Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem w wypowiedzeniu:

Ja XXX XXX uprzejmie informuję, iż wypowiadam Umowę o Abonament nr: XXX zawartą w dniu XX.XX.2011r z powodu braku akceptacji nowego regulaminu.

Z poważaniem

i tu własnoręczny podpis

 

 

mam nadzieję, że taka forma im będzie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Rezygnacje z powodu zmiany regulaminu wyslalem 10.03. Doslownie przed chwila telefon z Cyfry+ z pytaniem co moga mi zaproponowac zebym z Nimi zostal. Umowe mam do konca stycznia 2012. Na dzisiaj zaproponowali to co dla nowych abonentow wedlug oferty od dzisiaj obowiazujacej. W moim przypadku Kompakt z Canal + HD, do tego HBO HD, 5 kanalow HD i dekoder ten kotry mam obecnie za 10zl wynajem. Razem 110 zl i umowa na 19 miesiecy. Czyli dokladnie to co daja nowym. I ta cena obowiazywalaby juz od kwietnia. Na razie wstrzymalem sie do przyszlego Czwartku jak juz bedzie wiadomo co z przetargiem na E-klase.

 

 

Jak myslicie, w kwietniu dadza cos wiecej czy raczej tylko takie beda mieli propozycje dla tyc co wyslali wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Rezygnacje z powodu zmiany regulaminu wyslalem 10.03. Doslownie przed chwila telefon z Cyfry+ z pytaniem co moga mi zaproponowac zebym z Nimi zostal. Umowe mam do konca stycznia 2012.

 

Napiszę to nie bez satysfakcji: A nie mówiłem :P

Niektórzy tak się napinali, że Cyfra na pewno nie będzie dzwonić do osób z wypowiedzeniami z powodu braku akceptacji regulaminu, a okazało się tak jak przewidywałem. Postraszyli, żeby jak najmniej osób złożyło wypowiedzenia a teraz i tak zawalczą o klienta, bo jak już pisałem, kto o zdrowych zmysłach dobrowolnie pozbędzie się niemałej grupy klientów? Dziwię się jednak, że tak szybko zaczęli dzwonić. Myślałem że wstrzymają się do kwietnia, tak by Ci co się przestraszyli z powodu braku ofert utrzymaniowych nie mogli już złożyć wypowiedzeń. Tak więc nie pozostaje nic innego jak składać wypowiedzenia i targować się o jak najwięcej, a w razie czego zawsze można w ostatniej chwili rezygnacje wycofać. Nic się więc nie traci (poza kilkoma złotymi na wysłanie listu), a można tylko zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Rezygnacje z powodu zmiany regulaminu wyslalem 10.03. Doslownie przed chwila telefon z Cyfry+ z pytaniem co moga mi zaproponowac zebym z Nimi zostal. Umowe mam do konca stycznia 2012. Na dzisiaj zaproponowali to co dla nowych abonentow wedlug oferty od dzisiaj obowiazujacej. W moim przypadku Kompakt z Canal + HD, do tego HBO HD, 5 kanalow HD i dekoder ten kotry mam obecnie za 10zl wynajem. Razem 110 zl i umowa na 19 miesiecy. Czyli dokladnie to co daja nowym. I ta cena obowiazywalaby juz od kwietnia.

 

Myślicie, że da się z nimi coś ponegocjować? Mam teraz Sagemcoma i np. można by było powalczyć o darmowy PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapomnij. Po prostu zaproponuja Ci warunki takie jak traz dla nowych klientow aby sprobowac Cie zatrzymac w Cyfrze i tyle.

 

Czasmi to Ty mowiles ze wypowiadasz umowe z promocji dla innych tv i jeszcze masz miesiace darmowe ? ( i jeszcze liczysz na takie pieszczoty w postaci darmowego wynajecia PVR , nie zartuj )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zapomnij. Po prostu zaproponuja Ci warunki takie jak traz dla nowych klientow aby sprobowac Cie zatrzymac w Cyfrze i tyle.

Zadzwoniłem dziś na 22 310 45 60 i prosto z mostu wywaliłem, że podobają mi się bardziej nowe pakiety i chcę z nich skorzystać nie czekając do końca umowy. Nadmieniłem także, że wiem o możliwości rozwiązania umowy oraz, że chciałbym pominąc drogę wypowiedzenie - oferta - wycofanie wypowiedzenia - aneks. Konsultant się poradził mądrzejszego i .... zaprosił mnie do kontaktu w przyszłym roku.

Zaraz idę na pocztę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tore24,

 

lukas876 juz wysłał ( na to wychodzi po tym co pisał w tym watku 2 dni temu ) i bedzie czekał na telefon , Ty dzwoniles do nich sam przed wysłaniem. Jak mu nic nie zaproponuja to pewnie wycofa je do konca kwietnia i zostanie z tym co ma.

 

PS. Szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...