Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ten technistat nie zalicza się do nowoczesnych rozwiązań.

 

Ten technisat jest jednym z lepszych dekoderów DVB-C bez dysku na rynku.

 

Rozumiem, że jest tani więc mogą go rozdawać,

 

Wcale nie jest tani, w sklepie technisata kosztuje 154,99 €, na rynku niemieckim od 120 €

 

ale czy jest możliwość zastąpienia go jakimkolwiek innym? Może któś z was próbował się dogadać z Vectrą lub kupił we własnym zakresie? Jaki ewentualnie inny model możnaby zastosować? Zależy mi przede wszystkim na wyjściu HDMI lub Component.

 

Tylko wtedy będziesz mógł mieć inny jak Vectra zaproponuje wymianę na model z dyskiem i/lub HD, w dodatku nie będzie to wcześniej niż kilka miesięcy po śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TechniSat jest wykorzystuje wszystkie aktualne możliwości Vectry. Ba, obsługuje MultiAngle stosowanego np. do transmisji F1 (kiedyś coś takiego było w cyfrze+) i Vectra z niego nie korzysta. Chcesz więcej poczekaj na HD ma być do końca roku i sobie wymienisz, HDMI/SCART RGB to mała różnica na razie w Vectrze... przeżyjesz :P A i Premiere korzysta z też z dekoderów TechniSata ;]

Dostaniesz go i sam zobaczysz że nie jest taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługuje także znane z Premiere Pay Per View (PPV), czyli zamawianie filmów przez infolinię, a następnie oglądanie w wybranym terminie. W świetle tej wypowiedzi z forum ŚTK nie jest wykluczone wprowadzenie tego:

 

Witam,

 

Dla wyjaśnienia usługa VoD nie jest ściśle związana z STB z twardym dyskiem. Usługa gdzie wykorzystywany jest STB z twrdym dyskiem jest odmianą NVoD. Usługa VOD pozwla na wybór filmu z biblioteki liczącej kilkaset tytułów i jego zamówienie a tym samym bezmała natychmiastowe pojawienie się na telewizorze. Przy STB z dyskiem twardym wybór filmów jest ograniczony do tytułów znajdujących się na dysku twardym.

Oczywiście nie jest powiedziane jakie STB zostanie wybrane.

 

pozdrawiam

PiotrG

 

Tu fotki (jak widać katalog nie jest dostępny)

154e8b42e9f1610e.jpg

b982d31f24fbb5e9.jpg

941395d10b36bc2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety są to słabe stacje tv. Comedy central to też tylko powtórki telewizyjne słynnych seriali rozrywkowych. ciekawe co nam zaproponują w opcji HD? Mój typ to: HISTORY CHANNEL HD lub LUXE TV HD na początek...

 

Jak juz to niech właczą i HD kanały i SD bo mnie te pierwsze akurat nie potrzebne bo nie mam plazmy więc pakietu z HD nie kupie :?:roll: Więc nawet jak włącza te HD to dla mnie to nie ma róznicy bo mi sie oferta nie powiekszy :lol: . A oprócz Comedy C mogą włączyć Fox Life i niepogardziłbym kanałem extreme i filmbox bo coś tam zawsze poejdyńczego sie obejrzy ale obejrzy :lol:

 

Przez pomyłke zrobiłem 2 posty to ten jeden oczywiście do kasacji bo głupio wygląda :lol:

 

Edycja Burli: Zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tester19 to są tylko moje spekulacje. Nie wiadomo co do końca roku jeszcze wymyślą. Ciekawi mnie jedno. Cyfra+, Cyfrowy polsat i enka

tak się ostro reklamują w sprawie nowych kanalów, że będą je mieli w ofercie, że przechodzi to ludzkie pojęcie. A nasza vectra oglosila skromnie: "będziemy chcieli stworzyć pakiet sportowy ze m.in sport klubem+ i wprowadzimy do końca roku HD" To HD to już obiecują od zeszlego roku. Cierpliwość zostanie nagrodzona. Chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale po co im cyfrówka z małym zasięgiem ;p od czasów uruchomienia cyfrówki ŚTK głównie się zajmowali wdrażaniem jej do innych miast, teraz Białystok i będą mogli zająć się czymś innym ;> np. uruchomieniem tych transponderów co specjalnie na nie zmieniali kanały, by było miejsce na HD, bo na aktualnych transponderach, chyba się zmieści tylko jeden kanał HD na 11 transponderze.

Ja uważam że Vectra jest na razie najlepszą kablówką w Polsce jeżeli chodzi o jakość, jako jedyna kablówka w Polsce daje cyfrówkę beż zmiany stawki abonamentu i ma największą ofertę, tylko Poznańska INEA dorównuje jej (podobna liczba kanałów, ale bardziej spakietowana) i tylko UPC może zdołać skopać jej tyłek jak wprowadzi cyfrówkę... ale to osądzimy jak będzie po ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę denerwuje ta sytuacja z cyfrową vectrą. Każdy tylko mówi o cyfrowej, a u mnie w mieście nic o tym nie słychać, ciągle tylko nowe programy wprowadzają do cyfrówki, a co z analogiem? Chyba o tym ktoś zapomniał, bo ja też chcę np. tvncnbc, a z tego co widzę to nie ma co liczyć na włączenie go do anlaogu, wiec co, nic niwego się nie pojawi już w analogu? Cyfrową vectrę może za 2 lata u mnie wprowadzą, bo w bok nikt nic nie wie o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...