Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ACloserLook napisał:

Szukanie kanałów szybkie, sieciowe czy pełne - u mnie bez zmian, tylko pół godziny zmarnowane. 255 cyfrowych kanałów; 239 TV, 16 radio.

Zgaduje, że to tylko wyskoczyło w rejonach, gdzie MM i Vectra są dostępne razem - będą wam świecić kanały i nic poza tym ; - P  jak w MM.

Gdyby tak było i np. kanały by zaświeciły jakimś cudem to w tym momencie jest to niesprawiedliwe dla klientów Vectry, u których nie ma MM i dla klientów MM, u których nie ma Vectry. Bo większość klientów będzie miała bardziej rozbudowaną ofertę TV od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było i np. kanały by zaświeciły jakimś cudem to w tym momencie jest to niesprawiedliwe dla klientów Vectry, u których nie ma MM i dla klientów MM, u których nie ma Vectry. Bo większość klientów będzie miała bardziej rozbudowaną ofertę TV od pozostałych.
Vectra jak włącza kanały to na całej sieci. Mi się wydaje że musimy poczekać jeszcze kilka dni na nowe kanały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szyzag123 napisał:

Gdyby tak było i np. kanały by zaświeciły jakimś cudem to w tym momencie jest to niesprawiedliwe dla klientów Vectry, u których nie ma MM i dla klientów MM, u których nie ma Vectry. Bo większość klientów będzie miała bardziej rozbudowaną ofertę TV od pozostałych.

Sprawiedliwość , nie ma czegoś takiego w biznesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się lista kanałów MM a się rzuciliście jak Reksio na szynkę default_wink.png
Kanały PSP w Vectrze to marzenia ściętej głowy, to tak na marginesie.

A działają ? Każą wyszukać kanały jak to zrobiłem i zrobiłem restart dekodera .Jak w kwietniu chociaż lista była a kanały u mnie ruszyły na 12 dzień .Mi zależy tylko z tej listy na jednym kanale Polsat Sport News ,bo coraz więcej jest tam meczów .A na marginesie zawsze twierdzili ze Polsat Film to ten sam kanał .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 17:50, szczepaniu napisał:
15zł płacę za kartę ci. Miałem do wyboru 3 okresy 12,18,24 miesiące w każdym cena ta sama. Instalacja kosztuje 10zl 
W dniu 30.05.2021 o 20:46, Maiilek napisał:
A nie czasami 100 zl instalacja ? I jeszcze pytanie czy Vectra robi jakies problemy z dokupieniem karty CI jesli posiadam juz dwa dekodery ?

W dniu 30.05.2021 o 22:53, szczepaniu napisał:

Nie w przypadku karty ci+/dekodera hd jest 10zł. W przypadku dekodera pvr/4k pvr jest 49zł 

 

Nie wiem czy te 10 zl to nie jest czasami jednorazowa oplata aktywacyjna a jeszcze moga chciec doliczyc 100 zl za instalacje dodatkowego gniazda czy cos takiego.

Edytowane przez Maiilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawelgor napisał:

Ma ktoś dowód w postaci zdjęci, filmu że te kanały działają? U mnie na liście ich w ogóle nie ma. Jestem abonentem z Poznania i tutaj mam masę zablokowanych kanałów z Echostar. Jedyne czego mi brakuje i co jest w większości sieci kablowych to kanały MTV.

 

a jaki dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...