Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W którym momencie obroniłem ITI? Przede wszystkim jestem pełen szacunku do tego kanału, ponieważ oglądam go stale. Zmiana ma prawo mi się podobać - w żaden sposób nie zakwestionowałem twojej opinii. Ale fakt faktem, że na telewizorze panoramicznym logo przystosowane do formatu w 16/9 zobaczysz w tej samej wielkości, co każdy inny użytkownik podczas emisji w 4/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś odnoszę wrażenie, że ciągle wybraniasz ITI, w każdej porażce potrafisz znaleźć plus :-) Być może się mylę, ale tak odczytuję twoje niektóre posty.

Logo zostało źle zaprojektowane. Kiedy je zmniejszysz widzisz krzyż, dobre logo jest doskonale widoczne w każdym rozmiarze i żaden telewizor nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nazywasz to porażką? Nie podoba Ci się, że komuś owa oprawa graficzna i logo TVN Turbo może się podobać? Twoja sprawa, ale uwagi odnośnie tego czy siłą wybraniam ITI zachowaj dla siebie. Zajmij się swoim Sims Clubem i "Pierwszą miłością" Polsatu - to twoje życiowe priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie jest trochę nie na miejscu, choć rozumiem, że nieco denerwują Cię zarzuty Kamila. Mnie się jednak zdaje, że porażką nie uwzględnia zmian w TVN Turbo tylko inne sprawy dotyczące ITI. Nie możemy pisać tak jak kiedyś? Luz. Choć go czasem brakuje.

 

W telewizorze 4/3 (taki teraz mam u siebie) logo jest niewyraźne, ale na telewizorach panoramicznych wygląda dobrze (panoramę mam w drugim pokoju, więc wiem - sprawdzałem). Generalnie zmiany dobre, poprzednia oprawa i logo już się znudziło. Zresztą TVN Turbo nie jest teraz kanałem typowo motoryzacyjnym a po prostu męskim. Zresztą uważam, że nowa oprawa jest stokroć lepsza od starej, która zawierała czarną planszę z animowanym logo. :D No i inną czołówkę reklamy.

 

Kolejny raz potwierdza się teza, że nie ma co komentować zmian przed ich wprowadzeniem. Inaczej to wygląda w komunikatach prasowych i w samej prasie a inaczej na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wkurza mnie [beep]enie na poziomie nastolatka - porobiły się na forach grupy zwolenników Polsatu oraz TVN, które są zarazem przeciwnikami konkurentów tych stacji. Przykro mi, ale nie przynależę do żadnej z nich, wyrażam jedynie swoje zdanie i mam prawo go bronić. Nikt natomiast nie ma prawa tego w ten sposób komentować, że bronie całej grupy itd.

 

Równie dobrze mogę prowadzić fanklub Hallmarku i nic nikomu do tego. Każdy robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nazywasz to porażką? Nie podoba Ci się, że komuś owa oprawa graficzna i logo TVN Turbo może się podobać? Twoja sprawa, ale uwagi odnośnie tego czy siłą wybraniam ITI zachowaj dla siebie. Zajmij się swoim Sims Clubem i "Pierwszą miłością" Polsatu - to twoje życiowe priorytety.

 

Już biegnę się strzelić sobie w łeb :-) Możesz mnie jeszcze powyzywać, nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Wręcz przeciwnie, poprawiło mi humor. Mogę przecież wyciągnąć twoją fotkę z Naszej Klasy, zamazać twarz i powiedzieć: "Karol, robienie głupich min, to twój życiowy priorytet". W tej chwili zniknął dla mnie Karol z forum SatKuriera i Media2.pl - zawsze inteligentnie odpowiadający, mający szeroką wiedzę, którego posty czytało się z przyjemnością. Co do popierania ITI, być może nawet tego nie zauważasz, w jaki sposób "wyrażasz swoje zdanie", ale ostatnio nie tylko ja to zauważyłem, jak reszta stacji jest tylko marnym puchem w twoich oczach w porównaniu do ITI.

 

Jeśli chodzi o oprawę... Jakbyś tak uważnie czytał co piszę, zauważyłbyś, że jej nie skrytykowałem - napisałem, że jest przyzwoita.

 

Co do logotypu. Musze cię niestety zmartwić. Trochę o projektowaniu takich rzeczy wiem, z różnych książek, kursów itp. Złota zasada mówi że, logotyp powinien być czytelny kiedy jest zmniejszony, logotypy TVN czy TVN7 równie dobrze wyglądają w 16x9 jak i 4x3 więc wszystko wskazuje na to, że ten z Turbo jest źle zaprojektowany.

 

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wygłaszać swoje mądrości tutaj na forum, powinieneś zgłosić się do redakcji na Wiertniczej i powiedzieć, jakie są twoje poglądy w temacie prezentacji grafiki na ekranie. Wypisując mi je tutaj na forum nic nie wskórasz, a tam miałbyś pole do popisu - i nie mówię tego teraz aby Ci dogryźć. Przecież w dzisiejszych czasach poszukiwani są tego typu fachowcy.

 

Kończąc wywód, z łaski swojej uszanuj fakt, że mając mało czasu na oglądanie telewizji ograniczam się tak naprawdę do oglądania kilku kanałów telewizyjnych. Chyba jest coś w tym, że nigdy nie byłem pozytywnie nastawiony do kanałów ze stajni Polsatu, mimo, że z większością z nich miałem do czynienia - po prostu mnie nie pociągają, ponieważ nie podoba mi się ich oferta programowa. Jeśli chodzi o TVP, to jestem zmuszony ją oglądać po kilka godzin dziennie i uważam, że częściowo naprawdę ma czym konkurować z prywatnymi nadawcami. O reszcie kanałów nie mam zamiaru się wypowiadać, ponieważ rzadko je oglądam - co najwyżej National Geographic i od święta Discovery Channel. Nic więcej.

 

Także kończę OT. Więc miejże człowieku szacunek do tego co wybieram sięgając po pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

uważam że nowe logo tvn turbo jest bardzo dobre bo w małym stopniu przeszkadza w oglądaniu programu.

widać już zmiane trendu czyli nowe logo innych kanałów jest półprzezroczyste np nfilmhd, nfilmhd2, polsat kino

najlepiej gdyby logo pojawiało się co pól godziny. przecież najważniejsza jest treść programu a logo to tylko "opakowanie" :jupi: najwżniejsza jest zawartość, jeśli dobra czyli apetyczna to można ogladąć bez opakowania czyli logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kant d*py te całą dyskuję o logo. Nikt o zdrowych zmysłach nie ogląda tv dla logotypów :roll:

 

Mnie martwi coś innego - linia programowa pt. "telewizja nowoczesnego mężczyzny", dla której targetem jest spektrum od metroseksualnych nastolatków, którzy próbują się dowartościować po co bardziej "niezależne" kobiety (wiele takich fanek tej stacji znam osobiście). Robi się z tego kopia wcale nie lepszego Polsatu Play :/

Szkoda, bo mogli brać przykład z najlepszych - Speed tv czy Motors Tv - a nie po prostu iść na łatwiznę. Stacja motoryzacyjna to stacja o motoryzacji, a nie gibających się tępakach udających niggasów czy jakiś talk show rodem z TVN Style :crazy: A jeszcze 2 lata temu nie było tak źle

 

Obecnie z paczki kanałów ITI najdłużej oko zawieszam przy Religia.tv - wbrew pozorom, przy oglądaniu nie towarzyszy mi napastliwe uczucie traktowania mojej osoby jako idioty, którego procesy myślowe dawno zastygły, wiec kończę prowokacyjnie:

 

"TVN Turbo - męska stacja ???"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że TVN Turbo linią programową już dawno przestało skupiać się na samej motoryzacji. Chociażby programy wędkarskie czy gadżeciarskie zostały wprowadzone na długo przed startem Polsat Play, nie wspominając już o nocnym paśmie erotycznym oraz filmach i serialach fabularnych. TVN Turbo chce poszerzyć swój target, dlatego się przeprofilowuje - to jest bardziej atrakcyjne dla reklamodawców, bo trafia się do szerszej grupy widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tvn turbo to na poczatku byl pierwszy kanal motoryzacyjny w polsce... i moglo tak zostac. Bo za chwilke na tvn turbo bedziemy szukac samochodow tak jak sportu na nsport i premier filmowych na nfilmach. Tak patrzac z perspektywy czasu, mozna powiedziec ze tvn kiedys robil bardzo dobre kanaly tematyczne, a teraz te ktore byly dobre psuje, a reszte pozamykal. Poki co u nas tylko C+ jaki by nie stworzyl kanal to jest dobry i nie zmienia to mijajacy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...