Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Minie miesiąc niedługo jak podpisałem umowę na moduł CAM :18 miesięcy pakiet familijny oraz Polsat Sport HD.Pierwsze 4 miesiące za 14,90,później za 42,90.Mailem zgłosiłem chęć negocjacji(rezygnacji) w związku z wyłączeniem kanałów BBC. Dziś telefonicznie otrzymałem następującą ofertę przedłużeniową:

-umowa na 29 miesięcy

-pierwsze 12 miesięcy w cenie 39,90 pakiety: Familijny HD, Sport HD,Extra HD, Katalog filmów VOD

- po 12 miesiącach możliwość rezygnacji z pakietów dodatkowych i opłacanie tylko pakietu familijnego HD w cenie 39,90.

Brak krótszej umowy,brak także możliwości w moim przypadku podpisania umowy tylko na Mini HD. Trochę mi zależy na Polsat SPORT HD. Wg nowej oferty musiałbym posiadać pakiet Sport HD za 20 zł a teraz wystarczy mi 5 zł. Proponowałem dodatkowe rabaty w ramach dotychczasowej umowy ale stanowisko CP jest tu bardzo sztywne. Pani-dość miła -zapowiedziała że jeszcze raz do mnie zadzwoni gdy tylko wpłynie pismo.

Pismo wpłynęło i miła Pani znów zadzwoniła z ofertą:

-umowa na 15 miesięcy

-pierwsze 5 miesięcy w cenie 0 zł za pakiety: Familijny HD, Sport HD,Extra HD, Katalog filmów VOD

-od 6-tego miesiąca obowiązek na Familijny HD- czyli minimum 39,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Pisze z telefonu wiec przepraszam za popraenosc pisania, wlasnie wszyslalem pismo z rezygnacja, polecony priorytet za potwierdzeniem odbioru, jak myslic8e, dojdzie na czas?? Powodem jest brak kanalow bbc, okres rozliczeniowy konczy mi sie 30 kazdego miesiaca, biezaca wplata lutowa jest zrobiona czyli marzec jest oplacony. Cp musi mi oddac ta wplate??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze troche za pozno. Ja wyslalem wypowiedzenie 1 lutego doszlo do nich 5 lutego(bylo w komputerze). Czekam do teraz na pismo o odeslanie dekodera. Wczoraj pan kosultant dzwonil az do przelozonego(tak ich naciskam czemu nie mam pisma bo 2 tygodnie regulaminowe minely). Wiec nie wem spamisko jak to bedzie w twojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA Dobrze ze Ty napisales, obserwuje Twoje posty od dawna i widze ze wiesz duzo na temat cp, czemu mam czekac do wielkanocy?? Mysle ze oferta familijny hd za 39,90, i dekoder hd za 49zl ew.+ 5zl miesiecznie za dekoder z dyskiem no i 3 msc bez oplat to dobra oferta ?? Ps. pracujesz w cp?? Ps2. Jak uwazasz, dojdzie pismo do srody?

Markar, gdzie dostales taka oferte?

 

Swoja droga to nie wiem co mam kupic,jedyne co ogladam to tvn, pakiet hbo i animal planet hd, innych kanalow po prostu nie ogladam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj wysłałem rezygnację z CP z powodu BBC listem poleconym. Trochę późno, ale trudno. I teraz niby od 1 lutego miałem 30 dni na to, czyli łatwo licząc rezygnacja może wpłynąć najpóźniej 2. marca. I teraz martwię się czy CP może nie "opóźnić" tego wszystkiego. Moje pytanie brzmi: Którą z poniższych dat CP traktuje jako datę wpłynięcia rezygnacji?

 

a) datę wysłania listu

B) data odebrania listu przez CP

c) data wpisania rezygnacji w systemie

d) inną - późniejszą?

 

Na zdrowy rozsądek między "b" a "c" może minąć nie wiadomo ile czasu. Czy może się zdarzyć sytuacja, że list powiedzmy wpłynie do nich 28 lutego, oni będą go trochę trzymać, rezygnację wpiszą do systemu 3. marca i wtedy - "ups, przepraszamy, ale rezygnować można było jedynie do 2. marca a my o tym wiemy od 3. marca"?

 

Mam nadzieję, że wyraziłem się dość jasno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamisko aktualnie skończyła się promocja świąteczna, weszła oferta lekkość opłat już nie ma 3 miesięcy przy 15 miesiącach, teraz jest tylko 1 miesiąc, lepszą ofertę otrzymasz przez telefon, poczekaj aż sami do Ciebie zadzwonią, jeśli chcesz wiedzieć odnośnie oferty APSów to najlepiej poczytaj posty dziabolka, od razu wyjdziesz z lektury wiedząc co masz o tym myśleć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz mysle ze napisalem w pismie : w zwiazku z usunieciem kanalow bbc wnosze o natychmiastowe rozwiazanie umowy na korzystanie z telewizji w ofercie premium, podalem numer pesel, moje pelne dane, numer umowy i numer obecnej karty w dekoderze (byla wymiana na sprawny dekoder z nowa kartą) ale nie podalem serii i numeru dowodu osobistego...numeru dekodera tez nie...nie wiem czy to przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spamisko88, ale się wygłupiłeś :roll: . Przecież takie pisma pisze się dziś na komputerze. Po prostu żal. Na twoim miejscu bym nawet się tym nie chwalił :>

:shock:

Niedługo chyba wstydem będzie używanie długopisu/pióra/czegokolwiek innego do pisania.

 

Nie widzę niczego złego w pisaniu pism odręcznie. Może mniej "estetycznie" to wygląda ale pismo to pismo i w obu przypadkach spełni swój cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie ręcznie ma jedną wadę, word nie sprawdza poprawności ortografii ;) a przy aktualnym poziomie i wymaganiach w szkołach widze że co drugi dzieciak nie umie pisać po polsku, dlatego teraz większość pisze na komputerze a spora część wręcz prosi o gotowe treści listów!

 

Chociaż kiedyś jak jeszcze pracowałem w telekomunikacji dostaliśmy pismo reklamacyjne napisane odręcznie ale tak ładnie że oprawilismy to w ramkę :) serio a co do sprawy to mimo że normalnie takie odrzucalismy (ktoś się podpiął i wydzwonił jej prawie 700zł) kobieta dostała umorzenie opłaty. Ale wątpię żeby w Polsacie zrobili coś takiego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie są dostarczane, ale są w przewozie w soboty i niedziele

 

wszystko zależy od urzędu pocztowego: są takie które dostarczają listy w soboty. u mnie ostatnio dostaję listy głównie w soboty (zbiorcze z całego tygodnia: efekt likwidacji kilku poczt w okolicy i ograniczenia etatów dla listonoszy). w Krakowie często także w soboty dostarczają pocztę, szczególnie polecone listy, ze zwykłymii różnie bywa.

 

Niewykluczone, że CP dostanie Twój list, z tematu wynika jednak że nic Ci nie da: źle napiasne i najprawdopodobniej nie rozwiążą Ci umowy bez ponoszenia kosztów, w zasadzie nie powinni nawet rozpocząc procesu zakańczania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedzial ze porobilem bledy i ze brzydko napisalem ??? Nie mam problemu z ortografia, teraz tego nie widac bo pisze na telefonie.

Ps. Nie moga odrzucic pisma tylko dlatego ze pismo jest napisane np. Niestarannie, bo wtedy by mozna bylo domniewywac ze waszym zdaniem ktos kto ma dysleksje nie jest sam w stanie zalatwic swoich spraw...nie wiem skad u was pomysl odrzucenia pisma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...