Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zmiany w telewizji n są bardzo korzystne.Kanały hd są zawsze mile widziane-czy są to nowe kanały, których nie było czy podmiana z sd na hd.Co do dubla tvn hd z godzinnym opóźnieniem-uważam , że to bardzo dobry pomysł-nie wszyscy maja dekodery z możliwością nagrywania, czasem można zapomnieć coś nagrać...,a tak -to już nic nie umknie z bogatej oferty kanału tvn (osobiście uważam , że to bardzo dobry kanał tv) Jeśli komuś się nie podoba dubel tvn-nie musi oglądać ;) .... zawsze może oglądać ten drugi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo korzystne zmiany

 

teraz na tvnhd +1 gęby wygladaja jak by je ktoś przez jakiś filtr programu graficznego przepuścił

rysy na potege

 

To nie jest hd to jest parodia hd

polecam kanały od 500

 

mam nadzieje ze dostane nowy regulamin i oddam dekoder na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Moim zdaniem zmiany w telewizji n są bardzo korzystne.Kanały hd są zawsze mile widziane-czy są to nowe kanały, których nie było czy podmiana z sd na hd

 

To teraz muszą tv Mango dodać Mango w HD!!!!

A te nowe kanały szmira totalna...!!!!

BBC HD 8 odcinków seriala powtarzanych cały dzień..!!!

Czas im wypowiedzieć umowe i oddać te wspaniałe kanały HD..!! Od 1 czerwca już mnie będzie N!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tez obcojezyczne napisy na BBChd bez mozliwosci wylaczenia? mam turborecorder a moze na innych jest mozliwosc wylaczenia? Kanaly bbc hd i foxlife hd polubilem i jestem z nich zadowolony a osoby ktore wypisuje ze byle co i nie moga sie doczekac az rozwiaza umowe niech tego tu nie pisza bo to nikogo nie obchodzi ze rozwiazuja umowe, to jest ich prywatna decyzja tylko nich to zrobia i nie wchodza do tego dzialu na forum.

 

Napisy byly tylko podczas jednego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem abonentem n-ki, ale podam info, że Jetix Play, to nie jedyny kanał który znika z oferty, kolejnymi mają być KidsCo i Movies24 (do końca 2010 r.). Oficjalne info: http://media2.pl/media/63893-telewizja- ... ow-tv.html

P.S. Doczytałem się, że już o tym było wspomniane, ale bez linku, więc pozostawię swój post, może kogoś zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie kanału BBC HDwww.bbchd.com w opcji wyboru kraju pojawiła się POLAND.

Po wyborze tej opcji przenosi nas jednak na stronę przygotowaną dla Skandynawii ale w okienku przewodnika TV czyli "Shedule" jest program na Polskę i jest napis "ON NOW in Poland", myślę że szybko ruszy pełna strona Polska bo BBC bardzo przykłada się do jakości dystrybucji swoich kanałów w Polsce. W końcu Polska była pierwszym kanałem w Europie na którym wystartowały 4 kanały tematyczne BBC. Nie ma się czemu dziwić, silna konkurencja na rynku i duże zapotrzebowanie na płatną TV, sprawia że Polska jest atrakcyjna, jeżeli chodzi o możliwości wdrażania nowych kanałów i usług TV

 

@Pawel85 skąd wiedziałeś tak wcześnie, że Movies 24 i KidsCo będą tylko do końca roku? Zdaje się że info na stronie n.pl pojawiło się nieco później.

W każdym razie jeżeli miałbym wybierać pomiędzy 3 wyłączanymi kanałami a kanałami, które dzisiaj dodano, zdecydowanie wybrałbym te nowe. KidsCo i Jetix Play, prawie wcale nie oglądałem a Movies jest w dosyć kiepskiej jakości przekazu choć ramówka nie najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 lata jak mam n to nie ogladalem ani jenego programu, filmu na movie24 wiec obojetne mi to jest. Myslicie ze oni nie robia badan ktore programy sa najniej ogladane bo ja mysle ze tak i movie24 to byl lider pod tym wzgledem.

 

Co do dzieciecych to sie nie wypowiadam bo jako ze jestem stary byk to nie ogladam bajek ale jak dzieci lubia no to moze troche szkoda. Wydaje mi sie ze zrobili badania ktory dzieciecy jest najmniej ogladany no i mamy lidera tego rankingu tylko do konca roku w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie jestem abonentem n-ki, ale podam info, że Jetix Play, to nie jedyny kanał który znika z oferty, kolejnymi mają być KidsCo i Movies24 (do końca 2010 r.). Oficjalne info: http://media2.pl/media/63893-telewizja- ... ow-tv.html

P.S. Doczytałem się, że już o tym było wspomniane, ale bez linku, więc pozostawię swój post, może kogoś zainteresuje.

Czyli w kolejnej platformie takie cuda. Movies 24 to szkoda raczej niemal nikomu nie będzie. KidsCo to troszkę inna sprawa - jest tylko w n. Tak samo jak CP wywalił dostępny jedynie u nich z satelity TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...