Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem??

 

Full CP kosztuje 100,79zł (Super Film + PlayboyTV)

Natomiast Cyfra Full kosztuje 186zł (Prestiż, RelaXXX i HD)

 

Czyli tak szybko CP sie nie zbliży do Cyfry, zwłaszcza że nie ma Canal+

Doliczając do Cyfry jeszcze Opcję VOD to wyjdzie 201zł za Telewizję co jest spora kwotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świadczy raczej o tym, że cyfra zdziera na maxa domagając się np dodatkowej oplaty za Discovery czy National Geographic. Chcą zbić jak najwięcej szmalu nie dbając o abonenta. Oferta CP jest niby uboższa od oferty Cyfry? Zgoda - uboższa o Canal+ i ew. National Geographic. Reszta to jest praktycznie to samo, z tymże za przyzwoitą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tylko świadczy o tym, że oferta CP jest uboższa niż C+.

 

Dobre żarty, chcesz mieć w pakiecie w C+ Discovery? Musisz zapłacić. Chcesz mieć AXN? Też musisz zapłacić. Nie masz CN, Disney CH, Polsat Sport, 4x BBC, E!. A co masz w CF+ niby lepszego? Minimini, Planete, jaieś lipne Zig Zap, i 4 filmowe + lipne MTV i dobre TRACE. Czyli tak naprawdę Planete, Minimini, TRACE i te 4 filmowe ratują C+ :P w pakiecie porównywalnym do familijnego.

 

Pozdro xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus - mowa była o Full Pakiecie... Wiem, że chcesz podawać fakty tak jak Ci jest wygodniej, ale ja wolę byś pisał obiektywnie, a nie wygodnie :P

Porównanie Full Opcji jest bez sensu. Bo co porównujemy?? Platformę która ma kanały do platformy która ma to samo + VOD, HD i Canal+.

Porównać, to sobie możecie Familijny do Podstawowego (moim zdaniem tutaj CP miażdży C+), ale nie Full Opcje... To tak, jakby zapałki do zapalniczki porównać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant

To nie jest dobre porównanie. Poprostu oferta CP jest lepsza. Canal+ to zwyczajne przepłacenie za te same kanały. Kilku moich kumpli ma CP dlatego, żeby mieć OE. Ale za Discovery i inne kanały musieli zwyczajnie dac sporo więcej. To nie jest tak, że w biedronce płacisz taniej i kupujesz towar tej samej jakości, bo to jakisz szajs (banany z Chin itd. :D ). Tu płacisz zwyczajnie ZA TO SAMO, tylko drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru bronić C+, bo na to nie zasługują, ale moim zdaniem HD, VOD (można powiedzieć, że już jest), oraz 4 najlepsze ligi świata i najlepsze filmy Premium to jednak nie jest to samo co oferuje CP...

Tego "towaru" na CP nie ma, więc jak ktoś chce go zakupić to idzie do C+.

 

Całej tej kłótni winne jest bezsensowne porównywanie FullPakietów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAKUS - Rozwaliłeś mnie ;] "Dobre żarty, chcesz mieć w pakiecie w C+ Discovery? Musisz zapłacić. Chcesz mieć AXN? Też musisz zapłacić " a w CP dają za darmo ?LOL,nie mam zamiaru bronic CP fakt jest tanio ale co tu porównywać oferty . . . Canal + -BRAK a w Canal + są lepsze premiery niz w HBO ! Comedy Central -BRAK,ZIG ZAP -BRAK (zigzap nie jest zły ! )i dużo wymieniać . . . 1 kanał HD w cyfrze jest 3 . . . nieiwiem co tu porównywać . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu CP lepiej odpowiada upodobaniom przecietnej rodziny. To ze w C+ sa lepsze premiery to i tak niezbyt wiele osob przekonuje, bo gdy przecietny Kowalski przychodzi z pracy to wieczorem oglada wiadomosci, Na Wspolnej, albo jakis sport, a gdy chce film to za 6 zł wypozyczy i nie musi co miesiac przeplacac 50 zl :P

 

Nikt nie neguje tego ze w C+ jest lepsza pilka i filmy, tylko wezcie pod uwage ze niektorzy nie stawiaja tego jako priorytet, jednak czasami lubia obejrzec. Dla maniakow sportu (nie tylko pilki noznej) nie ma lepszej platformy ;) Oczywiscie mozna powiedziec ze w CP jest "duzo nic nie wartych kanalow", jednak ja lubie obejrzec sobie jakis program dokumentalny (paczka Discovery, BBC Know., Travel), potem serial (paczka AXN, BBC Ent.), a na koniec siatkowke, zuzel, pilke reczna czy F1. Potem przychodzi moja mama i wlacza sobie BBC Lifestyle, TVN Style, TVN Turbo czy jakis film na Kino Polska/Cinemax.

 

Takich przykladow mozna mnozyc. Nie ogladam duzo TV, ale wiem ze za kazdym razem gdy wlacze, trafie na cos ciekawego z roznych dziedzin i nie bede ogladal tylko ligi angielskiej i hiszpańskiej na C+ czy Lige Mistrzow na N ;) Jeszcze do tego dodac nizsza cene i wybor jest w miare prosty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonjo - Ale czy ktokolwiek krytykuje, że ktoś wybrał sobie CP zamiast N czy C+?

Ja mówię tutaj tylko o głupim porównywaniu full opcji, a dyskusja nagle przeszła, że ludzi interesuje tylko podstawowa oferta... Nie mam nawet zamiaru negować tego, że ktoś wziął sobie taką czy inną ofertę.

 

Odnoszę nieodparte wrażenie, że każdy pisze sobie po swojemu nie odnosząc się w ogóle do dyskusji, która i tak zaczyna odbiegać od tematu 8)

 

Poza tym uwielbiam takie uogólnienia:

a gdy chce film to za 6 zł wypozyczy i nie musi co miesiac przeplacac 50 zl

To jest właśnie przykład porównania zapałek (1 filmu), do zapalniczki (kilkunastu filmów), które jest notorycznie stosowane przy porównywaniu FullOpcji.

Ewentualną platformę TVP, której Max abonament będzie wynosił powiedzmy 30zł to niektórzy będą chyba wynosić na szczyty :mrgreen: No będą najtańsi przecież :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ma ponad 1mln CP ponad 2 mln i co tu porównywac??? :D
Tylko dziwnym trafem ma większe zyski a to wskazuje że z dobrodziejstwa CP przy tak znacznej różnicy abonentów gro jej stanowią abonenci pakietu mini i tyle.Pozdrowienia

 

No tak dziwnym trafem C+ ma większe zyski mając połowę mniej abo- to nie dziwny traf, to nie większość z pakietem "mini" w CP- tylko żabojady starają się jak najbardziej wyżyłować polaków, którzy zawsze chwalą cudze- swojego nie znając.

A że próżniaków u nas nie brakuje to biorą C+ z najniższym pakietem ale na ścianie zawsze mogą się pochwalić anteną "najlepszej platformy" :wink: a co niech "bida" patrzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ma ponad 1mln CP ponad 2 mln i co tu porównywac??? :D
Tylko dziwnym trafem ma większe zyski a to wskazuje że z dobrodziejstwa CP przy tak znacznej różnicy abonentów gro jej stanowią abonenci pakietu mini i tyle.Pozdrowienia

 

No tak dziwnym trafem C+ ma większe zyski mając połowę mniej abo- to nie dziwny traf, to nie większość z pakietem "mini" w CP- tylko żabojady starają się jak najbardziej wyżyłować polaków, którzy zawsze chwalą cudze- swojego nie znając.

A że próżniaków u nas nie brakuje to biorą C+ z najniższym pakietem ale na ścianie zawsze mogą się pochwalić anteną "najlepszej platformy" :wink: a co niech "bida" patrzy :mrgreen:

Kol.fezuj czy Ty żyjesz w głębokim PRL-u czy w dzisiejszych czasach gdzie cała gospodarka światowa połączona na zasadzie naczyń.Dlatego obecnie każdy kryzys na dalekim wschodzie czy dalekim zachodzie odbija się i u nas co widać najlepiej na naszej giełdzie.Jak tak się boisz że jakiś obcy kapitał będzie Cię wyżyłował to nie powinieneś kolego korzystać prawie z niczego a szczególności z banków,większych sklepów itp bo Cię jakiś Włoch,Niemiec czy inny wyżyłuje.A kolega Solorz /pozostałych nazwisk nie pamiętam/stworzył jedyną telewizję bez abonamentu a później zmienił zdanie nie wyżyłował wielu?Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAKUS - Rozwaliłeś mnie ;] "Dobre żarty, chcesz mieć w pakiecie w C+ Discovery? Musisz zapłacić. Chcesz mieć AXN? Też musisz zapłacić " a w CP dają za darmo ?LOL,nie mam zamiaru bronic CP fakt jest tanio ale co tu porównywać oferty . . . Canal + -BRAK a w Canal + są lepsze premiery niz w HBO ! Comedy Central -BRAK,ZIG ZAP -BRAK (zigzap nie jest zły ! )i dużo wymieniać . . . 1 kanał HD w cyfrze jest 3 . . . nieiwiem co tu porównywać . . .

 

Chodziło mi o to, że w CP w pakiecie porównywalnym cenowo do Cyfry są 3 Discovery i AXN; a tam za te kanały trzeba dopłacić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...