Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzysta ktoś może z aplikacji mobilnej/'TV Online' by oglądać tv na żywo na tablecie poza miejscem zamieszkania?

 

Jak to wygląda jakościowo - obraz jest ok i nie zacina się? Czy poza domem można w ten sposób oglądać także ogólnodostępne kanały jak Polsat/TVP1i2?

 

Chodzi mi tylko i wyłącznie o sport na żywo na kanałach otwartych, a niestety zarówno w UPC jak i NC+ aplikacje moblilne nie dają dostępu do tych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zauważyłem. Nawet chyba jest lepiej. Też mi mówili że nie każdy TV jest kompatybilny. Technik powiedział bzdura jak ma gniazdo to będzie działało.

 

Nieźle stuknięty ten technik.

Nie każdy płaski telewizor ma tuner DVB-C i zgodność wejścia na moduł CI ze standardem CI+ 1.3.

Kompatybilność zależy od wieku telewizora oraz marki. Te tańsze, marketowe typu Technika czy Manta, zawsze stwarzają problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o TV z gniazdem CI+ z tunerem DVB-C. To chyba logiczne.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Aplikacja działa całkiem dobrze. Niestety poza domem nie obejrzysz TVP oraz kanałów z grupy Polsatu.

Potwierdzam.

Dla osoby nie będącej abonentem Vectry, usługa online to ciekawy dodatek. ;)

Kiedyś działała tylko na łączach i słabo to wyglądało.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o pomoc. Chcę przedłużyć umowę dla przyjaciółki. Wypowiedzenie złożone. Umowa do końca lipca.

Obecnie płacę 83.99 zł za Pakiet Platynowy: Dekoder HD ADB PVR5830CDX Multiroom 2 - dekoder HD, Internet 50 mb/s oraz SNO.

Co wg Was mogę uzyskać? Propozycja z wczoraj to umowa na 24 miesiące za 83.99 zł, w tym 2 miesiące gratis HBO i C+ i podwyższenie internetu do 100 mb/s.

Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez raffde
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych przedłużeniem po wypowiedzeniu. Oferta umowy z dziś na 24 miesiące z działu utrzymania - Warszawa

• Pakiet Platynowy

• Dekoder PVR

• Multiroom na module CI+

• Internet 150

• Sport na Ostro

 

Całość wychodzi 92,30

 

Drogo. Obecnie płacę za to 84zł, a podobno są osoby, co mają to samo za 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos spotkal sie kiedys z czyms takim, ze cena, ktora zostala wynegocjowana z DUK, jest inna od tej na umowie? Troche ponad miesiac temu przedluzylem swoja umowe, ktora po jakims czasie zostala przeslana do mnie na maila, ale dopiero teraz sie w nia wczytalem i wychodzi na to, ze bede placil ponad 2 zl wiecej, niz konsultant mowil podczas rozmowy. Odpuscic to, czy moze powinienem zadzwonic i poprosic o zmiane ceny na taka, ktora byla mi obiecana podczas rozmowy? Nie chcialbym tez stracic tych warunkow, jakie udalo mi sie uzyskac, wiec nie wiem, czy ruszac sprawe. Jak myslicie?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię i złóż reklamację. Rozmowy z konsultantami są zazwyczaj nagrywane, więc jeśli konsultant faktycznie coś ci obiecał, o czymś zapewnił, a w rzeczywistości tego nie masz to po odsłuchaniu nagrania reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...