Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Filmax mormalnie (chyba, że wersja 4K) będzie z Cinemaxem. A CNN HD nie mam.

Filmax ma być z Cinemaxem a jaki masz pakiet ? Platynowy


Zaproponowali mi pakiet platynowy ,dekoder 4K,eleven,sport na ostro i net 450mb/s za 119 zł lub złoty ,dekoder pvr,100mb/s za 79zł OPŁACA SIĘ ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Vectra teraz tak opieszale podchodzi do klienta, któremu kończy się umowa, czy tylko ja mam takie szczęście? ;) Umowa kończy się jutro, wypowiedzenie złożone 1,5 miesiąca temu, zero kontaktu. Wczoraj sama złapałam z nimi kontakt, propozycja taka, jaką mam bez większego marketingu, przekonywania. Dzisiaj ktoś zadzwonił w sprawie zostawionego numeru telefonu w rubryce "specjalna oferta dla ciebie", zaczęłam zawadiacko, że pewnie tak jak inny konsultant, niczego więcej mi pani nie może zaproponować? Na co pani, ooo, to już ktoś się kontaktował? No jeżeli już sprawa była omawiana, to dobrze, dziękuję za rozmowę, miłego dnia. 🤔 Kiepskie czasy nastały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie kochani złoci kanał TVP Kobieta? Ewentualnie od jakiego pakietu? Bo niestety prawdopodobieństwo uruchomienia dla każdego abonenta (bo TVP wiadomo) jest nijakie (może i dobrze). Mam pakiet Złoty z Sportem na Ostro, tak btw, i właśnie sprawdzam które nadają, a które nie. Na pewno Filmax (zarówno w 4K jak i w HD) oraz Top Kids Jr HD (Junior Music) nie są w pakiecie Złotym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie kochani złoci kanał TVP Kobieta? Ewentualnie od jakiego pakietu? Bo niestety prawdopodobieństwo uruchomienia dla każdego abonenta (bo TVP wiadomo) jest nijakie (może i dobrze). Mam pakiet Złoty z Sportem na Ostro, tak btw, i właśnie sprawdzam które nadają, a które nie. Na pewno Filmax (zarówno w 4K jak i w HD) oraz Top Kids Jr HD (Junior Music) nie są w pakiecie Złotym

Ja mam złoty i nie mam tych kanałów .Kobieta ponoć od srebrnego może jeszcze uprawnienia nie przeszły .Do 3 godzin ma przejść .

133 mam ,219 mam ,324 i 325 brak ,326 mam ,419 brak ,520 brak ,523 mam,717 brak ,806 brak ,810 mam ,826 brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartmeces napisał:


Ja mam złoty i nie mam tych kanałów .Kobieta ponoć od srebrnego może jeszcze uprawnienia nie przeszły .Do 3 godzin ma przejść .

133 mam ,219 mam ,324 i 325 brak ,326 mam ,419 brak ,520 brak ,523 mam,717 brak ,806 brak ,810 mam ,826 brak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Te uprawnienia to bezsensu powinni po włączeniu dać kanały wszystkim na kilka dni i w tym czasie podać pakiety w jakich będą po dodaniu kanałów SPI mogliby wszystkie Boxy odkodować na święta

 

PS. TVP Kobieta na razie powinien być free ale wolą TVP Polonia dać free której w NTC nie ma.

 

TVP Sport nadal kodowany?

1 godzinę temu, bartmeces napisał:

Vectra twiedzi ze tych kanałów nie ma w ofercie .

Od dawna uważam że w Vectrze nie bardzo już kojarzą co się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

133 TVP POLONIA HD  - STALOWY

219 GAMETOON - SPORT na OSTRO

324 FILMAX 4K - PLATYNOWY

325 FILMAX HD - PLATYNOWY

326 DIZI - ZŁOTY

419 TOP KIDS JR. - PLATYNOWY

520 DOCUBOX - PLATYNOWY

523 TVP DOKUMENT - SREBRNY

717 TVP KOBIETA - SREBRNY

806 BIZNES 24 HD - ZŁOTY

810 CNN - ZŁOTY

826 UKRAINA 24 - SREBRNY

Edytowane przez Greg75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Greg75 napisał:

419 TOP KIDS JR. - PLATYNOWY

A konkurencja 4fun kids jest w jakim pakiecie?

 

Druga sprawa ten kanał to bardziej Music Junior może lepiej to rozdzielić i dać TOP KiDS JR zamiast kabaretów dzieląc antenę z Filmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Jak nie dodali , to już nie dodadzą nigdy ;)

Zapisz tego posta i za kilka lat wróć do niego, a zobaczysz, ze i tutaj moje przeczucie się sprawdziło.

Polsatów nie dodadzą bo musieli by dodatkowo za nie płacić (nawet mieli dodać Polsat Rodzina HD, Polsat Games HD) ale nie dodadzą bo dodatkowe opłaty Polsat sobie życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony.  ;-)

Coraz więcej kanałów 4K w kablówkach.

😥 a nie jakieś tam kanały "demo"( poza C+4K)

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...