Skocz do zawartości

wPolsce.pl


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2024 o 07:41, swordfish napisał(a):

Muszą popracować na dopasowaniu tła z green-screena. Prowadzący wyglądali na sztucznie "wyciosanych" w obrazku.

nikt tam nie będzie nad niczym raczej pracować. Nie ma na to siana. Wystarczająco wpompowali kasy jak budowałem to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2024 o 07:41, swordfish napisał(a):

Muszą popracować na dopasowaniu tła z green-screena. Prowadzący wyglądali na sztucznie "wyciosanych" w obrazku.

To w ogóle jest na greenscreenie? Taką aranżację mieli w swoich innych programach bez greenscreena

 

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj Jarosław Kaczyński powiedział, że powstanie silniejsza telewizja niż TV Republika. Czy mogło mu chodzić o wsparcie braci Karnowskich i mediów Grzegorza Biereckiego? W ostatnim tygodniu dziennikarze od Karnowskich byli częstymi gośćmi "Rozmów Niedokończonych" w Radiu Maryja. W Trwam przed chwilą widziałem fragment przemówienia Jakuba Maciejewskiego w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W pierwszym rzędzie siedział Ojciec Rydzyk i bił mu brawa.

Czy może powstać wspólny projekt Frartrii i Lux Veritatis? Takie wPolsce Trwam News?

Edytowane przez swordfish
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał zaczął dodawać tłumaczy migowych podczas emisji programów

Nie wiem czy kiedyś już byli tłumacze na antenie - ktoś się może wypowiedzieć jak ma na ten temat jakieś informacje - ale ja jeszcze nie widziałem na tym kanale tłymaczy - jedynie napisy przy emisji programów powtórkowych

Screenshot-2024-01-30-11-21-22-371-com-g

Ta tłumaczka pojawia się często w programach nadawanych na kanałach grupy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się już chyba inaczej nazywa ten program, bo od paru miesięcy już nie są nadawane programy z serii "Gorące pytania"

Program się kończy ok 5:30, a potem faktycznie do teraz nie ma programów z tłumaczem migowym

Screenshot-20240130-163722.png

Dzisiejszej nocy była nadawana powtórka programu "Gorących pytaniach nocą" z 2019 roku, więc nieźle się cofają w czasie, skoro aż z tego roku puszczają program

 

Przy okazji wPolsce.pl kombinuje przy etykiecie "na żywo":

Wczoraj po 13 zmienili podpis na "nowy", żeby w ciągu dnia w niektórych programach wracać do poprzedniego. A dziś ok 9 znowu zmienili ten napis na inny:

Screenshot-20240130-164858.png

Ciekawe, czy będą jeszcze jakieś inne wersje tego elementu?

Chociaż już dzisiaj nie wracali do poprzedniej wersji, (a jedynie delikatnie korygowali położenie,) więc to jest już chyba wersja ostateczna

 

Dodatkowo została zmieniona oprawa graficzna stacji - zapowiedź oraz zakończenie reklam - wzorowane na oprawie graficznej programu "W centrum wydarzeń"

Spoiler

Przed:

Po:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co chwila zmieniają swoje wejścia, ale aktualne program na żywo jest w dni robocze od 9:00 do 15:00 (pasmo "W centrum uwagi" i "Wywiad gospodarczy") i potem od 19:00 do 21:30 ("Podsumowanie dnia" i "Polityka na deser"). W sobotę jest premierowo "Salon dziennikarski" o 9:15. W niedzielę jest na żywo Msza Św. z Jasnej Góry. Przez resztę dnia idą zapętlone powtórki.

Typowych serwisów informacyjnych brak, jak i nie ma na bieżąco transmisji z Sejmu i z konferencji prasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2023 o 10:20, Poland napisał(a):
 
 

Ostatnio oglądałem wPolsce.pl i moją uwagę przykuła audiodeskrypcja w postaci napisów dla niesłyszących która to została wykonana dosyć niechlujnie i znając życie jakimś amatorskim programem gdyż wypowiedzi były przekręcone lub ucięte. Totalna amatorka ze strony tei stacji :(

Przecież to są napisy z YouTube'a. Nie wiem czemu się zaczytują do programu nadawanego "tradycyjnie", ale też zauważyłem, że się regularnie pojawiają.

W dniu 29.01.2024 o 20:39, swordfish napisał(a):
 
 

Wczoraj Jarosław Kaczyński powiedział, że powstanie silniejsza telewizja niż TV Republika. Czy mogło mu chodzić o wsparcie braci Karnowskich i mediów Grzegorza Biereckiego? W ostatnim tygodniu dziennikarze od Karnowskich byli częstymi gośćmi "Rozmów Niedokończonych" w Radiu Maryja. W Trwam przed chwilą widziałem fragment przemówienia Jakuba Maciejewskiego w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W pierwszym rzędzie siedział Ojciec Rydzyk i bił mu brawa.

Czy może powstać wspólny projekt Frartrii i Lux Veritatis? Takie wPolsce Trwam News?

W sumie chyba Kaczyński nie sprecyzował, że chodzi o kanał informacyjny, a wszyscy od razu założyli, że chodzi o konkurencję dla Republiki czy wPolsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W dzisiejszym programie "polityka na deser" prowadzący sdzieli w nowych fotelach

Zastanawiałem się, czy to nie fotele z Ikei, ale nie zgadza się kolor nóżek i ikość guzików na oparciu (nie zmieściło by się 5 guzików w rzędzie, przy takim rozstawie - wg mnie max 3 guziki), więc pewnie kupili te fotele od innej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...