Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie. Posiadam tylko Internet z Vectry no ale płacę w spółdzielni za RTV i prawa autorskie więc oni mają obowiązek mi zapewnić te kanały co są w naziemnej. Oddali to Multimedii pewnie za opłatą A Multimedie wziela Vectra. Nie mam TVP 4k co z tym tematem zrobić? Oni to dodadzą czy mają w nosie?
Od kiedy spółdzielni płaci się prawa autorskie? Płacisz im w czynszu za dostęp do pakietu podstawowego/socjalnego. Nie zawsze jest on taki sam jak w naziemnej bo np w Vectrze brak TVP SPORT. O TVP 4K w formie odkodowanej też raczej możesz zapomnieć. Więc meczyki obejrzysz tylko w jedynce i dwójce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta informacja. - ale przed chwilą dowiedziałem się że cytuje.

 

"Nie udało nam się uzyskać od TVP zgody na bezpłatną reemisję programu TVP4K w sieciach kablowych i temat uznajemy za zamknięty” –  stwierdził." dotyczy to m.in VECTRY.
 

Kanał ma być tylko UPC, Toya, i Platforma CANAL+

Edytowane przez Bartosz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajcie w błąd
3 minuty temu:
Uchylamy rąbka tajemnicy naszym najwierniejszym fanom. Abonenci VECTRA otrzymają dostęp do programu TVP 4K, aby korzystając z dekodera 4K móc oglądać mecze Euro 2020 w najlepszej jakości 4K!


 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NightRiders87 napisał:

Nie wprowadzajcie w błąd
3 minuty temu:
Uchylamy rąbka tajemnicy naszym najwierniejszym fanom. Abonenci VECTRA otrzymają dostęp do programu TVP 4K, aby korzystając z dekodera 4K móc oglądać mecze Euro 2020 w najlepszej jakości 4K! emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

A my gdzie wprowadzamy w błąd wg Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bartosz1 napisał:
Nie wiem skąd ta informacja. - ale przed chwilą dowiedziałem się że cytuje.
 
"Nie udało nam się uzyskać od TVP zgody na bezpłatną reemisję programu TVP4K w sieciach kablowych i temat uznajemy za zamknięty” –  stwierdził." dotyczy to m.in VECTRY.
 
Kanał ma być tylko UPC, Toya, i Platforma CANAL+

Tu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NightRiders87 napisał:

Nie wprowadzajcie w błąd
3 minuty temu:
Uchylamy rąbka tajemnicy naszym najwierniejszym fanom. Abonenci VECTRA otrzymają dostęp do programu TVP 4K, aby korzystając z dekodera 4K móc oglądać mecze Euro 2020 w najlepszej jakości 4K! emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie jest ta informacja? Bo na FB Vectry nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bartosz1 napisał:
Nie wiem skąd ta informacja. - ale przed chwilą dowiedziałem się że cytuje.
 
"Nie udało nam się uzyskać od TVP zgody na bezpłatną reemisję programu TVP4K w sieciach kablowych i temat uznajemy za zamknięty” –  stwierdził." dotyczy to m.in VECTRY.
 
Kanał ma być tylko UPC, Toya, i Platforma CANAL+


Napisali w komentarzu na FB …

 

7 minut temu, NightRiders87 napisał:
Nie wprowadzajcie w błąd
3 minuty temu:
Uchylamy rąbka tajemnicy naszym najwierniejszym fanom. Abonenci VECTRA otrzymają dostęp do programu TVP 4K, aby korzystając z dekodera 4K móc oglądać mecze Euro 2020 w najlepszej jakości 4K!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 


To odpowiedz na mój komentarz !
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili na mój komentarz a na Infolinii mi powiedzieli ze 222 zanim oni odpisali .Dziwne ze jeszcze planszy nie dodali .

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Ponadto nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak będzie ,potwierdzili i podali kanał 222 .

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Ponadto nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andii57 napisał:

I teraz odpowiedz sobie, ile osób zdecyduje się na "żonglowanie" anteną - raz wpiąć się bezpośrednio do TV, żeby mieć TVP 4K (i jednocześnie tracąc dostęp do ponad stu innych kanałów) a raz wpiąć się do dekodera, żeby mieć dostępną całą wykupioną ofertę, ale bez TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wisla9110 napisał:

Panowie i Panie. Posiadam tylko Internet z Vectry no ale płacę w spółdzielni za RTV i prawa autorskie więc oni mają obowiązek mi zapewnić te kanały co są w naziemnej. Oddali to Multimedii pewnie za opłatą A Multimedie wziela Vectra. Nie mam TVP 4k co z tym tematem zrobić? Oni to dodadzą czy mają w nosie?

Ja również posiadam tylko Internet z Vectry, ale nie płacę żadnej spółdzielni za dostarczanie sygnału TV,  a po pełnym przeskanowaniu znalazłam 33 kanały niekodowane (cyfrowe) i 25 analogowych plus 16 stacji radiowych. W zasadzie nie oglądam TV,  przeskanowałam z ciekawości i muszę przyznać, że oferta przebija UPC, gdzie z samym Internetem jest 35 kanałów DVB-C. Na TVP 4K kompletnie mi nie zależy, ale rozumiem Wasze rozczarowanie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda ,ze tego nie ma .Jak w kwietniu włączali kanały 15 dni, a oni w dniu startu euro chcą żeby wszystko działało

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Ponadto nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...