Skocz do zawartości

ŁukaszS11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, G2000 napisał(a):

Włączyłem na chwilę ten kanał i myślę że właściciel powinien zainwestować w mikrofony dla komentatorów bo mam wrażenie że jutuberzy mają lepszy dźwięk niż ci panowie.

Tak w ogóle to skąd oni komentują dla tego kanału? Jakieś studio? W Warszawie? Szczecinie? Online z domów?

Dzisiaj retransmitowany turniej z Mayakoby był komentowany ze studia w Szczecinie. Turnieje, które ja miałem przyjemność komentować (Jeddah, Hong Kong, Miami), robiłem z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cud, że udało się nadać na żywo turniej z Mayakoby i to z polskim komentarzem. Umowa na Liv Golf została podpisana praktycznie w dniu startu rozgrywek.

Komentowanie na kolejne transmisje zostało już dopracowane i jest realizowane w profesjonalnym systemie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudem będzie, jak będziecie mieli wyższą oglądalność niż jakiś mniej popularny kanał. Mogliście już dać sobie siana z golfem, bo to strasznie mało popularny sport. Weźcie zróbcie pasmo Adventure w środku dnia. Wrzućcie "Kontrolę graniczną UK", bo to się znacznie lepiej ogląda niż jakieś denne dokumenty o golfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Klopseł napisał(a):

bo to strasznie mało popularny sport.

Tak źle z tą popularnością to chyba nie jest.

Cytat

W Polsce, według szacunków Polskiego Związku Golfa, mamy około 7 tys. aktywnych golfistów, czyli takich, którzy uczestniczą w różnego rodzaju turniejach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał(a):

W tym tygodniu pozyskaliśmy nowe prawa sportowe. Wkrótce ogłoszenie po uzyskaniu wszystkich podpisów :)

Uff, czyli aż tak dennie to nie jest

Ale przedłużcie pasmo Adventure plss, bo ja w Polsacie mam z waszych kanałów tylko to, Antenę i TVC Super:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, PowerTV napisał(a):

 jak prawnicy skończą szykowanie umów i zostaną one podpisane :)

To jak to w końcu jest? Macie te prawa czy nie? Bo wcześniej pisałeś o pozyskaniu. A teraz informujesz, że jeszcze nie ma umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ok. 22:00 udało się coś poprawić technikom, natomiast problem chyba był ze strony przekazujących sygnał - mój podgląd też przycinał (nie było skaczącej czerni, ale zacinanie i przyspieszanie), nie było dzisiaj angielskiej ścieżki dźwiękowej, a reklamy jednak szły płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...