Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy 360zł to byłoby drogo za cały sezon dla kogoś kto NIE JEST ABONENTEM CP? Myślę, że raczej mniej niż połowa tego czyli jakieś 150zł za sezon byłoby rozsądną ceną. 5 lat temu na onecie sezon kosztował 99zł, a pojedynczy mecz 5zł, a 9zł w dzień transmisji.

Mowa oczywiście o tych, którzy nie są abonentami CP. Dla abonentów musi to być cena powiedzmy o połowę niższa.

5 lat temu to LM kosztowała 3x mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że było, ale w CP będzie drożej :P byłem już o tym przekonany kiedy ogłoszono wiadomość, że Solorz położył łapy na tych prawach. Nie mówię, żeby kosztowało jakoś super mało, bo te prawa kosztują, ale też nie mogą sięgać absurdalnych wysokości te ceny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie korzystałem z Ipli ale podczas MŚ w siatkówkę każdy ciekawszy mecz zacinał i nie dało się tego oglądać w dobrej jakości. Nie wyobrażam sobie zapłacenia 40 zł na miesiąc i oglądania pokazu slajdów albo jakiejś nędznej jakości. Cena mocno przesadzona, chociaż można było się tego spodziewać. W takiej sytuacji jeszcze większą popularnością będą cieszyły się pirackie streamy, które z roku na rok oferują coraz lepszą jakość.

Myślę jednak, że dla abonentów CP od jakiegoś wyższego pakietu będzie za darmo, będą w ten sposób też polować na nowych.

 

10 € to nie jest absurdalna cena. Taki jest świat teraz.

Z jednej strony ceny za prawa ciągle rosną, z drugiej jednak w C+ za 40 zł miałeś coś więcej niż kilka meczów LM w miesiącu, już nie mówiąc o Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pakietu nie będzie wynosić 9,99zł/mies., więc nie ma powodów podawanie szczegółów oferty. Wydaje się prawdopodobne to 40zł/mies. Dla abonentów CP od pakietów za 60zł albo jako jakiś bonus przy przedłużeniu. Mnie najbardziej interesuje czy będzie w NC+. W Ipli na pewno nie wykupię po kwiatkach związanych z EURO2016, czy mundialem siatkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką bombę marketingową? To jest śmieszne, że za trzy miesiące rusza LM i jeszcze nie wiadomo gdzie i za ile będzie można to obejrzeć.

Niestety normalne jeśli chodzi o działania Kroka, nigdy nie wiadomo co i za ile, dlatego tak nie chciałem, żeby LM tam trafiła.

 

 Wydaje się prawdopodobne to 40zł/mies.

Bzdura powtórzona tysiąc razy nadal jest bzdurą. Nie wierzę w tak absurdalnie wysoką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką bombę marketingową? To jest śmieszne, że za trzy miesiące rusza LM i jeszcze nie wiadomo gdzie i za ile będzie można to obejrzeć.

Idą wakacje, idą MŚ ludzie są czymś innym zajęci. Będzie spokój, będzie czas.  Biznes is biznes.  Pierwsza kolejka dopiero 18 września, ostatnią rundę eliminacji + zachętę do kupowania mogą puścić na zwykłych kanałach PS.  Dziwne by było jakby się tak bardzo spieszyli.

 

@Arkon w sumie i taka cena jest możliwa, biorąc pod uwagę że to strasznie podrożało i opierając się na danych oglądalności nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być i 100 zł za jeden mecz. Tylko kto to wykupi? Ja już zrobiłem rekonesans po najbliższych pubach. :)

Bez przesady. Zapominasz o jednym tych co wykupią nie ważne za jaką cenę nie będzie bardzo dużo, biorąc pod uwagę sprzedaż PPV, siatki, euro i oglądalność nc+ to 250k to jest liczba którą będzie można uznać za dobrą i tutaj kwota 40 zł się spina bo doliczając otwartą TV nie ważne czy Polsat czy sublicencje i PS reklamy to na tym zarobią. Więc to jest dość logiczna kwota, bo cięzko sobie założyć, że więcej osób to wykupi a czym mniejsza cena tym więcej muszą sprzedać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie emitował za darmo, weź pod uwagę że to było tańsze C+ płacił około 60 mln teraz coś koło 100 mln euro. To kupę kasy, i też jedna istotna różnica w C+ za LM płacili ludzie którzy jej nie oglądali. Średnia oglądalność to 227 k(najlepszy mecz 500k) w poprzednim sezonie a dostęp do C+ ma ponad milion osób więc ma tu zasadniczą różnice (większość abonentów C+ płaciła za LM mimo, że jej nie oglądała). Inny pomysł na biznes, Polsat targetuje do tych zainteresowanych i oni mają płacić, nc+ płacą wszyscy dlatego ta kwota jest logiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...