Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie obecna podwyżka idealna okazja dla osób, które chcą np. zmniejszyć pakiet a np., tego nie mogą np. promocja grudzień /styczeń 2011

Ja mam pakiet Optimum HD z rabatem do września - cena od września 90

Plus pakiet Canal plus Premium z ceną 19.90 a od września w cenie ponad 35 zł

Plus dekoder za wynajem za free przez cały okres umowy 19 miesięcy.

Średnia z rabatem około 90 zł, wg mnie za to, co oferuje Cyfra delikatnie za dużo 75 byłby maks.

 

Hm ilu z was ogląda non stop wszystkie kanały? Ja osobiście nie mam czasu, od czasu do czasu mecz wieczorem, jakiś film a osobiście od 4 lat nic nie nagrałem na dekoder :lol:

 

Wg mnie pakiet Komfort z canal plus za 60 zł z możliwością zakupu dekodera HD zwykłego, jest uczciwą ofertą i z takiej skorzystam W związku z powyższym wypowiedzenie składam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj nie ma szans na dekodery PVR za free.

 

A można ugrać cos innego, lepszego niż dla nowych klientów. Chyba przy przedłużaniu umowy czy przy innych propozycjach dla obecnych klientów można co nieco "wywalczyć"? Choćby na MR za 1 zł jest jakaś szansa? I pisał już użytkownik, że zaproponowano mu C+ Kompakt za 62 zł, a przeciez dla nowych przez internet jest 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest szansa na upusty przez tą zmianę regulaminu?

Jak już mówiłem, dzisiaj miałem 2 telefony od Cyfry. Proponowali mi to, co obecnie dostają nowi, czyli full opcja za 129zł, PVR 10zł, 15zł multiroom i umowa na 19 miesięcy. W dwóch rozmowach to samo proponowali, jednak powiedziałem, że się zastanowię bo mam czas do końca kwietnia a czas działa na moją korzyść 8)

Wątpię, żeby dali coś lepszego, bo moje wypowiedzenie poleciało do C+ w związku ze zmianą regulaminu, a nie z powodu kończącej się umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzica umowę wypowiadam w poniedziałek,będzie płaciła 46zł po tej zmianie,ale widzę nawet 36zł dla internatów(żaden problem zamówić tak) i tu zyskam 10zł,zobaczę czy chociaż te 36zł zaproponują na ten kompakt,a jak nie cóż,podpisze inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj nie ma szans na dekodery PVR za free.

 

A można ugrać cos innego, lepszego niż dla nowych klientów. Chyba przy przedłużaniu umowy czy przy innych propozycjach dla obecnych klientów można co nieco "wywalczyć"? Choćby na MR za 1 zł jest jakaś szansa? I pisał już użytkownik, że zaproponowano mu C+ Kompakt za 62 zł, a przeciez dla nowych przez internet jest 60 zł.

 

 

Jesli dzwonia z propozycja zostania po wyslaniu wypowiedzenia w zwiazku z zmiana regulaminu to na dzisiaj nie ma co liczyc na jakies ekstra oferty niz to co moga dostac nowi abonenci. Mysle ze dopiero blizej Wielkanocy bedzie mozna cos ugrac (jesli wogole, bo w ostatnie swieta tez dawai przedluzajacym to co nowym). Chociaz za tydzien maja do mnie dzwonic i sprobuje cos jeszcze wycisnac, ale uwazam ze szanse sa male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obejmie Cię najbliższa podwyżka opłat abonamentowych lub chociaż otrzymałeś listownie od CYFRY+ nowy regulamin to możesz wypowiedzieć umowę.

Wzór wypowiedzenia umowy oraz więcej informacji na ten temat znajdziesz bez problemu na tym forum więc :szukaj: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pare miesiecy temu podpisałem umowę na Kompakt i opcje Canal+. Nie wiem czy teraz opłacałoby mi sie wypowiedzieć umowę i podpisać ją na nowo choćby na tatę.

W tej chwili mam zniżkę 50% (Na kompakt chyba było 7 miesiecy), a w obecniej ofercie widze zniżke na C+ 4 miesiące, ale Kompakt już chyba takiej nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mój błąd. Ta zniżka dotyczyła Multipakietu.

 

Zastanawiam sie czy wypowiadać umowe czy nie. Niedługo powinien rozstrzygnąć sie przetarg na ekstraklase i jesli kupi go n, to bede żałował, ze nie wypowiedziałem umowy, natomiast jesli wygra C+, to bede musiał płacić większy abonament. Ehh, nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator nie wyłącza sygnału punktualnie więc powinieneś jeszcze trochę pooglądać ofertę, ale ile potrwa takie oglądanie to zależy od tego kiedy aktualizacja uprawnień odbioru spadnie na Twoją kartę abonencką. Sygnał możesz mieć wyłączony już po kilku godzinach od zakończenia ostatniego miesiąca umowy lub w skrajnym przypadku, jeśli Twój dekoder nie przepuszcza uprawnień to możesz śmiało oglądać CYFRĘ+ nawet do końca maja bieżącego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem coś takiego

W związku z przesłaną korespondencją oświadczam iż nie zgadzam się na zmianę regulaminu umowy o abonament.

Dlatego proszę o rozwiązanie umowy.Mój numer abonenta to xxxxxx-x.

Może być?

 

 

wszystko fajnie i pięknie ale jak wysłałem rezygnację to co z ich kartą i moim dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartę muszę oddać do punktu gdzie kupiłem czy wysłać pocztą czy do jakiegokolwiek innego punktu c+, bo jeśli chodzi o dekoder to go zakupiłem (jest to PACE 2221) czy też coś z nim mam robić czy muszę go oddać. Jeśli zaś chodzi o zwrócenie karty to muszę oddać w ciągu 30 dni od dnia wysłania rezygnacji (wysłałem 18-03-2011) czy dostanę jakieś info z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...