Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy na oficjalne komunikaty Cyfrowego Polsatu oraz nc+ ws. tej rzekomej obecności Polsatu Sport Premium w ofercie tej drugiej platformy. Szczerze wątpię, że Polsat udostępni swoje nowe kanały konkurencyjnej platformie. Nie po to przecież im odbierali te prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kanały PSP będą dostępne w NC+, a TVP zachowa obecny pakiet dla kanału otwartego, a to wszystko wiadomo dzięki kilku konsultantom. Szczerze? Osobiście nie traktowałbym tych informacji poważnie, ponieważ one mogą być podawane na podstawie wytycznych, które konsultanci otrzymali od zarządu NC+, aby utrzymać abonentów, którzy są dla LM gotowi przejść do CP. Może te kanały rzeczywiście będą w NC+, aczkolwiek nie muszą być od samego początku.

 

Szczerze ? Jest zupełnie odwrotnie. Ja też wywaliłem żale jednemu z konsulatantów, mówiłem że chcą zrobić mnie w trąbę żebym tylko przedłużył umowę. Konsultant powiedział mi że w takim razie zachowa mój numer i zadzwoni za jakiś miesiąc bo wtedy będzie już wszystko dopięte. Nie nakłaniał mnie za wszelką cenę, zrozumiał na czym mi zależy, uważam że postąpił uczciwie. 

 

Trzeba zrozumieć jedno :Polsat chce odzyskać kasę. Oni nie patrzą tak jak niektórzy z was "mam super zabawkę i się nią nie podzielę " , " zrobię na złość sąsiadowi" to takie typowo polskie. Biznes tak nie działa, chajs musi się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pracownika Cyfrowego Polsatu udało mi się dowiedzieć coś o dostępności nowych kanałów Premium na LM i LE - zaznaczam jednak, że są to informacje niepotwierdzone oficjalnie przez Cyfrowy Polsat. Rzekomo wśród pracowników CP krąży informacja, że nowe kanały mają być dostępne dla wszystkich klientów mających pakiety w miesięcznej cenie 60 zł i więcej (dotyczy obecnych klientów). Reszta będzie musiała prawdopodobnie dokupić te kanały. Nie wiem za ile musieliby to zrobić.

 

Powtarzam jednak raz jeszcze, że są to informacje niepotwierdzone, choć z dość wiarygodnego źródła.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriooooo? :D

 

Od dawna twierdziłem, że Cyfrowy Polsat weźmie przykład z Polsat Futbol i będzie "dodawał" do wyższych pakietów.

 Ale "specjaliści rynku" z tego forum w głowie mają tylko wizję NC+, twierdząc, że CP po to wydał miliony, by zrobić osobny pakiet a`la drugie Canal+ i będą się modlić, by się zwróciło. Ech...

 

Kanały Polsat Spot Premium nie mają zachęcić do wykupienia tylko jednego pakietu, ale całego abonamentu, bo na tym zarabia CP i tylko tak uda się to "sprzedać/odzyskać kasę", wśród klientów, którzy mają w nosie Ligę Mistrzów.

 

I Spokojnie. LM będzie także w Polsatach Sport tylko że w HD, a nie w Super HD, ale da się przeżyć. ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie konsultanci nc+ czy CP niby wiedzą jak będą dystrybuowane te kanały, a jak zadzwoniłem do Vectry to zero informacji. Też wydawały mi się śmieszne informacje, że kanały w których będzie  LM raz na jakiś czas będą kosztowały 30-40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pracownika Cyfrowego Polsatu udało mi się dowiedzieć coś o dostępności nowych kanałów Premium na LM i LE - zaznaczam jednak, że są to informacje niepotwierdzone oficjalnie przez Cyfrowy Polsat. Rzekomo wśród pracowników CP krąży informacja, że nowe kanały mają być dostępne dla wszystkich klientów mających pakiety w miesięcznej cenie 60 zł i więcej (dotyczy obecnych klientów). Reszta będzie musiała prawdopodobnie dokupić te kanały. Nie wiem za ile musieliby to zrobić.

 

Powtarzam jednak raz jeszcze, że są to informacje niepotwierdzone, choć z dość wiarygodnego źródła.

No to byłaby fantastyczna sprawa. :brawo:

Ale nadal radzę wszystkim przedłużającym umowy/chcącym podpisać nową umowę z CP żeby się wstrzymali do momentu potwierdzenia tego info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłaby fantastyczna sprawa. :brawo:

Ale nadal radzę wszystkim przedłużającym umowy/chcącym podpisać nową umowę z CP żeby się wstrzymali do momentu potwierdzenia tego info. :)

Wiadomo, że to nie informacja od samego Pana Zygmunta, ale zapewniam, że nie pisałbym tu bzdur ;) Pracownicy CP (oczywiście niższego szczebla) jednak sami nie dostali jeszcze żadnych oficjalnych i potwierdzonych informacji :) Ale informacja - co podkreślałem - jest z dość solidnego źródła i śmiało krąży wśród pracowników  :) Co nie znaczy, że pewna.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, konsultanci operatorów często wiedzą więcej niż "oficjalnie" mogą powiedzieć klientom. Na tym polega "tajemnica firmy" ;)

Ja to wiem, ale trochę dziwne jest to, że konsultanci nc+ czy CP dzielą się tą "tajemną" wiedzą, a pracownicy Vectry nie chcą. Ja i tak poczekam na oficjalne info, tylko śmiać mi się chciało z niektórych bajkopisarzy na forum, który wciskali kit, że 30-40 zł za te kanały to będzie promocja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka miesięcy temu krążyła informacja, że mecze będą w Polsat Sport. Teraz że będą w pakietach over 60 zł. Przestańcie, żyć marzeniami. W NC+ żeby mieć cały sport trzeba było zapłacić jakieś 80-100 zł. Tu będzie identycznie. Polsat nigdy nie dał nowych praw tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010, i kto tu szybkuje nad ziemią?

Obecność meczu w Polsat Sport Premium nie wyklucza jego obecności w Polsacie Sport, otwartym Polsacie czy też w TVP1 :D

 

Oczywiście. Polsat nie daje praw tanio. Polsat Sport w podstawowym pakiecie (a nie kodowane Canal+), dodatkowe kanały Eurosportu na Igrzyska za free dla wszystkich (a nie dla tych co mają Canal+)., wcześniej Polsat Futbol bez dodatkowych opląt (w wyższym pakiecie abonamentowym). Nie wspomnę już o pakiecie FilmBox, który jest "wsadzony" w filmowe kanały (a nie extra premium)

 

Oj, oj, oj... masakra, porażka i drożyzna w tym CP ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy jak jest teraz. Fakt jest taki, że będzie dodatkowo płatna paczka Polsat Sport Premium. Kwestia otwarta to cena, czy tanio 15-20 zł, czy drogo 30-40 zł.

 

Jakąkolwiek opcja udostępnienia tych kanałów jest wykluczona, bo nie będzie na tych kanałach reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010, i kto tu szybkuje nad ziemią?

Obecność meczu w Polsat Sport Premium nie wyklucza jego obecności w Polsacie Sport, otwartym Polsacie czy też w TVP1 :D

 

Oczywiście. Polsat nie daje praw tanio. Polsat Sport w podstawowym pakiecie (a nie kodowane Canal+), dodatkowe kanały Eurosportu na Igrzyska za free dla wszystkich (a nie dla tych co mają Canal+)., wcześniej Polsat Futbol bez dodatkowych opląt (w wyższym pakiecie abonamentowym). Nie wspomnę już o pakiecie FilmBox, który jest "wsadzony" w filmowe kanały (a nie extra premium)

 

Oj, oj, oj... masakra, porażka i drożyzna w tym CP ;)

Kanały Tenis Premium za 40 zł niezależnie od posiadanego pakietu, kilkanaście wydarzeń rocznie w PPV. Śmieszy mnie pomijanie zdarzeń niepasujących pod z góry założoną tezę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...