Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tomo21 napisał(a):

 

No cóż, najwyraźniej panu Winnickiemu jest po drodze z poprzednią władzą.

 

Panu Winnickiemu jest po drodze z każdym nadawcą, który płaci za miejsce na MUXie. Przecież nadajemy też TVN, Polsat, Stars.TV, a dawniej też TV Puls, TVN7, TTV itd.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 11.01.2024 o 11:42, Paweł Szmit napisał(a):

Kolejna tuba nienawiści i hejtu?

Obejrzyj najpierw program,  bo na razie ty wyrażasz nienawiść i brak tolerancji dla innych.

Na programach TVN/TVP świat się nie kończy. Trzeba być otwartym na różne poglądy.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Wynika z tego tweeta, ze gospodarzami programu będą wyłącznie osoby związane z mediami braci Karnowskich. Wiec nie będzie innych osób, które prowadziły ten program w TVP Info. 

 

 

 

W zasadzie to w ostatnich miesiącach w programie TVP Info pojawiali się tylko Dorota Łosiewicz, Krzysztof Feusette, Stanisław Janecki, Magdalena Ogórek i pan prowadzący Alarm na TVP1 (nie pamiętam imienia). Pierwsza trójka będzie w nowej audycji. Podejrzewam, że Magda Ogórek też dołączy za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 11:42, Paweł Szmit napisał(a):

Kolejna tuba nienawiści i hejtu?

Nie, nie ma protestu od reklamodawców. mBank normalnie się reklamuje. Nikt nie wskazał jeszcze przykładu "mowy nienawiści". Mała oglądalność, więc zostawiają wPolsce w spokoju.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish jako myślący i inteligentny widz sam powinieneś reagować na mowę nienawiści ;)

Ja tych państwa znam z TVP Info i wiem co mówili w "W tyle wizji". Zadałem pytanie, bo może przeszli przemianę w nowej stacji, albo szefostwo nowej stacji postawiło warunki nie obrażamy nikogo. A jakbyś nie pamiętał, to jeden z przykładów

https://teleshow.wp.pl/skandaliczny-wpis-dziennikarza-tvp-info-publicznie-obrazil-maje-ostaszewska-6704491565136864a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Czyli znów obrażają innych nazywając to satyrą? Czy jest kulturalna krytyka.

Krytykowali  z kulturą, prowadząc wspólnie rozmowę. Błyskotliwy żart i duża wiedza na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2024 o 08:14, dvbtowiec napisał(a):

@swordfish jako myślący i inteligentny widz sam powinieneś reagować na mowę nienawiści ;)

Ja tych państwa znam z TVP Info i wiem co mówili w "W tyle wizji". Zadałem pytanie, bo może przeszli przemianę w nowej stacji, albo szefostwo nowej stacji postawiło warunki nie obrażamy nikogo. A jakbyś nie pamiętał, to jeden z przykładów

https://teleshow.wp.pl/skandaliczny-wpis-dziennikarza-tvp-info-publicznie-obrazil-maje-ostaszewska-6704491565136864a

To wpis tweeterowy,a nie z programu . Prywatne konto . Bądź konsekwentny w swoim myśleniu, nie masz nic przeciwko jawnemu opowiadaniu się Ortłosia w mediach społecznościowych za kimś, bo to nie na antenie , to nie przypisuj wtylewizji prywatnych tweetów jednego z prowadzących . 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...