Skocz do zawartości

T-Mobile - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, mastano napisał:

 

Tyle razy próbowałem to zrobić, jeździłem po całym Trójmieście. W końcu się okazało, że to „urządzenie”, na którym to robią, się zepsuło. Wymiana na nową kartę nie wchodziła w grę, bo nie byłem właścicielem tej karty. 

W sensie jeździłeś po punktach Orange ? PIN można zdjąć wkładając kartę do telefonu i wybierając odpowiednią opcję z menu. Gdzieś czytałem, że na bardzo starych telefonach to nie zawsze działa. Ja miałem pod ręką 6-letnią Nokię Lumię i blokada zeszła bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2021 o 16:57, Jax napisał:

Ja mam włączony pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i 10GB Internetu za 30 zł miesięcznie.

Jestem bardzo zadowolony z oferty T-mobile na kartę.

W Heyah za 19.99zl masz wszystko bez limitu i 20gb.

1 minutę temu, Bartolini1379 napisał:

W Heyah za 19.99zl masz wszystko bez limitu i 20gb.

Masz okropnie drogi pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł to o 50% więcej, niż 20 zł. ;)

 

W kwestii porównań ofert tzw. nolimit na kartę mogę polecić to zestawienie. Jest tam czytelnie rozpisane, co dostajemy w pakiecie (czasem bywa nielimitowany transfer do wybranych aplikacji), czego dany pakiet nie obejmuje (może nie obejmować np. MMS-ów), czy dostajemy lejek (ograniczenie prędkości) po wykorzystaniu pakietu GB (i jak szybki/wolny).

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 12:49, poselsuski napisał:

@mastanoCo pokazuje Ci się pod kodami:

1. *512*2*1#

2. *500*2#

 

Mam kartę w modemie, w którym nie ma możliwości wpisania tych kodów.

 

22 godziny temu, maniek357 napisał:

W sensie jeździłeś po punktach Orange ? PIN można zdjąć wkładając kartę do telefonu i wybierając odpowiednią opcję z menu. Gdzieś czytałem, że na bardzo starych telefonach to nie zawsze działa. Ja miałem pod ręką 6-letnią Nokię Lumię i blokada zeszła bez problemu. 

 

Niestety nie było możliwości zdjęcia kodu w telefonach, stąd musiałem jeździć po salonach. Jak się okazało - bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oferta Heyah01 (20 GB) za 19,99. Działa to na zasadzie subskrypcji (jak Orange Flex). Natomiast opinie o tej ofercie są bardzo nieciekawe, wystarczy przejrzeć temat na forum telepolis. Także cena to nie wszystko, czasem warto dołożyć 5 - 10 zł i mieć pewną i działającą stabilnie usługę, a w razie problemów móc załatwić sprawę osobiście w salonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W T-Mobile w taryfie GO! przy pakiecie S wychodzi 20 zł miesięcznie za nolimit rozmów i SMS plus 8 GB Internetu (1 GB z pakietu + 7 GB za doładowanie 20 zł). Pakiet przedłuża ważność konta, więc odpada troska o ważność konta na połączenia wychodzące.

Tylko w moim wypadku zmiana taryfy trwała kilka godzin, więc trzeba odrobiny cierpliwości na migrację.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastanoGeneralnie zasada jest taka: 1 pakiet internetu dostajesz za sam fakt doładowania konta, drugi za wykupienie a potem odnowienie pakietu XL. Dla uproszczenia: załóżmy, że 1 kwietnia ładujesz konto kwotą 40 zł - dostajesz za to 20 GB internetu ważne 30 dni - ten pakiet jest rozliczany w pierwszej kolejności. Tego samego pierwszego kwietnia włączasz pakiet XL - za 39 zł, dostajesz pełny no-limit + kolejne 20 GB, które będą rozliczane w momencie gdy wykorzystasz już te "pierwsze" 20 GB z bonusu za doładowanie. 30 dni później - znów ładujesz za 40 zł - dostajesz 20 GB za doładowanie, tego samego dnia odnawia się również pakiet XL i tak w kółko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od wtorku będę abonentem tylko sieci T-Mobile. Właśnie złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z Plusa, którego zasięg w moim bloku był skandaliczny.

 

Mam porównanie jednego operatora i drugiego, ponieważ od dwóch miesięcy mój modem działa na karcie T-Mobile. Mieszkam 10 minut od centrum Gdańska, a często zdarzało się, że zasięg polskiego Plusa był gorszy niż na wsi. Za to niemiecki Telekom ma u mnie zasięg perfekcyjny, a to wpływa na to, że internet śmiga mi, że hej.

 

Jednak minusami T-Mobile jest to, że nie ma tu tak dużych pakietów internetu jak w Plusie i trzeba tu częściej doładowywać konto. Tam za 100 zł można było wykupić pakiet 100 GB, odnawiany co 100 dni. W T-Mobile mamy 45 GB za 45 zł, ale który się nie odnawia. W sieci Polkomtela wystarczyło mi, jak raz na pół roku doładuję konto kwotą 150 zł i wybiorę sobie albo to co wyżej, albo nielimitowane rozmowy, SMSy i ileśtam giga za 25 zł miesięcznie. Ale dla mnie podstawa to dobry zasięg, więc mam nadzieję, że szybko z tej sieci nie wyparuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 7.02.2022 o 17:29, tyrla napisał:

100 GB co miesiąc za darmo (łącznie 1200). W taryfie bez limitu L lub XL. Oferta L kosztuje 30 zł/mc, natomiast XL 39 zł/mc.

https://www.t-mobile.pl/rok-internetu

 

A o co chodzi w tych taryfach z tym Supernet Video? Niby nie pobiera danych z limitu ale w jednej taryfie DVD a druga HD. Jak to może wyglądać gdyby ten materiał puścić na duży tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Lecz trudno dokładnie określić, kiedy będzie Ci ściągać z konta, a kiedy nie. Ja, mając Supernet Video HD, po odpaleniu YouTube lub Netfliksa, potrafię mieć wielokrotnie ściągne GB z konta. Ale czasami się zdarzy tak, że nie zostaną one zabrane.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, ze wszystkich sieci, najlepiej na moim osiedlu działa T-Mobile. Z obecnych pakietów jestem zadowolony, zwłaszcza z „Bez Limitu XL” i promocji 100 GB miesięcznie przez rok. Lecz musisz pamiętać, że jakbyś chciał kupić to pierwsze, to dostaniesz też usługę, która praktycznie nie działa. I nie możesz jej odmówić.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos widzę że ta forma korzystania z internetu to będzie lipa. Plus gorsze oferty i słaby zasięg w sumie podobnie jak T mobile. Niby mogę pokombinować i założyć anteny na zewnątrz ale nie wiem czy to ma sens bo skoro kombinuja w ofercie na kartę  to zapewne są i kombinacje w abonamencie z tym niby nie limitowanym internecie i w najdroższej opcji nielimitowanej prędkości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli abonament przez kartę SIM, a nie przez światłowód, to tak. Tu zawsze będą kręcić i to w każdej sieci. Jakieś 10 lat temu byłem w Play'u, gdzie był podobny pakiet, ale w ofercie na kartę. Wszystko było fajnie, póki pod koniec miesiąca nie zwolnił mi gwałtownie internet. Co się tu okazało - pakiet nie był nielimitowany, tylko miał więcej giga niż inne. I to była jedna z przyczyn mojego pożegnania się z tą siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...