Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakieś źródło informacji na potwierdzenie tezy? Abonenci nc+ nie są zainteresowani także kanałem Mango, a wciska się im. :wink:

Fratria nie planuje wejścia z kanałem do oferty nc+, natomiast będzie zabiegała o jego obecność w kolejnych sieciach kablowych, a także pracowała nad rozwojem oferty programowej. 

 

 https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-wpolsce-pl-w-cyfrowym-polsacie-kanal-196-michal-karnowski-liczymy-tez-na-obecnosc-w-duzych-sieciach-kablowych

 

Proszę bardzo. ;)

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, ja bym bardzo chciał ten kanał z uprawnieniami NC+, przydałoby się jakieś uzupełnienie do stacji informacyjnych tj. Telewizja Republika czy TVP Info - właściwie stałem się posiadaczem NC+ dopiero jak mieli w ofercie Telewizję Republikę. 

Nie bardzo rozumiem pluralizmu panującego na forum - nikomu nie narzucam ani nie zabraniam oglądania jakichkolwiek stacji - to jest każdego indywidualna sprawa, ale mam pytanie: dlaczego są tacy, którzy ograniczają w różny sposób innym oglądać coś, co ich nie interesuje, a innych by interesowało - mnie np bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Polsce to bardzo niskobudżetowa stacja, co widać gołym okiem. Przeciętny obraz, kiepski dźwięk, sama publicystyka, brak porządnych serwisów informacyjnych, brak flagowego programu informacyjnego (jak np. Dzisiaj w konkurencyjnej TV Republika)... A gdy dodamy jeszcze to, że potencjalnych widzów tychże stacji skupia TVP Info...


Nie zapominajmy jednak, że te wyniki

 

 

Ich średnia za czerwiec to 50 widzów w 4+ i 12 w 16-49.

 

nie dotyczą odbioru w internecie. Stacja dostępna jest tylko w Cyfrowym Polsacie na bardzo odległym kanale i w niewielu lokalnych sieciach kablowych, więc póki co i tak nie należy się spodziewać wysokich wyników. Stacji nie ma w nc+ ani w czołowych ogólnopolskich sieciach kablowych.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...