Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może czasami piszę z telefonu więc polskie znaki niekoniecznie. Żeby brak polskich znaków było największymi błędami na forach to byłoby dobrze :D

 

 

Dalej pozostanę przy tym, ze Wisła nie awansuję do LM...

 

Może ja po prostu nie lubię (to łagodne określenie) Wisły.

 

Trzeba tak było od razu mówić a nie pożniej dziwne teorie choćby taka że lepiej jakby grała w Lidze Europy a nie w Lidze Mistrzów. Ja spokojnie powiem że Legia nie awansuje do fazy grupowej LE i mam za tym lepszy argument w postaci mocniejszego przeciwnika niż przeciwnik Wisły. Wisła 60 % na awans , Legia 10 % 8) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat znów pokazał "klasę"

 

Pierwszy mecz Śląska Wrocław z Rapidem Bukareszt w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy będzie transmitowany na antenie otwartego Polsatu oraz Polsatu Sport Extra.

 

Mecz odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20:00.

 

Spotkanie Legii Warszawa ze Spartakiem Moskwa pokaże Polsat Sport. Mecz zostanie rozegrany w czwartek o godz. 18:00.

 

Wszystko pięknie - mają prawo zdecydować który mecz pokazać w otwartej telewizji, a który w kodowanej.

Tylko po jasny gwint umieszczać w programie telewizyjnym mecz, którego nie ma? To nie można od razu zamieścić tam meczu Śląska? Lepiej zamieścić mecz Legii, żeby spora część widzów po włączeniu telewizora miała "niespodziankę" ?

To już drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak wyliczyłeś te 39 % :D

 

Może miał program do wyliczania, taki jak kiedyś serwis 90 minut przed losowaniem Pucharów :wink:

Będę kibicował Śląskowi w meczu z Rapidem, tak jak to miało miejsce w czterech poprzednich meczach, mam nadzieje, że ugrają jakiś korzystny rezultat, chciałoby się zobaczyć polski klub w fazie grupowej LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki mecz dla Wisły,ale jednak wygrana.Apoel był silnym rywalem a nie jak niektórzy myśleli tylko formalność.Myślę że na Cyprze powinni obronić zaliczkę z Krakowa.

Czekam jak jutro zagra Legia i Śląsk.W obydwu meczach liczę na zwycięstwo ale o wygraną na pewno nie będzie łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy mówili, że w poprzednich edycjach po porażce na wyjeździe "cypryjczycy" wygrywali przeważnie u siebie i to dość wyraźnie. Mam nadzieję, że Wisła znajdzie na nich sposób na cyprze, a jest to prawdopodobne bo we wczorajszym spotkaniu trener gośći nie dowierzał w to że Wisła strzeliła im gola (nie stracili w końcu ani jednego od początku eliminacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak wyliczyłeś te 39 % :D

 

Może miał program do wyliczania, taki jak kiedyś serwis 90 minut przed losowaniem Pucharów :wink:

Będę kibicował Śląskowi w meczu z Rapidem, tak jak to miało miejsce w czterech poprzednich meczach, mam nadzieje, że ugrają jakiś korzystny rezultat, chciałoby się zobaczyć polski klub w fazie grupowej LE.

 

Po prostu chodziło o to że trochę mniej niż 40:D Jeżeli chodzi o stadion i mecz to jestem mile zaskoczony. Przyznam się bez bicia, że na stadionie byłem pierwszy raz, lecz sama oprawa zrobiła na mnie wielkie wrazenie. Kibice Wisły są kibicami z klasą. Melikson nie wypadł najlepiej w tym spotkaniu. Trochę mnie zawiódł, ale dzięki zwycięstwie szanse na awans są o jakieś 5 % większe niż były:D Jeżeli chodzi o atmosferę tam panującą to myślę, że jest wielu Wiślaków którzy w swoich krajach mają podobne warunki. Dlatego też zamiast niczego nie wnoszącego do gry Cwetana Genkowa(nie licząc wysokich piłek posyłanych do niego, które odgrywał do obrońców) postawił bym na znakomicie grającego w tym sezonie Bitona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła ma dobrą sytuacją przed meczem rewanżowym, każdy remis bramkowy daje jej awans, chociaż na Cyprze będzie bardzo ciężko, upalna pogoda może dać się we znaki piłkarzom i APOEL może mieć przewagę w tym względzie, bo gra na codzień w takich warunkach, ale myślę, że Wisła awansuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podali skład Legii na mecz ze Spartakiem. Już dawno się nie zdarzyło żeby w wyjściowym składzie grało 8 Polaków. Nie jestem rasistą, ale cieszę się, że to jednak w większości Polacy grają w takim meczu (bez względu na ewentualny wynik). Dla porównania w Spartaku gra w pierwszej jedenastce gra 2 lub 3 Rosjan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła ma dobrą sytuacją przed meczem rewanżowym, każdy remis bramkowy daje jej awans, chociaż na Cyprze będzie bardzo ciężko, upalna pogoda może dać się we znaki piłkarzom i APOEL może mieć przewagę w tym względzie, bo gra na codzień w takich warunkach, ale myślę, że Wisła awansuje.

Wisła jeśli zagra to co zagrała w pierwszym meczu, to nie ma najmniejszych szans.

Wisła to zespół "panienek" lub jak to woli "drewno" naprzeciw żwawych Cypryjczyków. W pierwszej połowie, to oczy przecierałem ze zdumienia kto gra u siebie. Tak przygnietli Wisłę.

A opinie pomeczowe komentatorów tudzież byłych piłkarzy to tylko przymilanie się i ukłon w stronę piłkarzy, bo inaczej zwłaszcza na antenie nie wypada.

Nie odbieram im chęci, poświecenia i waleczności w tym meczu ale to wszystko za mało. Jeden zero to marna zaliczka, jeśli Wisła nie poprawi swoich umiejętności, to wszystko inne nie ma znaczenia. Podobno szczęście sprzyja lepszym.

Czy myślicie, że mnie i wielu nie byłoby przyjemnie gdyby przeciwnicy wyjeżdżali stąd z bagażem bramek.

O to cała prawda i nasza rzeczywistość piłkarska. Marna. W ogóle puchary, to raport ze stanu polskiej piłki. Jaki jest każdy widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...