czas i chęć dzielić sie z wami informacjami z pierwszej ręki i dalej źle. Dalej nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwiłem się wczoraj. Zaplanowałem z EPG nagranie filmu "Senna" na TVN7 żeby obejrzeć na spokojnie bez reklam. Nagranie ruszyło dopiero jak w połowie filmu przełączyłem na TVN7. Mam nadzieję że to było pierwszy i ostatni raz. A do znawców pytanie - jakakolwiek aplikacja na iOS (mam na myśli CPGO) pojawi się wreszcie? Idealnie by było gdyby się dało w jakikolwiek sposób zdalnie zlecać nagrania. W końcu sprzęty ADB to potrafią (a przynajmniej do pewnego momentu turbacz konkurencji potrafił)

A jak się nagrywa bez reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...