Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2021 o 20:12, Tok napisał:

Sundance tv 


można już poruszać się tylko po swojej liscie kanałów, już nie wyrzuca do ogólnych z góry narzuconych list?
są podglądy co na ulubionych kanałach jest obecnie emitowane?
są już dostępne napisy na kanałach filmowych? 

limit nagrań w chmurze tego dekodera zwiększono i można nagrać więcej jak 10h (😂)?

co się zmieniło, jestem poza Polska bez towarzysza nie-Smarta

 

wróciłem i powyższych zmian nie ma. Np taki Cinemax chciałbym bez lektora oglądać, czy Alekino. No ale to za nowoczesna technologia dla "Smart" dekoderów.

a. i nadal TV4 jest w SD na tym dekoderze, choć w umowie jest TV4HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa wiele sesji, w regulaminie, który notabene wyskoczył mi dzisiaj do akceptacji (więc może się coś tam zmieniło) po zalogowaniu jak chciałem sprawdzić Wasze doniesienia, widziałem tylko zapis odnośnie zmieniania przypisanych urządzeń do konta 5x w ciągu miesiąca czy jakoś tak.

 

PS. Ostatnio tu pisałem w poszukiwaniu promocji dla obecnych klientów. Umowa kończyła mi się 31.12.2021, jedyna propozycja od vectra jaką dostałem mailowo w związku z kończącą się umową to przedłużenie na dwa lata przy podwyżce 10zł i migracja z 300mbit do 450mbit. W tym mailu przy okazji przekazali mi nowe regulaminy, które obowiązywać mnie będą po zakończeniu umowy, w którym przemycili informację o możliwych podwyżkach, dlatego też rozglądałem się za jakąś ciekawą ofertą nawet ze wzrostem opłaty, skoro i tak mnie czekała "za nic".

 

Migracja z 300 na 450 za 10zł wydawała mi się mało korzystna, chociażby dlatego, że pamiętam dużo lepsze promocje na migrację (na 600mbit za 7zł w któryś tam black friday, chyba zeszłego roku).., więc złożyłem rezygnację przez formularz online w strefie klienta. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie dział utrzymania klienta i po przedłużeniu umowy na dwa lata z gwarancją ceny, zmigrowano mnie z 300 do 600mbit i gratis na 12 miesięcy HBO (3 kanały TV) + HBO GO online, a to wszystko bez zmiany ceny.

 

Obecnie:

TV Złoty + PVR (24M)

HBO GO 12M (bez automatycznego przedłużenia)

600mbit (24M)

 

Całość za 66,90zł

Edytowane przez lapin
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Twój komentarz. Za 5 miesięcy czeka mnie koniec drugiej dwuletniej umowy, mam nadzieję że mi również uda się uzyskać podobne warunki. Takie komentarze jak Twój pozwalają na lepsze negocjacje, bo wie się czego można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie czas przyszedł, chcę odświeżyć ofertę (mam wolną od 07.2017).
Obecnie: Platyna, PVR, SNO, net 150 - 99,79 zł
Proponują (na 24 mce): Platyna, PVR (bo nie chcę smart), SNO, Eleven, net 600 - 125,00 zł.
I tu pytanie, może ktoś niedawno przedłużał umowę (jeśli to istotne - Olsztyn), warunki lepsze do wyrwania? W sumie to chyba cenowe, bo oferty więcej nie potrzeba mi.
Wypowiadać? Dzwonić i pytać?

AKTUALIZACJA: telefon do sprzedaży w sprawie przedłużenia, bo poprzednia oferta była z tabelki, "jak pan zadzwoni na 601601601 na pewno coś zaproponują w okolicy 110 zł". No i zadzwoniłem, a tam głos w słuchawce za to co wyżej zaproponował... 138 zł i nic innego nie znajdzie. WTF???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, P3dr0s napisał:

No i na mnie czas przyszedł, chcę odświeżyć ofertę (mam wolną od 07.2017).
Obecnie: Platyna, PVR, SNO, net 150 - 99,79 zł
Proponują (na 24 mce): Platyna, PVR (bo nie chcę smart), SNO, Eleven, net 600 - 125,00 zł.
I tu pytanie, może ktoś niedawno przedłużał umowę (jeśli to istotne - Olsztyn), warunki lepsze do wyrwania? W sumie to chyba cenowe, bo oferty więcej nie potrzeba mi.
Wypowiadać? Dzwonić i pytać?

AKTUALIZACJA: telefon do sprzedaży w sprawie przedłużenia, bo poprzednia oferta była z tabelki, "jak pan zadzwoni na 601601601 na pewno coś zaproponują w okolicy 110 zł". No i zadzwoniłem, a tam głos w słuchawce za to co wyżej zaproponował... 138 zł i nic innego nie znajdzie. WTF???

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka




 

Przedłużałem umowę (po napisaniu wypowiedzenia) troszkę ponad miesiąc temu. DUK sam do mnie dzwonił. Przejście z 150 na 300 miałem za darmo. Myślę, że 600 nie jest Ci niezbędne, a chyba znacząco podwyższa opłaty. I tak Platyna PVR, SNO, Eleven, 300Mb/s to mnie wyszłoby ok. 96 zł bez zniżek. Ja mam jeszcze Cinemaxy i Erotykę i płacę za całość znacząco mniej niż 96 zł, ale spowodowane to jest zniżką, którą dostałem wiele lat temu i pilnuję aby jej nie utracić. Tak więc celuj za swoje w 90 zł.

 

Edit: nie jestem z Olsztyna

Edytowane przez vectriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bartmeces napisał:

Dzwoniłem do Doku - 600 Mb/s,platyna ,dekoder pvr, Canal + za 0 zł przez 12 miesięcy’ a 107zł na 24 mięs opłaca się ?

Ja mam prawie to samo, ale bez C+ za 96zł na 24mce (platyna, SNO, Eleven, pvr i 600). Wolę wziąć C+ online z Netflixem i HBO wychodzi sporo taniej niż miałbym to brać w Vectrze. Brak C+ Online w Vectrze, to spory minus, bynajmniej dla mnie.

8 godzin temu, P3dr0s napisał:

No i na mnie czas przyszedł, chcę odświeżyć ofertę (mam wolną od 07.2017).
Obecnie: Platyna, PVR, SNO, net 150 - 99,79 zł
Proponują (na 24 mce): Platyna, PVR (bo nie chcę smart), SNO, Eleven, net 600 - 125,00 zł.
I tu pytanie, może ktoś niedawno przedłużał umowę (jeśli to istotne - Olsztyn), warunki lepsze do wyrwania? W sumie to chyba cenowe, bo oferty więcej nie potrzeba mi.
Wypowiadać? Dzwonić i pytać?

AKTUALIZACJA: telefon do sprzedaży w sprawie przedłużenia, bo poprzednia oferta była z tabelki, "jak pan zadzwoni na 601601601 na pewno coś zaproponują w okolicy 110 zł". No i zadzwoniłem, a tam głos w słuchawce za to co wyżej zaproponował... 138 zł i nic innego nie znajdzie. WTF???

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka




 

Krótko po świętach brałem to co Ty, czyli Platyna, PVR, SNO, Eleven, net 600 - ale nie za 125,00 zł tylko za 96zł, miasto Piła, wielkopolska. Spory rozstrzał. Umowa kończy mi się za 5mcy, konsultant sam dzwonił z promocją. 

Ps. Po 24mcach cena bez zmian.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko po świętach brałem to co Ty, czyli Platyna, PVR, SNO, Eleven, net 600 - ale nie za 125,00 zł tylko za 96zł, miasto Piła, wielkopolska. Spory rozstrzał. Umowa kończy mi się za 5mcy, konsultant sam dzwonił z promocją. 

Mi wychodzi na tą chwile 107 zł POLICE i taniej nie udało mi się uzyskać.Kolega płaci 92 ale dekoder smart i Canal+ 12 mięs za darmo.
Przedłużałem umowę (po napisaniu wypowiedzenia) troszkę ponad miesiąc temu. DUK sam do mnie dzwonił. Przejście z 150 na 300 miałem za darmo. Myślę, że 600 nie jest Ci niezbędne, a chyba znacząco podwyższa opłaty. I tak Platyna PVR, SNO, Eleven, 300Mb/s to mnie wyszłoby ok. 96 zł bez zniżek. Ja mam jeszcze Cinemaxy i Erotykę i płacę za całość znacząco mniej niż 96 zł, ale spowodowane to jest zniżką, którą dostałem wiele lat temu i pilnuję aby jej nie utracić. Tak więc celuj za swoje w 90 zł.
 
Edit: nie jestem z Olsztyna

Za złoty ,SNO +eleven ,pvr ,150 net*telefon płaciłem 93,teraz ale mi podnieśli na 107 umowa na czas nieokreślony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie net 600, to o ile przy 300Mb/s miałem te 300, to przy 600, mam 490, do 500 nie dochodzi (test na Appletv4K). Zresztą konsultant kilka razy mi o tym mówił, że tej 600 to raczej nie ma, powinno być powyżej 450. Jeżeli chodzi o upload to powinno być 60, jest prawie 70.

Pytanie, czy warto? U mnie cena była 1zł z groszami i wziąłem.  W wakacje -jak wcześniej pisałem- proponowali mi net 600 za 15-20zł i odmawiałem,  nawet za 10zł wg mnie przesada, chyba, że ktoś na potęgę pobiera filmy, czy gry, choć to chyba już nie te czasy. Dla kogoś kto ogląda filmy,czy sport przez stream 300Mb/s jest wystarczające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze oferty i widzę dymanie starego klienta przy pierwszym kontakcie z infolinią, zostaje vabank wypowiedzenie i czekanie na ich ruch.

Może spróbuję: wypowiedzenie miesiąc od końca tego, czyli z końcem lutego? Jeśli nic sensownego nie zaproponują... to anuluję wypowiedzenie i będę czekał na inną okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  

7 godzin temu, Zuzia napisał:

@picassopawel mam Vectrę 600 Mb/s i tyle jest przy połączeniu kablem sieciowym. Warto sprawdzać tym testerem:  http://vectra.fireprobe.net/

Wi-Fi to inna historia.

 

Z tym https://testujpredkosc.pl/ testerem Vectra "ma dobre połączenie" :D

Wyniki przyzwoite i uzyskane po 802.11ax – Wi-Fi 6

I przy okazji sprawdzam na wyjściu sieciówki że jest stabilne 72-75MB/s.

0cps84m.png

 

 

W dniu 2.01.2022 o 08:14, lapin napisał:

Ostatnio tu pisałem w poszukiwaniu promocji dla obecnych klientów. Umowa kończyła mi się 31.12.2021, jedyna propozycja od vectra jaką dostałem mailowo w związku z kończącą się umową to przedłużenie na dwa lata przy podwyżce 10zł i migracja z 300mbit do 450mbit. W tym mailu przy okazji przekazali mi nowe regulaminy, które obowiązywać mnie będą po zakończeniu umowy, w którym przemycili informację o możliwych podwyżkach, dlatego też rozglądałem się za jakąś ciekawą ofertą nawet ze wzrostem opłaty, skoro i tak mnie czekała "za nic".

 

Migracja z 300 na 450 za 10zł wydawała mi się mało korzystna, chociażby dlatego, że pamiętam dużo lepsze promocje na migrację (na 600mbit za 7zł w któryś tam black friday, chyba zeszłego roku).., więc złożyłem rezygnację przez formularz online w strefie klienta. Po dwóch dniach zadzwonił do mnie dział utrzymania klienta i po przedłużeniu umowy na dwa lata z gwarancją ceny, zmigrowano mnie z 300 do 600mbit i gratis na 12 miesięcy HBO (3 kanały TV) + HBO GO online, a to wszystko bez zmiany ceny.

 

Obecnie:

TV Złoty + PVR (24M)

HBO GO 12M (bez automatycznego przedłużenia)

600mbit (24M)

 

Całość za 66,90zł

 

 

Jak dzwonicie do\dzwoni do Was DOK to zacznijcie rozmowę, że jest u Was osiedlówka, która daje 600mbit w szalenie niskiej cenie (u mnie akurat tak jest) ;) Po tych słowach konsultantka od razu zastosowała dla mnie 2x promocję, w której klient przedłużający umowę może podnieść prędkość internetu za 0zł, ale tylko o jeden poziom wyżej. I faktycznie na wypisce dokumentów mam 2x ten PDF i w tabelce upgrade z 300 do 450 i z ponownie upgrade z 450 do 600 ;) 

 

 

 

Edytowane przez lapin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...