Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne ^^' u mnie sę tak testami ni chwalili ;p no cóż życzę miłej zabawy ^^

Dzięki :D ale dziwne bo myślałem ze wszedzie gdzie miało byc tak ogłaszali. :shock: U nas juz od czerwca była mowa w kablówkowej telewizji a teraz to nawet przez cały weekend szły komunikaty o testowaniu. A we wrześniu juz w dwóch hipermarketach bedziemy mogli odbierać dekodery i przedstawiciele beda przychodzić i nas informowac o cyfrówce. A po drugie to co mówili u nas w tv to to że planuja biura obsługi przekształcać w salony sprzedaży i juz niedług Kielce znajdzie sie w obsludze call-center (czy jak tam) :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was coś szumnie o tej cyfrówce i miasto coś ich dziwnie wspiera ;p u nas była cisza o cyfrówce vectry (tylko informacje dali o niej gdy na początku kwietnia faktury przychodziły), u nas dopiero głośno się zrobiło 4 dni po uruchomieniu gdy książeczki do skrzynki wrzucali i w mieście na budynkach zaczęły sie pojawiać duże banery reklamujące głowe jelenia (wypchanego na ścianie ;p) podnieconego na widok Cyfrowej Vectry ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę że ktoś był już szybszy ^^' Hmmm ale UKTV Style nie debiutuje :> coś innego chyba wystartuje ;p

Bynajmniej Vectra jak magnez dołącza wszystkie kanały dziecięce ^^ jak wejdzie KidsCo to chyba będziemy mieli większą ofertę dla dzieci niż platformy satelitarne dają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzymy a tu te kanały pojawiły sie w analogu :lol: bo tak mozna zrozumieć ten tekst na media2 :wink:

 

Eeee... oni zmierzają wyłączyć analog w (nie wiadomo jak dalekiej) przyszłości, na pewno walna te kanały na cyfrówce, możliwe że dadzą też do analogu w niektórych miastach tak jak sportklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea... mam wreszczei dekoder... ale jest tylko 1 denerwujaca rzecz... obraz jest przesuniety w prawo (ucina pasek p lwewj stronie) jakis overscan czy cos... na analogowej tego nie ma... jest normanie wycentrowany na srodek... co ciekawe na podgladzie (przycisk OK - lista) obraz jest widziany w calosci... mam nadziejze ze da sie to naprawic softem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dekoder :D obraz super dźwięk też :D Co do tego przesunięcia mam troche ja też ale na kilku kanałach np TVN24 ale nie aż tak bardzo da się oglądać. Fajne jest jeszcze to że nadal moge TVP3 Kielce oglądać i TV Kielce jak rusza bez przekładania kabla czyli analog i cyfrówka jest na 1 tv (tam gdzieś czytałem ze ktoś tak robił że przekładał kable :roll: ) :D jednym słowem nic nie straciłem a dużo kanałów zyskałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przesuniecie w bok też mam :> myślałem że to wina mojego panoramicznego kineskopowego thomsona który dziwnie formatuje czasami :> a jednak nie ;p

 

Jak u was sprawa z promocją na kanały dodatkowo płatne?

A i taka nota ^^ Jak nagle posiatkuje obraz i zatrzyma sie pojawi sie napis "kanal kodowany" oznacza że są jakieś problemy w stacji na śląsku, prawdopodobnie burza lub wiatr ;p to sie zdarza coś często ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was sprawa z promocją na kanały dodatkowo płatne?

A i taka nota ^^ Jak nagle posiatkuje obraz i zatrzyma sie pojawi sie napis "kanal kodowany" oznacza że są jakieś problemy w stacji na śląsku, prawdopodobnie burza lub wiatr ;p to sie zdarza coś często ostatnio

 

Dobrze wiedzieć :) A co do tych dodatkowych kanałów to mam wszystkie odkodowane oprócz pakietu spice i style. Promocje mamy do końca września. A ten weekend ze spice na 16 kanale to on jest od soboty czy od piątku wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie mozna sie zapytac czy naprawia ten dziwny overscan? Mam Grundiga 29' 100Hz, ale wiem że niektore telewizory nie maja wogole overscana i wyswietlaja caly sygnaly na ekranie (widzialem u mojego wujka na Panasonicu - miał nawet jakies taki mrygajace paseczki na samej gorze :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...