Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mnie się okres testowy ( 30 września ). Slyszalem, że jak podpiszę umowę na cyfrówkę na 2 lata będę placil 39,61,- / mies.

Normalna u nas cena za miesiąc w Kielcach to 49,90,- / mies.

Czy będę mógl potem zamówić u nich dekoder z funkcją HD w ramach tejże umowy nowo podpisanej? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm pierwsze słyszę ;p Podpisuje się umowę na cała kablówkę razem z analogiem i nie da się przefiltrować bo pierwszy transponder znajduje się na 266MHz a reszta po 600MHz i jest trochę kanałów analogowych między tymi częstotliwościami ;p a zanim analog wyłączą w vectrze to jeszcze dużo czasu minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadowriver - Totalnie go nie zrozumiałeś :lol:

Chodzi o promocję na pakiet Złoty - przy podpisaniu umowy na 2 lata otrzymuje się upust 25%. Nie wiem czy obecnie trwa, ale jak była to dotyczyła chyba tylko nowych klientów. Ja za pakiet Złoty Cyfrowy + HBO, HBO2, HBO Comedy płacę 59,58 zł. miesięcznie :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah XD ale tak nie smiejscie sie ;] to jeden z najlepszych kanałów informacyjnych na świecie ;p ....dałem sobie kanał na No. 32 XD

Al Jazzira nie jest badziewiem ;p to standard w niektorych kablówkach ;] dodatkowo dali w podstawce wiec licencja to chyba była formalność, to czemu by nie mieli dodać przecie mają pełno miejsca do zapełnienia w cyfrówce. Możliwe też że kanał jest w jakimś oddziale Vectry gdzie cyfrówkę wprowadzają.

 

Tak apropo we wrocławiu zwalniają kanał K48 :> wspomniane wczesniej K42 i K55 już były wolne, więc może jednak 3 nowe transpondery ;p czyli miejsce na ok. 30 kanałów SD lub ok. 12 kanałów HD + Jeszcze na paru transponderach są pojedyncze miejsca jak właśnie Al Jazzire władowali na transponder No. 6 a nie na pól wolna 11. I zauważcie że nagle wszystkie częstotliwości są ustawiane do tysięcznych (np. 266.003MHz). Kurde Vectra coś szykuje dużego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że nie będą to kolejne satelitarne ścierwa!

Chociaż i tak nie można narzekać bo drogo nie jest a pakiet złoty jest bardzo przyzwoity w cyfrze + za tą cene nie ma nawet połowy takich kanałów jak my mamy + mieszanka z różnych sieci cyfrowych(np.polsat sport, HBO,itp.)

 

A tak z ciekawości wie ktoś kiedy będzie ten pakiet sport???

 

Mam pewien problem na cyfrówce psują mi się tvn-y traci się dźwięk i obraz krótko mówiąc taki potężny miks na ekranie z basowym dźwiękiem(na

analogu jest dobrze)

Jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa- u mnie Kidsco jest na kanale 203 ,a AlJazzera na 204. A przecież wszyscy w Polsce powinni mieć tak samo.

Ponadto co do jakości : zbyt często na wielu kanałach pojawiają się zamrożenia obrazu i dzwieku oraz piksele. Czy wy też to macie?

 

Lista to rzecz umowna, dekoder układa je po swojemu zwykle zgodnie z Service ID kanału dzięki temu operator ma tam niby władze nad nią, a jak nie znajduje Service ID to stawia na koniec listy, no i ci się coś takiego przytrafiło ;p Automatyczne przeszukanie kanałów powino przesunąć kanał na prawidłową pozycję, ale i tak ustawiasz se własną listę więc to chyba nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ;p przesuwają tylko część kanałów analogowych by zwolnic miejsce dla transponderów cyfrowych. Ale pewnego dnia wyłączą analog, ale zanim to minie to trochę potrwa ;p dodatkowo na telewizorze gdzie masz cyfrówke dalej można oglądać analog, ba nawet dekoder ma przelotke antenową by podłączyć też sam telewizor ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisałem transpondery Vectry i odkryłem ciekawą rzecz :> są 2 wolne miejsca w numeracji transponderów

Pierwsze w TP 5 (K46) między Eurosport i BBC World, chyba nie muszę mówić co tam mogło by być ;] ...Eurosport 2

Drugie między na TP 8 (K51) między Planete, a Mini Mini... tu nie wiem co tu może być ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...