Skocz do zawartości

Klejnot TV - interaktywne pasmo telezakupów


czapel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klejnot TV to pasmo telezakupowe emitowane w Polonii 1. Temat biżuterii to nie moja bajka, ale nawet taki laik w temacie jak ja dostrzega bardzo niską cenę za, wydawałoby się, wartościową biżuterię.
Czy wiecie o co w tym chodzi? Gdzie w tym tkwi haczyk? A może sami kupowaliście i chcielibyście podzielić się wrażeniami ;) Jestem ciekawy Waszych opinii.

Edytowane przez Barti
Ponieważ jest to pasmo nadawane w kilku różnych stacjach TV, a nie samodzielny kanał telewizyjny, poprawiono odpowiednio tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam z tym jest, ale ostatnio oglądałem na Polo, to ta baba co prowadziła program, takie głupoty gadała o tej biżuterii, np. żeby sobie wsadzić do buzi jedno z nich biżuterii, jak coś tam boli, to podobno pomoże.  A inna mówiła,że elegancka biżuteria Svarowskiego, pasuje idealnie do T-shirta, do zwykłych spodni, czy do trampków. Więc czasami można się pośmiać, z tych ich opowiadań.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie o co w tym chodzi? Gdzie w tym tkwi haczyk?

 

Program tani w produkcji, ludzie kupują (głównie starsi bo przecież w TV nie kłamią, a wnuczka/córka się ucieszy) 2+2=4.

Ten format podobnie jak telegry robi węgierskie: http://www.calltv.com/, tylko tutaj nie ma 'traf na otwartą linie' tylko sprzedają bezpośrednio aby zarobić.

 

A skoro są chętni to nic więcej nie trzeba dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno we włoskiej Rai Uno mówiono o pewnym szwindlu z biżuterią, tam jest mnóstwo takich telezakupów. Haczyk tam polega na tym, że te wszystkie rzeczy, za które niby trzeba zapłacić kilkaset euro (a i tak to oferta promocyjna), są tak naprawdę tanim szmelcem. I całkiem możliwe, że Klejnot TV działa na podobnej zasadzie. Zajrzałem z ciekawości do regulaminu na ich stronie, widać ewidentnie że tłumaczenie z Googla bo straszliwy bełkot tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi,że jak się pojawia aukcja, to np. jakieś kolczyki są, jest ich najpierw 40, a za kilka sekund, pojawia się informacja,że zostały 3. A prezenterka jeszcze wmawia,że tak szybko ludzie zamawiają.  Ledwo się aukcja pojawia i niby tyle ludzi już rzekomo zamówiło. Ściema jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi,że jak się pojawia aukcja, to np. jakieś kolczyki są, jest ich najpierw 40, a za kilka sekund, pojawia się informacja,że zostały 3. A prezenterka jeszcze wmawia,że tak szybko ludzie zamawiają.  Ledwo się aukcja pojawia i niby tyle ludzi już rzekomo zamówiło. Ściema jak nic.

Też mnie to zdziwiło, jak kiedyś na to trafiłem na Tele 5. Praktycznie przy każdej aukcji powtarza się ten sam scenariusz, szybko te sztuki towaru znikają. Zresztą podobny trik jest na samym początku, jak ustalają cenę. Najpierw jest bardzo wysoka, jakby się naprawdę u jubilera prawdziwego takie rzeczy chciało kupić, a potem w magiczny sposób spada. Choć pewnie to i tak jest jeszcze mniej warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Niedługo tak będzie, iż z Klejnota Tv zrobią 24-godzinną wersję kanału, dodam, że w kilku krajach min. we Włoszech i w Niemczech nadaje niekodowany kanał o nazwie Juwelo Tv, czyli taki zagraniczny odpowiednik naszego Klejnota.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...