Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

o nawet nie zauważyłem, że ktoś założył temat tej a'la telewizji XD @Poland tam obsada ekipy realizacyjnej została okrojona do minimum, nie ma tam normalnego miernika poziomu dźwięku, który idzie na emisję. Tam miernikiem jest przybiegający Karnowski do reżyserki mówiący o tym, że u niego na komputerze jest za cicho - i mimo, że trzymaliśmy się standardów emisyjnych i poziomów - to wielmożny Pan nie mógł pogłośnić sobie YouTube. ;) To jest poziom tej kupy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ostatnio oglądałem wPolsce.pl i moją uwagę przykuła audiodeskrypcja w postaci napisów dla niesłyszących która to została wykonana dosyć niechlujnie i znając życie jakimś amatorskim programem gdyż wypowiedzi były przekręcone lub ucięte. Totalna amatorka ze strony tei stacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem wPolsce.pl i moją uwagę przykuła audiodeskrypcja w postaci napisów dla niesłyszących która to została wykonana dosyć niechlujnie i znając życie jakimś amatorskim programem gdyż wypowiedzi były przekręcone lub ucięte. Totalna amatorka ze strony tei stacji
Tak jest regularnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapomnij, nie dość że zarobili indywidualnie miliony przez te  lata władzy PIS to są na tyle skąpi że nie połączą koryta w jedno by się podzielić z innymi.

Pamiętać trzeba o tym że oni zarabiają głównie dla siebie dzięki  działalności swoich mediów a  zarobki innych ich nie obchodzą.

Tak naprawdę w obu mediach dobrze zarabiają tylko gadające głowy i celebryci pseudodziennikarze wychwalający PIS  a reszta jedne na stawkach minimalnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowscy pilnują swoich interesów. wPolsce, wSieci, wPolityce, wGospodarce, Gazeta Bankowa (przygotowywana obecnie przez ludzi ze SKOKów). 
Sakiewicz to TV Republika, Gazeta Polska, Nowe Państwo

 

Egzystują oddzielnie i nie wchodzą sobie w paradę.

 

Kiedy ostatnio któryś z braci Karnowskich wypowiadał się dla TV Republika?

Kiedy ostatnio Sakiewicz wypowiadał się dla wPolsce?


Różnica jak między Radiem Nowy Świat Magdaleny Jethon i Radiem 357 z Kubą Strzyczkowskim. Niby kierują program do tych samych słuchaczy, ale jednak działają osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał wPolsce.pl zwiększa zasięg i pojawił się w muxach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej takich jak: MUX L1 w Jeleniej Górze, MUX L3 w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim oraz MUX L4 we Wrocławiu i Świdnicy.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/234090/wpolscepl-debiutuje-w-naziemnej-telewizji-cyfrowej.html

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten widz z Wrocławia i ze Świdnicy ma nie myśleć, że mu Tusk wyłączył TVP? TVP zniknął z DVB-T, za to pojawiła się Republika i wPolsce. Możliwość oglądania bez wymiany dekodera i telewizora na DVB-T2.

wPolsce bez "mowy nienawiści" i akceptowane przez reklamodawców takich jak mBank. Na razie protestów i odezwy do reklamodawców, aby bojkotowali stację braci Karnowskich nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RETROJAM500 napisał(a):

Kanał wPolsce.pl zwiększa zasięg i pojawił się w muxach lokalnych naziemnej telewizji cyfrowej takich jak: MUX L1 w Jeleniej Górze, MUX L3 w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim oraz MUX L4 we Wrocławiu i Świdnicy.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/234090/wpolscepl-debiutuje-w-naziemnej-telewizji-cyfrowej.html

 

No cóż, najwyraźniej panu Winnickiemu jest po drodze z poprzednią władzą.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...