Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno liczy się data wysłania listu , a nie data doręczenia. Jeżeli to jest prawdą wyślij jutro list i umowa trwałaby do końca czerwca. Aczkolwiek jeżeli liczy się data doręczenia to wtedy czeka Cię 3-miesięczny okres wypowiedzenia, bo list pewnie dojdzie dopiero w czerwcu czyli po okresie minimalnym

 

P.S. zadzwoń do działu utrzymania klienta i powiedz, że chciałbyś przedłużyć umowę to powinni zaproponować podobne warunki co dla nowych abonentów i nie będziesz musiał pisać wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz czas do końca maja, decyduje data stempla pocztowego, żeby rozwiązać umowę na koniec czerwca.

W okresie minimalnym obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Jeśli nie wyślesz pisma w tym miesiącu to od 01.06. skończy się okres minimalny a wtedy już będzie obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Masz czas do poniedziałku... koniecznie zrób to poleconym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to extra. Czyli mam czas jeszcze dzis na AKCJE. REzygnuje bo przez tel nie chca mi dac PRestiz HD+ za 129zl + TV a w stacjonarnym punkcie tak mam promo. Wiec musze sie bawic w rezygnowanie i pisanie nowej umow.... NAjwyzej tylko jeden miesiac podwojnie zaplace abo ale niech tam...Chyba ze ta nowa we wtorek podpisze to juz bedzie 1 czerwiec. Ale nie wiem czy te TV jeszcze beda :/ Nie wiecie ile trzeba czekac na TV jak daja za 1zl taki prezent ? I jeszcze jedno pytanko. Moge wyslac reklamacje na adres Sikorskiego 9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frog : przy poprzedniej promocji czas dostarczenia TV był "najpóźniej do 3 pełnego miesiąca następującego po dacie zawarcia umowy"

 

c+ miala problemy logistyczne. Aktualnie promocja jest do wyczerpania zapasów, więc teoretycznie dostarczenie powinno być szybciej - czyli pewnie do miesiąca. Niestety infolinia nie ma informacji nt. szczegółów akcji. Trzeba by przejrzeć regulamin w APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wyslalem rezygnacje w Piatek i wziolem Prestiz HD+ za 129zl na 24miesiace i ten TV ma dojsc do 3miesiecy niby za 1zl. Przez tel. nie chcieli mi tak dac. Mowili ze jak z TV to bez znizki na pakiet i 159zl. I musialem sie bawic w rozwiazanie i zrobienie nowej umowy..Thx za info chlopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W jaki sposób można wycofać wypowiedzenie umowy?

 

W ICA pojawiła się nowa zakładka - dokumenty czy jakoś tak i dodali wzór rezygnacji z wysłanego wypowiedzenia

 

Może się komuś przydać:

"pisemna dyspozycja o odstąpieniu od rozwiązania Umowy może być wysłana listem zwykłym, jako załącznik do wiadomości email w formacie JPG, PDF, TIF lub pod numer faksu 22 310 45 44. Istotne jest aby pod odstąpieniem widniał Pana własnoręczny podpis."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wysłać rezygnacje do Cyfry (koniec września - koniec umowy) i dlatego mam kilka pytań:

Posiadam komfortowy+ (38zł) oraz hbo do końca za (19,9zł)

 

1.czy teraz trzeba ją wysyłać wysyłać 3 miesiące wcześniej

2. jeśli nie wyślę wypowiedzenie na jakich warunkach zostanie przedłużona umowa czy będzie tak jak teraz komfortowy+ za 38zł czy za 63,9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacje możesz wysłać miesiąc przed zakończeniem umowy tj. w sierpniu lub do końca września ale wtedy umowa wygaśnie ostatniego dnia października.Jeśli chodzi o komfortowy+ to myślę że za 38 zeta nie ma szans,w tej chwili max to chyba 44,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nie zrezygnuję to na jakich ''zasadach" jest umowa przedłużana automatycznie (nie wiem czy dobrze to napiszę ale przechodzi w umowę bezterminową), bo ja nie mam zielonego pojęcia takich jak korzystam obecnie z promocji czy w/g cennika cyfry

 

bo niewidem czy przedłużyć umowę, czy na umowie bezterminowej przeczekać do grudnia

 

dzięki za odpowiedz i zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Czy mógłby ktoś mi podać wzór jak należy prawidłowo wypowiedzieć umowę z Cyfrą+. Starałem się coś znaleźć w tym temacie, ale nie bardzo znalazłem, a też nie mam za bardzo czasu przeszukiwać ponad 160 stron, więc byłbym wdzięczny o jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy mógłby ktoś mi podać wzór jak należy prawidłowo wypowiedzieć umowę z Cyfrą+. Starałem się coś znaleźć w tym temacie, ale nie bardzo znalazłem, a też nie mam za bardzo czasu przeszukiwać ponad 160 stron, więc byłbym wdzięczny o jakieś namiary.

 

Wzór wypowiedzenia:

 

Wypowiadam umowę. Numer abonenta/karty: XXXXXX

 

I na dole czytelny podpis.

Wysyłamy poleconym na skr. poczt. 8, 02-100 Warszawa.

 

Trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ART 7 PARAGRAF 1 REGULAMINY UMOWY O ABONAMENT

Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może

wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych

w Załącznikach do Umowy. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących

poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem

o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania

nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego

organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu

– uprawniają Abonenta do

rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie

3 miesięcy kalendarzowych od daty

wprowadzenia takich zmian/zmiany

ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to

dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy

w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

 

ART 15 PAR 8

Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, jeżeli ich treść

zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia Abonentowi.

W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem

obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu

Abonentowi, Regulamin oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+

oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...