Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze tak jest, że nowe uprawnienia przesyłają z kilkudniowym opóźnieniem. Czasem bywał z tym problem , ale obecnie nie ma żadnych utrudnień przez to (przynajmniej u mnie).

 

P.S Pojawiło się nareszcie EPG dla HBO Comedy i Disney Channel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Do analogu już nie będą dolączać nowych stacji tv. Wszystko idzie do cyfrówki. Analog przecież mają wylączyć calkowicie za kilka lat. Po za tym w analogu są zwalniane miejsca na nowe transpondery... :lol:

Idziemy do przodu z cyfryzacją Polski

 

 

Jak narazie dolanczaja Superstacje i Hallmark weszła do analogu Sportklub pojawił sie tam gdzie cyfrówka i w analogu i w cyfrówce niby po co dali go tu i tu? Dopóki nie bedzie cyfrówki wszedzie do tego czasu powinni dawiac kanały i tu i tu wiadomo ze nie wszytskie ale czasem bedzie tak ze beda i tu i tu.

 

No niestety są to słabe stacje tv. Comedy central to też tylko powtórki telewizyjne słynnych seriali rozrywkowych. ciekawe co nam zaproponują w opcji HD? Mój typ to: HISTORY CHANNEL HD lub LUXE TV HD na początek...

 

Przenalizuj dobrze ramówke Comedy Central sa tez nowe seriale i programy np.Posterunek w Reno, Bogaci bankruci, Jim wie lepiej, Family Guy, Peep show, Jak obrabować Micka Jaggera, Trafiony - zatopiony ,Kookły. A także nowe odcinki juz znanych seriali jak np Roseane.

A w HD zapewnie bedzie NON STOP KINO, NSPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam EPG na Disney i HBO Comedy (który już działa u mnie)

 

Co do HD o History Channel była mowa że trwają rozmowy z Vectra :> tak samo jak o paczce SPI ale coś ucichło. NSport mało możliwe szczególnie po ogłoszeniu przez N ofery dla kablówek że dadzą kanały jeżeli cyfrówka danej kablówki będzie pod logo N ;p szybciej bym się spodziewał Polsatu Sport HD ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze dodają nowe propozycje programowe do CC to chyba lepiej dla nas wszystkich. Wiadomo gdyby nie dawali nowych programów szybko by się przejadlo wszystkim i oglądalność stuknela by im dna slupka procentowego.

Vectra robi postępy. To co teraz EPG dla Trwam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardware: 25.34(20) - dostałem go w połowie lipca ;>

Software: 2.31.22.7 (697d) BL1 (79) - w sierpniu była aktualizacja z 22.5 do 22.7

 

Nie wiem czy oprogramowanie jest specjalnie dla Vectry ;> bo na INFO (tam gdzie numer i nazwa kanału przy przełączaniu) widnieje z boku logo Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego! Do analogu już nie będą dolączać nowych stacji tv. Wszystko idzie do cyfrówki. Analog przecież mają wylączyć calkowicie za kilka lat. Po za tym w analogu są zwalniane miejsca na nowe transpondery... :lol:

Idziemy do przodu z cyfryzacją Polski

 

Jak nie ma miejsca to niech wyłączą te badziewie edusat, mango itp., ale na dwa programy z teletekstem i promocyjny na którym co tydzień leci inny zdublowany kanał to jest miejsce? Po co to?

Chodzi mi tylko o to,z że cyfrówka może bezie za rok u mnie a co do tego czasu nic nowego nie będzie?

Ps. Czasmi tak sobie myślę jaka ta platforma n-ka jest głupia, jak by wprowadzili usługę multiroom to od razu biorę ,żeby od kablówki się uwolnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Shadowriver napisał:

Hardware: 25.34(20) - dostałem go w połowie lipca ;>

Software: 2.31.22.7 (697d) BL1 (79) - w sierpniu była aktualizacja z 22.5 do 22.7

 

Nie wiem czy oprogramowanie jest specjalnie dla Vectry ;> bo na INFO (tam gdzie numer i nazwa kanału przy przełączaniu) widnieje z boku logo Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może kiedy zostaną promocyjnie odkodowane kanały C plus i HBO ?

 

Ciekawi mnie również zakup owych kanałów. Gdzies przeczytalem, ze aby zamowic ktorys z tych pakietow nalezy wejsc na dany kanal, i kliknac cos pilotem co spowoduje zakup pakietu i program zostanie odkodowany

a koszt np hbo zostanie wliczony do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że nasza vectra wprowadzi nowe kanaly hurtem:

SPORT KLUB+, uk style, tvp historia, comedy central, eurosport 2(chyba?) no i oczywiście opcja hd : history channel hd. moim zdaniem to będzie ten kanal, bo będą chcieli uderzyć nowością na rynku polskim. Platforma "n" wprowadzila hd z kanalem dokumentalnym discovery hd i osiągneli sukces, to dlaczego ma tego nie zrobić nasza cyfrówka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...