Skocz do zawartości

T-Mobile - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Ten internet z telefonu  byłby na okres przeczekania właśnie na światłowód. Z którym niestety tak się p.... że juz mi sie niedobrze robi. Bo wolną do 5 mega mogę mieć Neostrdę choc nie wiem w jakiej cenie bo właśnie mi sie 14 maja umowa określona kończy. A tu to wiadomo amatorka na całego jeden konsul mówi że zostanie po staremu za 35 zeta a drugi że ok 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedna wielka ściema. Tak sobie myślałem  żeby tą ofertę potestować i sprawdzić jak to u mnie działa i następnie brać abonamet i mieć interet przez telefon w tv czy laptopie na przeczekanie przez jakiś czas.
O ile wiem, to Supernet Video nie działa przy udostępnianiu internetu z telefonu na inne urządzenie (zabiera dane z pakietu). Generalnie wg mnie dużo lepszą usługą jest Video Pass w Orange, gdzie nie ma limitów na jakość video i usługa działa także przy udostępnianiu internetu na inne urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś starter Orange.Zresztą sąsiedzi testowali już różne oferty czy to telefoniczne czy internetowe jeśli chodzi o zasięg. I najlepiej wypada T mobile i Plus. Tylko znajomi nie mają takich potrzeba jak ja czyli oglądania tv przez internet. Choć w przypdku tych sieci to zasięg też jest minimalny czyli jedna kreska lub żadna.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsc na mapie taki zasięg , to że ktoś ma XXXjowy zasięg od pomarańczy u siebie nie oznacza że np. ja od nich będę mieć taki jak Ty - w moim przypadku nawet udawane 5G świeci na pełnych " kreskach" i do tej sieci i oferty zastrzeżeń nie mam , z kolei plus non stop zapchany , " t" ma swoje dni i kruczki ale zaraz po pomaranczy jest dla mnie uzyteczny , play im dalej w las tym wiecej bluzgania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange u mnie to dziadostwo zasięg słaby a Neostrada to nędza. Obsługa to żenada skrzynka uszkodzona przez drogowców 2-3 lata temu jest zabezpieczona kawałkiem folii🤣Play to nastęne dziadostwo znajomi mają i często jest problem z dodzwonieniem i porozmawianiem normalnie. Niby cuda zawsze się dzieje jak sie to cudo przełącza na inne nadajniki. Plusam mam już kilknaście lat działa raz lepiej raz gorzej. T mobile widzę ma najlepsze oferty tylko ciekawe jak to działa. W rodzinie są telefony w tej sieci  i u mnie też jedna kreska w domu lub wcale. Za jeden sąsiad pomontował  jakieś słabe anteny zewnętrzna i ma zasięg bardzo dobry i podobno internet na telefonie działa bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słabego zasięgu jedyna opcja to postawienie routera LTE. Ja tak zrobiłem na wsi - wziąłem z Flexa drugą kartę SIM (jest darmowa) i włożyłem do routera ZTE MF286 (używka kupiona za 200 zł). Router stoi w miejscu, gdzie jest najlepszy zasięg. Prędkości to stabilne 25-30 Mbps bez zewnętrznych anten - już sam router ma wbudowaną lepszą antenę niż telefony. Zupełnie wystarczające do oglądania streamingu, A do rozmów Wifi Calling. Całość sprawdza się świetnie. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357 ma tak drugi sąsiad z ofertą T mobile. U niego na modemie t mobile pokazywał na podwórku ok 5 mega niestety. Na telefonie było jeszcze mniej. Nie wiem czy ma jakiś kiepski modem czy aż taka lipa z zasięgiem. zawsze mnie ciekawił ten Wifi Calling i co sie dzieje gdy jestem poza zasięgiem wi-fi. Działa normalnie na sieci czy trzeba przełączać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi Calling to usługa, dzięki której rozmowa zamiast po sieci komórkowej, leci po Wifi. Nie ma tu żadnych ograniczeń ile osób może jednocześnie korzystać z usługi na tej samej sieci Wifi. Ważne jedynie, aby telefon obsługiwał tą usługę. Lista jest np tutaj https://wificalling-volte.pl/

Edytowane przez maniek357
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

4800 GB przez rok w ofercie GO! L za 45 zł. 400 GB co miesiąc. Gigabajty kumulują się.

2400 GB przez rok w ofercie GO! M za 35 zł. 200 GB co miesiąc. Gigabajty kumulują się.

https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...